Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 05:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Rgs 2008, 12:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
44
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 1997
Variklis:2,8
Degalai: benzinas

Problema/klausimas:
sveiki kolegos,
norejau paklausti gal kam teko keisti variklio alyvos separatoriu http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=11&fg=15
(brėžinyje detelė Nr 2) . Problema ta kad kažkur per ji tepala leidžia, sunku ižiureti tiksliai kur , nes labai jau stovi nepatogiai po kolektorium. Krastoj 250 Lt kainuoja , tik norint pakeisti reikia kolektoriu nusiimt.
Gal kas is jusu ta problema kitaip isprende, nes 100% garantuot kad butent pro ji bega negaliu ,nes nesimato
dekui uz atsakyma


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2008, 10:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
44
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
Dr.Zoidberg rašė:
Tai nusiimk kolektorių ir atidžiau apsižiūrėk. Kam čia tie burtai, per ten ar ne per ten bėga ? ;)


to [Dr.Zoidberg]
Žinai , kekviena diena nieko neveikiu -tik kolektorius ir nuiimineju...........
jeigu žmogus nieko negali pasakyti , tai ir nesako
bet kažkaip šitam forume atvirkščiai gaunas :mrgreen:


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2008, 21:29 
  
 
 
Nereikia kolektoriaus isimti eina isimti ir taip. pats kaskada ardziau ta gaidi


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2008, 21:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
kas ten bebutu gaidys ar vista, nedaryk skubotu pirkiniu, pirma pasiziurek pro kur leidzia, jei visur tepalu pilna tai isvalyk ten kur tepaluota stebek iskur ir kur ir kodel, man pvz irgi leidzia pro viena vieta saliarka, bet kad sutvarkyt ta beda reik nuimt kolektoriu ir nusipirkt viena slangike, kad nuimt kolektoriu reik (rekomenduojama) pakeist ir tarpines kurios irgi kainuoja, pirma patarciau reik surast beda pasiskaiciuot ka reikes pakeist ir ar viska turi po ranka ir ar sugebesi ta beda (gedima) isprest (sutvarkyt) :) aisq gali paklaust forumieciu, bet klausti reik tiksliai, su foto butu privalumas, o ne kad man leidzia tepala, bet nematau is kur, sugalvojau kad reik keist seperatoriu, patarkit kaip paskeist :)

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2008, 22:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.23
Amžius:
43
Pranešimai:
1027
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
320i, mazda 323F, 323i, 325i, citroen xsara picaso, 530d
sanimda rašė:
kas ten bebutu gaidys ar vista, nedaryk skubotu pirkiniu, pirma pasiziurek pro kur leidzia, jei visur tepalu pilna tai isvalyk ten kur tepaluota stebek iskur ir kur ir kodel, man pvz irgi leidzia pro viena vieta saliarka, bet kad sutvarkyt ta beda reik nuimt kolektoriu ir nusipirkt viena slangike, kad nuimt kolektoriu reik (rekomenduojama) pakeist ir tarpines kurios irgi kainuoja, pirma patarciau reik surast beda pasiskaiciuot ka reikes pakeist ir ar viska turi po ranka ir ar sugebesi ta beda (gedima) isprest (sutvarkyt) :) aisq gali paklaust forumieciu, bet klausti reik tiksliai, su foto butu privalumas, o ne kad man leidzia tepala, bet nematau is kur, sugalvojau kad reik keist seperatoriu, patarkit kaip paskeist :)

matos ,kad protingas vyras :mrgreen: :!: =D>


StandartinėParašytas: 17 Rgs 2008, 10:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
44
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
seras rašė:
Nereikia kolektoriaus isimti eina isimti ir taip. pats kaskada ardziau ta gaidi


leidžia pro separatoriu - jau isitikinau, tik gal galite patarti pro kur ji ištraukti. Man rodos reikia kolektoriu nuimt arba nuardyt oro padavima-nors pro ten sunkiau. Priminsiu kad variklis 2,8 benzas


StandartinėParašytas: 17 Rgs 2008, 16:22 
  
 
 
siaip tai uztenka oro filtra isimti ir man atrodo turetum prieiti, po kolektoriumi jis turi buti prisuktas su trim varztais, taip kad ji pasileidi ir bandai traukti lauk. As pats kai ardziau tai irgi buvau kolektoriu nusiemes bet surinkinejant pastebejau kad spiruokle uzmirsau ideti y separatoriu o jau ir kolektorius buvo uzdetas. tai istraukiau neemes kolektoriaus.
o gal zinai separatoriaus koda Krastoj bo man paciam reikia separatoriaus membranos


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2008, 09:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
44
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
seras rašė:
siaip tai uztenka oro filtra isimti ir man atrodo turetum prieiti, po kolektoriumi jis turi buti prisuktas su trim varztais, taip kad ji pasileidi ir bandai traukti lauk. As pats kai ardziau tai irgi buvau kolektoriu nusiemes bet surinkinejant pastebejau kad spiruokle uzmirsau ideti y separatoriu o jau ir kolektorius buvo uzdetas. tai istraukiau neemes kolektoriaus.
o gal zinai separatoriaus koda Krastoj bo man paciam reikia separatoriaus membranos


dekui uz konsultacija
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=11&fg=15

kodas 11151703484


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery