Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 27 Rgs 2024, 18:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 15:18 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 1992
Variklis: 2l
Degalai: Benzinas

Problema/klausimas: Ryšium su neveikiančiu rankiniu ir gan prastu stabdymu nuvežiau savo naujai įsigytą kregždę į servisą pakabos diagnostikai, prieštai buvo daryta tik variklio. Štai diagnostikos rezultatai:

1. Drėgnas vienas galinis amortizatorius: 360Lt + darbai 120Lt
2. Vairo traukė: 72 už 1 + darbai 60Lt
3. Galiniai standžiū diskai 102Lt už 1, kaladėlės 88Lt už 1, rankinio kaladėlės (nelaiko vieno rato) 110Lt + darbai 200Lt
4. Galiniai įtrūke sailentblokai 43Lt už 1 + darbai 160Lt

Žodžiu viską paskaičiavo sakė maždaug orentuotis į 1500Lt. Tai va noriu paklausti kaip jums kainos ar realios ar užkeltos per daug, ir gal kaikuriuios darbus ir pačiam įmanoma pasidaryti, bet abejoju nes vistiek reikės suvedimus balansavimą daryti...Nors amortizatoriai man keistai brangiai kainuoja 360Lt...


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 15:28 
  
 
 
ziauru. Na as ryt varau stabdziu diskus galinius, kaladeles, rankinio kaladeles keisti. Tai dalys (ajsq su nuolaida) 250lt ir darbas sake 80-100. Salenblokus galinius keiciau tai 1vnt ~35lt+darbas buvo 100lt. Shiaip galetum parashyti kokiam mieste esi, kokiam cia servise. Gal ka geresnio galima pasiulyti butu.


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 15:35 
  
 
 
O kur tu tvarkai? Detales matai čia jie man pasiūlė, tai galvoju gal pačiam galima pigiau gauti. Tik aš naudotu nelabai noriu.
Buvo vienas puslapis tik nepamenu koks URL, žodžiu įvedi savo mašinos identifiakcini numerį ir tau parodo visų detalių kodus ir dar plius parodo kuriose mašinų modeliuose jos sutampa, kad galima būtu naudotas imti nebijant kad netiks. Šiaip blin geras dalykas bet negaliu prisiminti :(


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 15:36 
  
 
 
is kokio tu miesto? jei Vilnius tai galiu pora vietu rekomenduoti. Naudotu ir neimk. Tas puslapis tai http://www.realoem.com.


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 15:51 
  
 
 
As is VLN esu, o užsuku į Ausegra, savanoriu 178.


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 15:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
Nuvaryk į kitą servizą, ten visai kitą sugiedos :D
Šiaip reikia žiūrėti į kurį serviza varai. Yra tokių, kur už padrytą apyvartą meistrai gauna pinigus.

Man buvo istorija. Nuvažiavau suvedimo padryti, meistas vietoje suvedimo pradėjo badyti pirštais ir priskaičiavo už 1000lt tvarkymo. Turėdamas galimybes namie tvarkytis, nutariau servize nieko nedaryti. Nuvažiavau užsitikrinimui į kitą servizą, tai jie visai kitą sugiedojo, t.y. važiuoklė tvarkoje. Tada pradėjau rodyti ką man rodė, o meistras nusišypsojo ir pasakė, kad dar du metus su tai celenblokais drasiai galiu važiuoti, traukė net nekliba, šarnyro tik guma praplyšusi, tepalo yra ir nekliba. Šakės atraminė guma nuo senumo truputi suskeldėjusi, bet čia ne faktas. Taivaniškos gumas spėsi ir penkias pakeisti ir t.t. :)

Žodžiu po metų prieš tech varymą pasikeičiau tik vieną šarnyrą, kurio guma buvo suplyšusi ir pats šarnyas jau pavargo dėl to.

Visa to iš 1000lt man kainavo tik šarnyras 80lt berots.. :) Tad neskubėk pas juos tvarkytis, geriau pas kitus nuvažiuok.


Paskutinį kartą redagavo Grill 20 Geg 2008, 15:58. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 15:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.04.29
Pranešimai:
1107
o kodel naudotu neimt, man labai idomu ? Amortizatoriu galima zimiai pigiau gaut srote, salenblokus, tokias kalades galima ir naujas pirkt, trauke asmeniskai restauruociau, ( laiko geriau ir paskui nauju pakeistu jau niek nerestauruoja) diskai nauji lakys grubiai nuo technikinio iki technikinio, aisku srote sunku geru gaut, bet pasitauko


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 16:02 
  
 
 
Tai koki parekomenduosit servisiuka pakabos diagnostikai? Bet kad rimtas butu neissigalvotu nebutu dalyku, o jei i krasta nuvaryti gal netaiso ten tokiu senu jau? Primenu pas mane E36 2L 1992m M50 Coupe


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 16:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
čia pasiskaitinėk, rasi kažka: viewforum.php?f=24


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 16:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.06.09
Amžius:
38
Pranešimai:
713
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 325
1, 2, 3, punktus tikrai gali pats pasidaryti ten tikrai nera sunku viska pakeist tik del 4 nezinau nes niekad dar to nesu dares, o del kainu tai jos tikrai uzpakeltos


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 16:08 
  
 
 
O del krastos kaip? Ar verta man ten varyti diagnostikai? Bent jau tiesa pasakys kaip yra manau norsir sumokesiu brangiau uz ta pacia diagnostika.


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 16:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
KilaDila rašė:
O del krastos kaip? Ar verta man ten varyti diagnostikai? Bent jau tiesa pasakys kaip yra manau norsir sumokesiu brangiau uz ta pacia diagnostika.

Nelabai draugas per pažystamą Krastoje tikrinosi priekinius amortizatorius, tai neoficialiai paprašė 50lt, kiek reliai kainuoja nžn. Šiaip gali pasiskambinti ir paklausti.


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 16:25 
  
 
 
Tai kad nekelia rago jie jau 20 min kaip bandau dasiskambinti, kai suzinosiu parasysiu, bet tai jauciu be 150 niekaip.


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 17:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.09
Amžius:
38
Pranešimai:
125
Miestas:
Vilnius, Šiauliai
Automobiliai:
E90 330i n52 06'
ex E36 328 m52 95'
KilaDila rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 1992
Variklis: 2l
Degalai: Benzinas

Problema/klausimas: Ryšium su neveikiančiu rankiniu ir gan prastu stabdymu nuvežiau savo naujai įsigytą kregždę į servisą pakabos diagnostikai, prieštai buvo daryta tik variklio. Štai diagnostikos rezultatai:

1. Drėgnas vienas galinis amortizatorius: 360Lt + darbai 120Lt
2. Vairo traukė: 72 už 1 + darbai 60Lt
3. Galiniai standžiū diskai 102Lt už 1, kaladėlės 88Lt už 1, rankinio kaladėlės (nelaiko vieno rato) 110Lt + darbai 200Lt
4. Galiniai įtrūke sailentblokai 43Lt už 1 + darbai 160Lt

Žodžiu viską paskaičiavo sakė maždaug orentuotis į 1500Lt. Tai va noriu paklausti kaip jums kainos ar realios ar užkeltos per daug, ir gal kaikuriuios darbus ir pačiam įmanoma pasidaryti, bet abejoju nes vistiek reikės suvedimus balansavimą daryti...Nors amortizatoriai man keistai brangiai kainuoja 360Lt...


120 litu uz vieno amortizatoriaus keitima? Manau cia per daug.
Be to, nejau keisi viena amortizatoriu? Amortizatoriai keiciami poromis. O jei amortizatorius dregnas, tai nereiskia, kad ji jau reikia keisti. Ar tas amortikas trukdo tau vaziuot?

Ka reiskia galiniu stabdziu kaladeliu kaina uz 1? Kaladeles parduodamos komplekte. Tai tie 88 lt turetu but abiem galiniam ratam.

Rankinio kaladeliu kaina perlenkta. Tikrai tiek neturetu kainuot.

Zodziu siulau Tau varyt i Autodalys Sanciuose. Nuspirksi vokisku prekiu uz salyginai pigia kaina.

O del Krastos... hmm.. ne ta masina ir ne ta problema (cia juk vaziuokle ir stabdziai), kad reiketu ten vaziuot. Nemetyk pinigu. Geriau daliu nusipirkt.

_________________
Coupe'


StandartinėParašytas: 20 Geg 2008, 17:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.21
Amžius:
40
Pranešimai:
137
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex. E36 320i
E39 523i M52TU '99
Nikas:
Pokstas
Juoka man sukele amortizatorius slapias :D Vaziuokles diagnostika darausi Baltijos g. Pegeot centre, jie stenda turi ir nepatingi su pirstais mazgus paciupinet, procentais tau apsakys kiek tie amortizatoriai gyvi, diagnostikos kaina 30 lt.
Tikriausiai buvai tokiam servise kur mano kad nuo BMW zenkliuko daugiau gali nulupt.

_________________
BMW E36 M50B20 sedan


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery