Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Rgs 2024, 14:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 17:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
galas nepasedes ? man afygitelnai galas girgzdejo, kol paskui radau kad abi spiruokles galines luzusios, is apaciois labai blogai matesi nes virsutines dalys nuluzusios buvo. paskui pas teva ziurejom - tas pats.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 18:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.06
Amžius:
36
Pranešimai:
90
Miestas:
Panevezys
Automobiliai:
E38
sickdog rašė:
galas nepasedes ? man afygitelnai galas girgzdejo, kol paskui radau kad abi spiruokles galines luzusios, is apaciois labai blogai matesi nes virsutines dalys nuluzusios buvo. paskui pas teva ziurejom - tas pats.


Pas mane gale vienoi pusei luzus spiruokle, bet labai nedaug.Cia per kiek meistru vazinejau vieni sako.Keisk spiruokles kiti sako vaziuosi dar 100 metu, dar vieni sako pasikeisk silenblokus.Zinau, kad reikia keist viska, kad butu tvarkinga, bet tai pasiskaiciavau jeigu prieki keist, nes irgi luzus spiruokle, poto gala, dar sileblokus man apie 1000lt gaunas del braskejimo.O seip padangos nedila, plaukiojimas sioks toks jauciasi, bet su r18 ratais.Uzdejus zieminius originala r16 niekas neplaukioja.Svarbiause ir technikine praejau su tom spiruoklem.Man tai kazka sako, kad cia su rankiniu.Kaip ir sakiau masinos gala judinant braska, uztrauki rankini gali judint, ka nori darit jokio braskejimo nebera.Tai kaip gali but nuo spiruokliu?


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 18:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
prie ko cia ta technikine, siaip kaip suprantu ten pas tave situcaija gan tragiska... girgzdukai tepalo pripusti, diskai tekinti ir tt, bet nzn aisku nesu kaspirovskis bet duodu kokius 90% kad del spiruokles girgzda + gali buti ir kitos puses luzusi, paprasciausiai nesimato. spiruokles srote kainuos apie 100lt, pasikeisi ir galas pasikels kaip e38am priklauso kazkiek ir girgzdes turetu dingti. nu bent dviem e38iem tas padejo, nes ir man girgzdejo ir tevui. keitem vienas po kito ir pasibaige. nu ir vazidas aisku pasidare geras, o tai pries tai subines nusideusios buvo, kaip su nuolaida.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 19:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.06
Amžius:
36
Pranešimai:
90
Miestas:
Panevezys
Automobiliai:
E38
sickdog rašė:
prie ko cia ta technikine, siaip kaip suprantu ten pas tave situcaija gan tragiska... girgzdukai tepalo pripusti, diskai tekinti ir tt, bet nzn aisku nesu kaspirovskis bet duodu kokius 90% kad del spiruokles girgzda + gali buti ir kitos puses luzusi, paprasciausiai nesimato. spiruokles srote kainuos apie 100lt, pasikeisi ir galas pasikels kaip e38am priklauso kazkiek ir girgzdes turetu dingti. nu bent dviem e38iem tas padejo, nes ir man girgzdejo ir tevui. keitem vienas po kito ir pasibaige. nu ir vazidas aisku pasidare geras, o tai pries tai subines nusideusios buvo, kaip su nuolaida.


Galas nenusedes, o spiruokle luzus tik vienoi pusei.Seip paciu disku netekino tik vidu del rankinio.Man seip reiktu keist visas spiruoles ir girgzdukus nu pabandysiu prisvirkst pasizesiu kas gausis.Jei nepades manau varisiu i servisa.Gal koki patartum, matau irgi is panvz.


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 19:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
spiruokles keite edraidoi, ten prie kapiniu. geras servisas. vaziuokle daro gerai ir elektrika gera turi.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 20:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.06
Amžius:
36
Pranešimai:
90
Miestas:
Panevezys
Automobiliai:
E38
sickdog rašė:
spiruokles keite edraidoi, ten prie kapiniu. geras servisas. vaziuokle daro gerai ir elektrika gera turi.


Kaip ir vienas zmogus sake buvo rankinio sarvas, trosas.Gavos taip, kad kur laiko ta kilpa aprudijus ir guma nuejus i visai kita puse, dar sarvas buvo aprudijas.Ant neligaus kelio judedavo ir budavo girgzdesys.Tai zodziu isvaliau ten viska istaciau guma i vieta, dar ikisau plasmase, kad tvirciau laikytu, viska supurskiau su tepalu ir nebera jokio girgzdesio.Buves seimininkas matos buvo prichalturines, antiek zmogus neturi mastimo, kad ikiso kazkokia plasmase, o guma paliko sone kabet. :D Dabar pastebejau kitoi pusei labai nedaug girgzda, tai speju del luzusios spiruokles, arba girgzdukas duoda signala, kad reikia keist, bet tai tas garsas toks mazas, kad labai sunku isgrist.Manau dar pavazinesiu, o vasaros pabaigoi reiks viska suremontuot, kad butu kaip reikalas. :D

EDIT:
Dar norejau paklaust, cia tie girgzdukai kur apacioi prie pat rato tokia kaip ir guma is priekines puses masinos islindus?


StandartinėParašytas: 24 Spa 2012, 09:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.06.15
Amžius:
38
Pranešimai:
645
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
Bmw E36 318i cabrio
Bmw e60 530i 190kw
ex bmw E39 2.5d 2003m
ex mb CLS 350
ex bmw e66 750 Li
ex bmw z3 1.8
ex bmw 7 E66 3.0 Ld
ex bmw 5 E60 3.0d.
ex bmw 7 E38 2.5tds
manteggo rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti E38
Pagaminimo metai:95
Variklis:
Degalai:

Problema/klausimas:Sveiki,pradejo stipriai girgzdet galas keleivio puses,pries pora dienu buvo vos girdima,o siandien geda net gatve vaziuot :oops: per kiekviena nelyguma girdzd girdzd taip garsiai.Nuvariau i garaza paziuret kame beda nusiemiau rata,su mantiruote patampiau lyg viskas ir tvarkoj,sailentblokai atrodo nesuplyse,i sarnyrus truputi tepaliuko su svirkstu pyliau bet nepadejo,nuleidau nuo dankrato kaip girgzejo taip girgzda uztenka uzpakali paspaudinet ir pradeda #-o .Girgzda grynai kazkas apacioj prie rato,is pradziu galvojau duslintuvas bet patikrinau jokiu problemu su juo.Kuri detale cia parejo?


man taspats. bet pas mane tas garsas delto, kad amortizatoriaus apatine lekste surudijus ir itrukus, todel amortikas kreivai remiasi apacioje ir leidzia toki garsa slykstu :) nauja lekste originali 25lt. sia savaite pasikeisiu

_________________
Audio Slave


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery