Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 03 Spa 2024, 07:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Sau 2010, 00:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
ATNAUJINTA.

Pagaminimo metai:1989
Variklis: 2.5
Degalai:benzinas/dujos

Problema/klausimas: Labai keista, mano m20b25 truputi padirbes ir uzgesinus nesikuria. Vienodai reguoja tiek ant benzino tiek ant duju. Starteri galima sukti kad ir valandom ir nieko, neuzsikuria.

KA DARIAU: Buvau Nuvezes vytui123 patikrinti, jis pakeite temperaturos sensoriu , sake mires buvo, ir prie jo, ta masina kuresi. gryztu namo kita diena vel tas pats. bet vytas sake kad dar liambda mirusi. algoje nupirkau ir pakeiciau i kita, garantavo kad gyva. Taip pat algoj pasake kad LEV mires, bet jie neturejo kito gyvo. Mes ji atjungem, jie sake geriau ant atjungto vaziuos nei ant mirusio.

REZULTATAS: variklis vistiek dazniausiai nesikuria jei jam duosi padirbti. Kartais, labai retai kuriasi, ir as pirma diena kai pakeiciau temperaturos davikli buvau pazymejes siame forume kad problema isspresta, taciau man tik sekesi kai as tada pameginau.

Siandien kai nesikure draugas patempe ir betempiant ne is pirmo karto bet uzkuriau. Keista. Vytas sake kazka kad starteris jau pas mane kartais prasuka. galvoju gal cia reples, gal kai neuzsikuria kaip tik tada starteris nesuka, taigi atsidariau kapota ir paziurejau, na tikrai sukasi dirzeliai o variklis vistiek nesikuria. gal nepakankamai greitai suka? bet tai ne tai kad mane trauke labai greitai kai uzsikuriau.

Taip pat pasvarstymas del LEV. nemanau kad cia jo kalte kad nesikuria, nes nesikure kai jis buvo pajungtas negyvas ir dabar nesikuria kai jis atjungtas lygiai taip pat. jei cia tikrai butu jame problema manau atjungus kazkas turetu pasikeisti.

Vyrai padekit, jau prarandu vilti, virs 300 sukisau o nulis rezultatu. suprantu ne milijonus sukisau, bet vistiek visiskai niekas nepasikeite... dengi na veter....
Ir pas vyta nebesinori vaziuot, sakys prie jo kuresi - issprende, vrug ir vel prie ko kaip tik kursis...

_________________
Bojevaja Mashina Wimogatelei


Paskutinį kartą redagavo Chico 27 Sau 2010, 00:29. Iš viso redaguota 3 kartus.

StandartinėParašytas: 08 Sau 2010, 19:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
kazkaip pasidomejes susidariau nuojauta, kad tikriausiai liambda sensorius pasibaige. taciau is kitos puses jis gi neitakotu paprasciausios kartos duju irangos. Ant duju turetu lengvai kurtis ir veikti. taigi gaunasi kad ne jis . kaip manote ?

_________________
Bojevaja Mashina Wimogatelei


StandartinėParašytas: 08 Sau 2010, 22:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.06
Amžius:
38
Pranešimai:
151
Automobiliai:
E34 525TDS 95' Touring a/t
Vimota Chipped
1) atreguliuoti degima (karsto nesikurimas dazniausiai buna del neteisingo degimo)


apsukos grybauja tik ant duju ar ir ant benzino?
Kuri ant benzino o po to perjungi ant duju?


StandartinėParašytas: 08 Sau 2010, 23:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
Siaip kuriu ant benzino kai pasiekia temperatura tik perjungiu i dujas.

Bet kai pirma kart man tokie kaprizai pasireiske, kai gryzau is parduotuves pameginau kurti ir nesikure (temperatura buvo, kaip dabar vadinu "mirties" pozicijoje, nei salta nei pakilusi iki darbines. Rodykle buvo tarp tu dvieju padeciu , sakyciau ties 11 valanda) is nevilties bandziau ir iskart ant duju kurti, taciau jokio skirtumo, starteris suka, o jokiu gyvybes zenklu. Taigi nesvarbu kaip kurti ar ant benzino ar ant duju truputi pasilusi visai nesikuria.

Apsukos grybauja taip pat tiek ant benzino tiek ant duju kol pasyla iki darbines temperaturos (12 valandos) tada veikia patenkimai tiek benzinu tiek dujomis.

_________________
Bojevaja Mashina Wimogatelei


StandartinėParašytas: 08 Sau 2010, 23:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.03.28
Pranešimai:
26
Automobiliai:
E36 m50b20
1994 Vanos
manau bus kaltas alkuninio padeties daviklis (Holo)


StandartinėParašytas: 08 Sau 2010, 23:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
hmmm gal gali rasti schema kur jis pavaizduotas, pvz realoem.com ?

_________________
Bojevaja Mashina Wimogatelei


StandartinėParašytas: 09 Sau 2010, 08:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
detale nr 8
Paveikslėlis

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 09 Sau 2010, 16:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
hm. o yra budas ji kaip nors patikrinti pvz su testeriu ar vienintelis budas ieskoti ir pirkti kita, statyti ir ziureti ar geriau veikia ?

_________________
Bojevaja Mashina Wimogatelei


StandartinėParašytas: 09 Sau 2010, 21:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
nu jei turi oscilografa pasimatuok. autodatoj turetum rast grafika koks turi but. jei neturi tai pabandymui gali isidet kita is sroto ir paziuret, jei ka juk grazint galima.
nors as suabejociau ar cia jis kaltas. kiek man praktika rode - jei alkuninio padeties daviklis neveikia - motoro isvis neuzvesi.
siulyciau pasidaryt diagnostika - gal ka parodys, ir seip busi tikras kad viskas veikia (lembda, alkuninio padeties daviklis, droselio sklendes padeties daviklis ir kiti davikliai kuriuos sunku patikrint). as visas bedas suversciau i oro srauto matuokle. bandyk keisti, bent jau pabandymui.

p.s. siandien kaip tik darbe atveze toki E34 tik m20b20 irgi stovi kopustu sistema pirmos kartos, sklende susaudyta ir saltas nesikuria ant benzo, pasyla - viskas ok. pasakiau zmogui pasikeist oro srauto matuokle- ziuresim kaip bus

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 10 Sau 2010, 13:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
na siaip nors ir yra buve sprogimu, mano matuokle nera sulankstyta ir dureles vaiksto gerai, taciau manau kad pats sensorius joje jau ten jokiu matavimu nebeatlieka. Tad jau vakar sutariau su zmogum kuris ardo be duju toki kaip mano E34 kad paimsiu pirmadieni is jo tiek matuokle tiek laisvos eigos voztuva, ziuresiu ar kas pasikeis.

na matai pas tavo klienta saltas nesikuria o siltas kuriasi, o pas mane atvirksciai ir matuokle nesulankstyta, as zinau kaip masina elgiasi kai matuokle sulankstyta, cia ne tokie simptomai.

_________________
Bojevaja Mashina Wimogatelei


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 22:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
Na siandien sumontavau nupirkta LEV ir oro srauto matuokle.

Pirmiausiai pakeiciau LEV. deja, absoliuciai nieko nepasikeite. tai arba ir sis LEV numires arba cia LEV visai ne prie ko. ismatavau abudu LEV'us su testeriu, tiek vienas tiek kitas rodo praktiskai vienodas varzas, taciau jos abi beveik dvigubai didesnes uz nurodytas Bentlio manuale. Tai tikriausiai abieju sensoriai mire.

Poto sumontavau vakar nupirkta oro srauto matuokle. sis tas pasikeite, uzkurus apsukos stovejo vietoj, taigi sioks toks pasisekimas. Taciau variklis nenorejo dirbti pagal akseleratoriaus pedala, atsilikinejo, krito apsukos.

Bet pagrindine problema isliko, kai variklis susilo uzgesinus uzkurti nebeimanoma. Meginsiu gal ryt diagnostika padaryt, tada galvosiu ka daryt. tiek tos liudnos informacijos.

_________________
Bojevaja Mashina Wimogatelei


StandartinėParašytas: 13 Sau 2010, 00:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
dabar prisiminiau draugas turejo beda kad siltas nesikure (m50b20). bet jis sake kad uztempdavo arba uzstumdavo. pakeite alkuninio padeties davikli ir bedos baiges. gal tikrai vistik jis ir bus kaltas? padaryk diagnostika. (nors jei jis bent kiek veikia- klaidos nemes)

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 13 Sau 2010, 21:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
na naujienos prastos, zmogus siandien bande padaryti diagnostika bet taip ir nesigavo jam prisijungti prie mano 89 metu petako, gal persenas, gal jo laidas nepalaiko tokio. Taigi kol kas dar vis neviltyje sedziu.

_________________
Bojevaja Mashina Wimogatelei


StandartinėParašytas: 13 Sau 2010, 21:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.17
Amžius:
52
Pranešimai:
11
Miestas:
kaunas
Automobiliai:
E39
gali but ir starterio ivores


StandartinėParašytas: 13 Sau 2010, 22:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
Chico rašė:
na naujienos prastos, zmogus siandien bande padaryti diagnostika bet taip ir nesigavo jam prisijungti prie mano 89 metu petako, gal persenas, gal jo laidas nepalaiko tokio. Taigi kol kas dar vis neviltyje sedziu.

vaziuok pas kita zmogu

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery