Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 03 Spa 2024, 12:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Lap 2009, 14:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.03
Amžius:
41
Pranešimai:
17
Miestas:
Siauliai
Automobiliai:
E34 524 TD 91m.
Automobilio, apie kuri norite paklausti[E34]
Pagaminimo metai:1991
Variklis:2.4
Degalai:Dyzelinas

Problema/klausimas:Atlikau as ta siurblio el. dalies remonta kuris buvo aprasytas ir cia patalpintas (didelis ačiū ir respects) pavyko kuriasi dirba tik vat atreguliuoti truputi sudetingiau. Pas mane automatas tai jai kokia pakalne ciut gazo paduodi daugiau ir iskarta meta zemesne pavara lyg neuztenka jam tos galios ir jauciasi kad nu nera tos jegos. Esu mates kaip su testeriu reguliuoja tai taip as ir reguliavau viskas kaip ir reguliuojasi bet tiksliai nezinau ant kiek pastatyt ten rodo voltus kai siurblio virsu stumdai keiciasi itampa. Ta vat noreciau zinoti kiek turetu buti tu voltu gal kas galetu pamatuoti. Tai lb paprasta nusistatyti testeri ant 20 v. padeties ir testerio minusa i varikli liesti o pliusa vesti i kur is siurblio iseina laidai i tokia apvalia fishke pati virsutini kontakta. Masina turi buti uzvesta. ačiū jai mane supratot neturiu gaila foto pademonstruociau. Pas mane siurblys jau buvo ardutas matyt nes nebera tokio plasmasinio kaiscio kuris pastato siurblio el. dali i vieta.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery