Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 30 Rgs 2024, 01:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 10:42 
  
 
 
pas mane 88' m20b25 automatas

isidejau skydeli nuo "plytos", nes mano senasis nebelaike kilometrazo ir t.t. dabar neberodo koks begis yra ijungtas ir ekonomaizeris rodo ~5l per daug. tai vat ar iseitu kaip nors padaryt, kad viskas veiktu normaliai, ar reikia ieskot skydelio nuo automato?gal rekomenduotumet kokia kontorele, ar iseitu paciam pasiremontuot?

veiksmas siauliuose


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 12:12 
  
 
 
Matyt tame skydelyje nebuvo numatyta,jog jis kazkada bus idetas i automata.Siaip jei nori,jog pavaras rodytu,teks ieskoti skydelio nuo automato.Nors siaip idomu:as savo skydeli buvau paskolines draugeliui i 525iA,bet jis kuo puikiausiai rode visas pavaras ir t.t.


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 12:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.04.04
Amžius:
51
Pranešimai:
139
Miestas:
Ingolstadt
Automobiliai:
E60 525D '07
Pas kai kuriuos skydelius automatui buna atskira fiškė (gal ir pas visus automatus) ekraniukui kuris rodo pavaras.


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 12:25 
  
 
 
tai nejaugi nieko neiseina padaryti kaip tik keisti pati skydeli?


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 12:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.15
Amžius:
48
Pranešimai:
78
Miestas:
Vilnius
Na kiek as atsimenu, tam rezimo/pavaros rodymui yra atskiras elementas, kuris priklausomai nuo tavo masinos yra dedamas arba ne. Ty. tame naujame spidike gali visai nebuti to "ciferblat", ar kaip jis ten, kuris moka sita rodyti


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 12:48 
  
 
 
Jei yra check controlas,gali pasitikrinti,ar jis yra.Pas mane mechanika,taciau tas langas yra ir jis funkciuonuoja,darant kontrola...


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 13:20 
  
 
 
tai cia tipo check controlas kai laikai nuspaudes km nunulinimo mygtuka ir degima ijungi?ar kaip?viskas veikia bet ten nedega kur turi but P,R,N...


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 14:03 
  
 
 
Pradekime nuo to, kad E34 skydeliu yra kokiu 4 jei ne daugiau modifikaciju.
Toliau del skydelio neveikimo skaitome si psl:
http://www.bmwe34.net/e34main/maintenan ... citors.htm

O automato padeciu indikatorius veikia nuo atskiro kabelio (nepamenu kokios spalvos fiske bet ne melyna ir ne ruda).. tai reikia paziuret ar ji prijungei, ar gerai prijungei. Toliau reik aiskintis ar tas skydelis is esmes moka rodyt tas padetis. Cia turbut labiausiai pagelbetu fotke to skydelio kuris nerodo, dar geriau - is abieju pusiu.


Paskutinį kartą redagavo Antanas L. 29 Rgs 2005, 14:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 14:04 
  
 
 
Check kontrol yra desineje spidometro puseje,juo iskvieciama eilute.Jos nemazai skydeliu net neturi,tai jie yra be check kontrol. :wink: Siaip manau paprasciausiai tavo skydeliui nera numatytos galimybes ji ideti i automata,todel jis ir nerodo tavo ijungtos pavaros.


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 14:23 
  
 
 
http://home.online.no/%7Est-arhol/enge32speedo.htm toks pas mane skydelis.jei ziuret is skydelio galo kur ruda fyske-ten laisva vieta, tai pas senaji mano skydeli dedasi juoda tokia mikroschemike ar kaskas panasaus. gal nupasakojau normaliai jei ne sorry :)


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 14:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.23
Amžius:
48
Pranešimai:
347
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E61 520d
w411 rašė:
pas mane 88' m20b25 automatas

isidejau skydeli nuo "plytos", nes mano senasis nebelaike kilometrazo ir t.t. dabar neberodo koks begis yra ijungtas ir ekonomaizeris rodo ~5l per daug. tai vat ar iseitu kaip nors padaryt, kad viskas veiktu normaliai, ar reikia ieskot skydelio nuo automato?gal rekomenduotumet kokia kontorele, ar iseitu paciam pasiremontuot?

veiksmas siauliuose

Gali nieko nepavykti. Begant metam, jei neklystu, buvo isleistos tikrai dvi, o gal net trys skydeliu versijos. Net fiskes skiriasi kitu.

_________________
ex 525i TOURING
ex 528iA


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 14:54 
  
 
 
Sitas skydelis turetu rodyt automato padetis.
Jei nerodo... :)
Siaip kiek as skaites tai yra 2 versijos laidu - modeliams su check control ir modeliams be. Norint pakeist ten puse salono reik aukstyn kojom apversti...
Matyt truksta kazkokio signalo jei nerodo. Tada jau nezinau ar tau kas cia pades... reik imti testeri ir braidyt po laidu pynes... O paprasciausia tai sena skydeli susitaisyt. Nebent butinai nori tokio...


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 15:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
w411 rašė:
pas mane 88' m20b25 automatas

isidejau skydeli nuo "plytos", nes mano senasis nebelaike kilometrazo ir t.t. dabar neberodo koks begis yra ijungtas ir ekonomaizeris rodo ~5l per daug. tai vat ar iseitu kaip nors padaryt, kad viskas veiktu normaliai, ar reikia ieskot skydelio nuo automato?gal rekomenduotumet kokia kontorele, ar iseitu paciam pasiremontuot?

veiksmas siauliuose


pas mane tokia pat masina tik ne 2.5 o 2.0,irgi teko keisti skydeli,tai kiek ieskojau ir kiek kalbejau su zmonemis zinovais ir nelabai zinovais :) ,tai visi sake ieskok tokio pat su kitais bus problema,tai vat radau tokiu pat metu,tokios pat masinos tik pas ja buvo mechanine deze,tai tesiog reikejo is seno skydelio isimti ta blokeli kur rode koks begis ijungtas ir tt,viskas veikia kuo pukiausiai.

imho reiktu ieskoti tokio pat...

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 15:46 
  
 
 
tai cia tokia juoda dezute mazyte kisasi i skydeli?jei ta problema kad nera man jos kur kisti-yra vieta bet ten nera kontaktu.


StandartinėParašytas: 30 Rgs 2005, 21:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.06.25
Amžius:
49
Pranešimai:
19
skydeliai buna su check controlu (nuo 525 ) ir be (518, 520, 524td, 525td, 525tds)

nuo 05.9- pasikeite variantas be check controlo pasidare vietoj ratuku lcd ekranas

variantas su check controlu buna triju tipu

1) su balta galine plastmase iki 02.1989 kuris turi "bug'a" kur kilometrazas sustoja prie 299960 km

i ji atskirai isitato "code plug" sviesiai rudos spalvos "chipas"kuris laiko kilometraza variklio cilindru skaiciu, bako litraza , automatas ar neautomatas ir t.t

pas tave butent toks ir jei nori tai reikia jeskot tik nuo mashinos su atomatu kad pas tave veiktu automato rezimai

galima pakeist tik ta code plug nuo mashinos su automatu kur mazesnis kilometrazas bet mashinos tokiu metu beveik visos jau perzingo riba


2) su pilka plastmase

neturi pamineto bugo bet vel gi code plug kito tipo ir vel tau reikia iskot
nuo mahinos su automatu

skydelis turi self testa

3) su melyna plastmase nuo 09.1994

code plug integuotas i skydeli ir atskirai neisistato ir nesikeicia


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery