Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 17:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Lap 2007, 17:41 
  
 
 
Sveiki. Vakar nusipirkau bmw 524 td 90m. viskas lyg ir buvo gerai vakar, taciau siandien nuvaziavau i degaline uzsipyliau degalu, ir traukiau i kelione. Vaziuojant trasa ijungiau autopilota , kazkiek pavaziavau ir atmete man ji, ta prasme ishsijunge jis, tad toliau vaziavau pedalo pagalba. Dabar nezinau ar nuo tos akimirkos ar ne taciau prasidejo trukciojimas 120km/h. kuo daugiau spaudziu akseleratoriu tuo labiau trukcioja, be to dar skidometro greicio rodykle pradejo sokinet, rodydama tai nuli tai vel normalu greiti. Sustojau, pameginau vietoj, ta prasme be begio akseleruot, visas apsukas paima. vaziuojant pirmu iki proximatliai 3 tukst. apsuku dar nieko, turbina suveikia be problemu, ijungi antra ar trecia trukcioja ir taip toliau. Iki 110~ dar kentet galima taciau daugiau sunkiai paima greicio. Na nezinau ar cia teisingai surasiau, bet jai kas supras beda gal patarsit. Mano nuomone, maniau jog autopilotas kaip nors trumpina ar panasiai, taciau tikimybe maza. Turbut bus filtras kuro, ar siurblys manau, bet tai kodel spidometras sokuoja. Purkstuku teorija atmeciau nes ant laisvu dirba puikiai. Kiek zinau siurblio remontas nepigus, bet ne toks kaip automatinio, jis gi mechaninis berods. Ir mazdaug gal galetumet kas kainas aproximatlias surasyt, ta prasme filtro siurblio, jo remonto ar kito gedimo priezasties remonto kaina. ačiū Jums


StandartinėParašytas: 17 Lap 2007, 18:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.11
Amžius:
37
Pranešimai:
611
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex: E30 320
ex: E34 520 (24v)
ex: E34 525i
ex: E34 524td Auto
Ex: E34 525tds Auto
Ex: BMW E60 530D Auto ///M
Now E61 530d 173kw Manual Sport
+ BMW E34 535i (m30) Manual (LSD)
+ E34 V8 3.0 Auto
Na gal pas tave uzsikiso koks filtras gal oro o gal kuro, o del kuro siurblio tai pas tave ne mechaninis, o elektroninis as uz naudota mokejau 450lt ir + 150lt pakeitimas. ir manau kad sunkiai cia kas tau pasakys ta tavo tikraja priezasti del ko pas tave ten trukcioja, as irgi turiu 1 beda ir nelabai kas man cia pagelbeja... :cry:

_________________
BMW........


StandartinėParašytas: 17 Lap 2007, 19:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.02.14
Amžius:
36
Pranešimai:
53
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E34 524td 90
E38 740i M62 96
E39 525tds 99
Buvo lygiai ta pati situacija man keite galinio balkio celenblokus ir nutrauke spidometro ladus juos kai sujunge blogai izoliavo ir kai palydavo jie uzsitrumpindavo ir neveikdavo spidometra ir borto kompiuteris tada ir budavo trukciojimas iki 2500-3000 variklio apsisukimu apsisukimu. Manau tikrink spidometro laida gal kur yra paluzes


StandartinėParašytas: 18 Lap 2007, 22:04 
  
 
 
ačiū , bandysiu ryt sprest. O negaletu but taip, jog kaip nors bako siurblyje pateko oro ir ji stumdo ten kaip nors, ir jai taip gali but kaip ji ten nuorint?


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 01:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.22
Amžius:
40
Pranešimai:
573
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E32 730i (m30b34) juodulys
na del oro tai jai duoptum apsuku jis issivaiksciotu. manau zekis fiske prie reduktorius gal ji normaliai nedajungta arba pats tas davikliukas fuseruoja reikalus

_________________
E32


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 19:45 
  
 
 
cia ta fyske tipo del trukciojimo? zodziu pakeiciau snd ir oro ir kuro filtrus ir nieko , neatsigavo. As pastebejau toki reikala kad pirmu begiu netrukcioja gal tik ant koki 5 tukst. antru ant mazesniu apsuku, treciu dar mazesniu , ketvirtu dar, o penktu pasiekia tik 2.5 tukst. kada greitis buna 120 km ir viskas daugiau nej apsukos nebekyla nej greitis ir trukcioja lengvai. Nzn galvoju gal kaip nors elektra deta. O imanoma atjungt autopilota kaip nors lengvai? ir isvis kur jis yra? Nes manau nuo jo ir prasidejo. Jai elektrikai nieko nepasakys teks siurbli kuro vezt kad perrinktu ar panasei. Gal kur nors taip oras vaiksto , nzn , zodziu depresuoju


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 20:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.10.09
Amžius:
37
Pranešimai:
137
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46; variklis M43; 99 m.
hmm zinai, ka man viena karta buvo nuplises troselis, tada neisijungdavo autopilotas ir masina buka budavo, paziurek nuo pedalo ten troselis turi buti ar jis netrukes (pas mane tik buvo automatas, tai ir gazas buvo elektroninis, bet dar ejo troselis kuris kai nutruko neveike autopilotas)

_________________
Turejau Bmw E34 524 td , dabar E46 318i Fainas tas automobiliukas BMW ...


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 21:03 
  
 
 
autopilotas pas mane veikia, bet po jo ijungimo man viskas kaip ir prasidejo. Nu cia gal tik sutapimas, nes ir kuro pyliau is neaiskios degalines. Kazkaip man ta autopilota "atmete".. nu nzn vopsim reiks ryt kazkur vezt. Reikalas tas kad nezinau kam ja rodyt. Viena zinau servisa dyzeliniu varikliu siauliuose "Dizva" bet ten bardakas. Nu dekui uz pastangas ir nuomones visu


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 21:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
40
Pranešimai:
448
Miestas:
Dublin
Automobiliai:
GSX600FK2
Del spidometro sokinejimo tikrink detale nr. 8 ir laidukus iki jos. cia greicio daviklis. jis tiesiogiai susijes su autopilotu.

Paveikslėlis

P.S. pas mane sestadieni nustojo veiksti spidometras... :evil:


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 21:32 
  
 
 
tvarkoj ryt paziuresiu. Bet pas mane grinai vien greicio rodykle sokineja kai uzeina, apsukos stovi kaip stovejusios tvarkingai


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 22:33 
  
 
 
Ka tik truputi pravaziavau ir atidziau pasiziurejau kaip trukciojant elgiasi apsukos, ir toks vaizdas jog tai turbina uzshsikisha ir pradeda apsukos ne kilt o kampuotai sokinet i virsu , zodziu kai tik jos sustoja turbina uzhsikemsha gaunasi kad uzhgniauzia ir trukcioja. Bet visa tai vyksta nedesningai, kartais pirmu begiu nesutrukcioja , kylant begiais i virsu buna vis mazesne tikimybe jog netrukcios ir galop ties penktu turbina visai uzhsikemsa. Bent jau man tai pasirode. Ar yra kokiu nors taisymo variantu kai turbina pravalo ar panasei, ar ten gal filtrai stovi ar jos niekas netvarko, tik keicia ir kokia jos kaina?
ir dar nroejau paklaust ar galetu sitaip baisiai kistis katalizatorius? netikrinau ar yra jis isviso bet seip norejau paklaust


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 22:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.22
Amžius:
40
Pranešimai:
573
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E32 730i (m30b34) juodulys
na jai dar yra pas tave latolikas (butu gal didele nuostaba) ir jai jis uzikises tai ji tau butu aplamai buka ir duma mestu baisiai

_________________
E32


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 23:04 
  
 
 
aj nu paniatna. tada ne tame reikalas, nes dumo meta kiek ir turi mest. karoce zaibalsia atsiprasant as su tuo 2.4, greiciau man paskola duotu griebsiu siemke kokiu 97 ir ramu bus


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 23:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
40
Pranešimai:
448
Miestas:
Dublin
Automobiliai:
GSX600FK2
aJs rašė:
ir dar nroejau paklaust ar galetu sitaip baisiai kistis katalizatorius? netikrinau ar yra jis isviso bet seip norejau paklaust

Jei kemsasi katalizatorius, pavazinejus greiciau, ant aukstesniu apsuku, ir sustojus smirdetu supuvusiais kiausiniais ir panasiai is ismetimo vamzdzio.

aJs rašė:
Bet pas mane grinai vien greicio rodykle sokineja kai uzeina, apsukos stovi kaip stovejusios tvarkingai

apsuku daviklis visai kitur, generaturiuje berods. nesusijes su greicio davikliu.


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 23:52 
  
 
 
mm na aisku :) kad ir kaip bebutu dabar svarbesne beda man su tuo trukciojimu, ta rodykle kuo toliau tuo reciau prikolina:)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery