Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 01:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 09:41 
  
 
 
kai uzrakini masina su signalizacijos pulteliu ji užsirakina ir vel atsirakina o kai su raktu uzrakini tai viskas ok na cia pas dauguma taip buna nes man jau nepirmoj masinoj taip yra .Gal kas zinot kokie "vaistai" tokiu atveju padetu


StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 11:15 
  
 
 
pas mane irgi panashi situacija buvo - tai ijungus signa nesuveikdavo vairuotojo duru varikliukas ir centrinio smegenys pamate kad vienos durys neuzsirakino, atrakindavo visas. Nuvarius pas signalizacijos meistra, jis pasake kad tu duru varikliukas jau prie mirties (ar tai varikliuklo bendiksas - nelabai pamenu). Kazka jis tenais pagamino, tai dabar gerai veikia - bet sake kad garantijos nera ir belekada gali visai numirti. Tada sako, idetu kita varikliuka ir pajungtu ji tiesiai nuo signalizacijos.
Man kolei kas po paskutinio apsilankymo veikia pora menesiu


StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 11:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.15
Amžius:
48
Pranešimai:
78
Miestas:
Vilnius
Martynas rašė:
kai uzrakini masina su signalizacijos pulteliu ji užsirakina ir vel atsirakina o kai su raktu uzrakini tai viskas ok na cia pas dauguma taip buna nes man jau nepirmoj masinoj taip yra .Gal kas zinot kokie "vaistai" tokiu atveju padetu


Buvo toks atvejis. Prisiklausiau diagnoziu nuo varikliuko mirties iki mikriku kur prie rankenos (tvirtino kad tai BMW liga). Buvo laidukas nutrukes ten kur bagazniko alune. Laidukas kuris eina i bagazniko spynele.

Beje, buvo taip, kad su signalizacija pirma karta atshoka, o antra uzsirakina. Zodziu, siulyciau pradzioj ziureti laidus o ne varikliuku ieskoti :)


StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 11:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.03.03
Amžius:
50
Pranešimai:
61
Miestas:
Vilnius
Pas mane dabar irgi toks pats problem. Tik ten varikliukas iš tikruju kaltas, o jo negaliu surasti, pasirodo DEFICITAS.


StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 12:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.04.28
Amžius:
53
Pranešimai:
50
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E61 525d
Pas mane irgi problema su centriniu: paspaudus signalizacijos pultelį 1 kartą tik išjungiama signalizacija, kad atidarytų centrinį reikia spausti antrą kartą. Užrakinant kartais centrinis užsidaro iš pirmo kartao, kartais iš antro, o kartais užsirakina tik vairuotojo durelės, gal kas turi minčių.

O tas variantas kad užrakinus centrinis iškart vėl atrakina, tai kai turėjau opelį bagažinėje laidai trumpino. Izoliavus laidus problema dingo.


StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 14:06 
  
 
 
AC Schnitzer rašė:
Pas mane dabar irgi toks pats problem. Tik ten varikliukas iš tikruju kaltas, o jo negaliu surasti, pasirodo DEFICITAS.


Jauciu,kad jau kokius 50lauzynu tikrai su draugeliu apvaziavom.Niekur tu varikliuku nerandam.


StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 14:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.03.03
Amžius:
50
Pranešimai:
61
Miestas:
Vilnius
Kad ašį dar nelabai ir ieškojau, kol kas su raktu rakinu.


StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 14:39 
  
 
 
Tai jau gali pradeti ieskoti.Gal kur taip netycia ir rasi...


StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 17:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.03.03
Amžius:
50
Pranešimai:
61
Miestas:
Vilnius
tik ka buvau savartyne radau uz 20LT


StandartinėParašytas: 18 Geg 2005, 23:43 
  
 
 
tai pasiseke tau, as jau koki puse metu ieskau, ir dar yra vienas dalykas, kad pas mane yra 1993m ir i tas varikliukas netinka nuo senojo BMW (ne plytos), bo tam senajam tai kiek nuvaziuoji i srotus tu tai turi visada


StandartinėParašytas: 19 Geg 2005, 08:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.03.03
Amžius:
50
Pranešimai:
61
Miestas:
Vilnius
Tai pas Mane irgi 93' laidos auto. ten kur pirkau dar liko keli. Tel. 2388888, Judestos autocentras, Wilno


StandartinėParašytas: 19 Geg 2005, 13:07 
  
 
 
AC Schnitzer rašė:
tik ka buvau savartyne radau uz 20LT


Sekasi tau..
Mes su draugeliu puse metu vargstam.


StandartinėParašytas: 20 Geg 2005, 20:27 
  
 
 
Mano atveju buvo kaltas 1 nutrukes laidukas einantis link bagazines centrinio. Pagal viska yra trys pagrindiniai tai bagazines ir priekiniu dureliu. Kiti 2 neturi jokios reiksmes. Pradziai pasitikrink ar uzrakinant visi suveikia jei ne tai prie jo ateinantys laidai kalti arba pats varikliukas.
Taip nustates kuris nesuveikia as pradziai issiardziau bagazines dangti ir atjungiau varikliuka, nuvaziavau iki sroto paprasiau kad duotu pasitikrint varikliuka vdruk ir tas neveikia :)
Akurat - neveikia, tada ir ieskojau problemos laidukuose :)


StandartinėParašytas: 14 Lie 2005, 10:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.05.26
Amžius:
53
Pranešimai:
34
Miestas:
Kaunas
vat ir pas mane pries savaite tas pats atsitiko. Su signalizacijos pulteliu atsidaro/uzsidaro visos durys isskyrus vairuotojo. Reikia su raktu uzrakinti/atrakinti.

Ar paciam eina paziureti, kas negerai?

_________________
E61 3.0D 160kW M57N 2004


StandartinėParašytas: 14 Lie 2005, 12:35 
  
 
 
Ka cia beiziuresi... Greiciausiai varikliukas uzsilenke.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery