Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 03 Spa 2024, 07:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Bal 2007, 20:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.20
Amžius:
36
Pranešimai:
3393
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E32 735 86`
ex E34 525 89`
ex E34 520 89`
ex E34 525tds 93`
ex E36 318IS 93`
ex E39 528IA 98` Shadowline
ex E34 525i Touring 93`
ex E64 645CI 04` Manual
E39 525d 03`
E61 530XD 06`
Skype:
solidnas
Sveiki,mano automobiliukas ,,turi mada,, esant mazoms apsukoms uzgesti,taciau tuo metu uzsiblokuoja vairas,baisus dalykas,vaziuoji,uzgesta ir uzsiblokuoja,taip galima ir ivaziuot kur nors,vairas tampa nebepasukamas.Ka daryti?


StandartinėParašytas: 25 Bal 2007, 20:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.21
Amžius:
41
Pranešimai:
720
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 750
turbut norejai pasakyt "sunku vaira sukt"?
kai variklis uzgesta, nebedirba ir vairo stipr siurblys, del to vairas pasidaro "sunkus".
taip kad tvarkykis problema del masinos uzgesinejimo.


StandartinėParašytas: 26 Bal 2007, 22:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.25
Amžius:
41
Pranešimai:
66
Bavaras rašė:
Sveiki,mano automobiliukas ,,turi mada,, esant mazoms apsukoms uzgesti,taciau tuo metu uzsiblokuoja vairas,baisus dalykas,vaziuoji,uzgesta ir uzsiblokuoja,taip galima ir ivaziuot kur nors,vairas tampa nebepasukamas.Ka daryti?


Patekus i tokia situacija svarbiausia nesupanikuot :D
(Gi sakei, kad cia tavo automobilio mada "uzgest") Maniskis tds kazkodel irgi tokia mada gaudyt pradeda ir as nesuprantu kame reples :) Tai va, kaip nelaimes draugui, galiu pasakyt, kad tokioj situacijoj svarbu nepasimest. Ciumpi rakteli ir pasuki is pradziu i kaire, o po to i desine :D
Uzsikuri ir vaziuoji toliau ;)

Nu, o prie temos, tai gal kolegos susidure su tds'ais zinot kur reikia slieku ieskot del tu zemu apsuku?

Siandien buvau i kuro baka ilindes, siurbliukas bako dugne gyvas. Pajungus prie akumo burzgia. Grazinau i vieta, tai sistema irgi tvarkingai nuorino. Tik gal koks voztuvas uzsilenkes, nes kuras sistemoj tai seda... Dar niuansas. As apsilankiau http://www.bmwe34.net/e34main/maintenance/engine/FuelPump.htm, atsispausdinau manuala kaip ta reikala keist. Nu ir nurinkes apdailas pamaciau, kad pompa kapitaliai skirias. Ir vietoj dvieju slangu pas mane yra 1 gofruota plastmasine nueinanti i pompa, o grazinimo yra tik vamzdelis. Ten jokios slangutes, nieko. Gali per grazinima uzsiurbt oro ar nelabai? Ziema normalia webasta negalejau naudotis :(

O gal cia turbinos beda? Uzdustu arba pradedu dust, kai judejimas is vietos siek tiek agresyvokas buna. Apsukos iki 2000rpm pirmu ir ismynus sankaba rodykle svyra iki kokiu 600 ar zemiau ir buna, kad variklis nutyla. Jokiu trukciojimu, ypatingu purtymu, nieko... Tiesiog ima ir nutyla.Tylu grazu, lieku tik su muzika ir suuuuuuunkiu vairu :) Dar pastebesiu, kad kartais mano tds labai sportiskas- nepaprastai maloniai begejas, nepriekaistingai ima greiti pirmu, antru, treciu begiu. Nu, buna toks guvus, dinamiskas, bet kartais... Duodi gazo, o jis kazkoks aptinges. Begejasi, bet jau ne taip guviai :)

O gal visgi auksto slegio siurblys lenkias? Kaip ji patikrint? Apie tuos visus simptomus (sokineja apsukos sukiojant vaira, blogai kuriasi siltas ar saltas) jau esu prisiskaites tiek ir tiek. Pas mane tik sokineja apsukos, bet gan nezymiai. Esu mates ir baisesniu egzemplioriu, kai ieskojau tds'o.

Jei nuvezciau, kad kompiuterine diagnostika atliktu? Pamatyciau ka nors idomaus?:) I pagalba butu galima dar ir autodata su "trouble codes" pasitelkt...

O gal koks lambda zondas? (Jei toks pas dyzeli yra) :roll:

Dar mintis...

Gal katalizatorius isbarskejes? Imanoma?


Atsiprasau temos autoriaus uz toki savivaliavima sitoj temoj, bet gal ir paciam bus naudinga jei sulauksiu normalaus atsakymo :)

_________________
BMW forever...


StandartinėParašytas: 27 Bal 2007, 19:05 
  
 
 
pa mane kazkodel irgi tokia probleme kartas nuo karto islenda ir kazkodel kai "papjaustai"gerai tada jau kokias 2 dienas maniskis touring'as kaprizinasi, bet jai vazineji normaliai tai jokiu problemu tai irgi nzn nuo ko cia pradeti ieskoti :?


StandartinėParašytas: 28 Bal 2007, 11:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.25
Amžius:
41
Pranešimai:
66
Siandien vel nutroskau :? Tapo aisku, kad nutroksta, kai variklis dar nepasiekes darbines temperaturos. Mazdaug per pirmas 10 minuciu nuo uzvedimo ir tik vaziuojant. Kai variklis dar bent kiek siltas (rodykle nepasiekus melsvo ploto), tai problemu su uzgesimu nera pasitaike. Vakar po autodata nersiau, tai isskaiciau, kad gali buti ir kompas kaltas, o gali uztekt ir zemas apsukas pareguliuot. Kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu... :roll:

_________________
BMW forever...


StandartinėParašytas: 29 Bal 2007, 16:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.11
Amžius:
38
Pranešimai:
138
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 Touring
pas mane irgi kol saltas variklis, trauka zymiai mazesne, uzgesti irgi zymiai lengviau. priezasciu tikrai nzn. siaip saltas tikrai sunkokai vaziuoja. nzn ir as kame cia beda gali buti.


StandartinėParašytas: 29 Bal 2007, 18:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.30
Amžius:
46
Pranešimai:
81
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 525tds tou 94'
Sveiki,

Turiu ir as ta beda.
Diagnostika Sietyno 8 nieko nerado.
Turbo servise turbina sako gera + ispjove kataliza.
Kompresija tikrinta ok.
Ale vistiek mashina kaip klumpe...) visi simptomai kaip Jus cia raset...
Uzsirasiau i Dieselservisa, jei ka suras parasysiu, bus ir man ir jum gerai:)

adas, e34tds tou


StandartinėParašytas: 03 Geg 2007, 19:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.30
Amžius:
46
Pranešimai:
81
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 525tds tou 94'
Sveiki dar karteli,
kaip kazkas rase tema ne ta, bet rasau ka zadejes:
Patikrino DieselServisas ir rezultate nulis gerio.
Patikrino kompo klaidas, dar ten kazka pasikrapste bet
nepatikrinus siurblio ant stendo nieko pasakyti negali... anot ju problema siurbly...
tai tiek, sekmes


StandartinėParašytas: 03 Geg 2007, 22:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.25
Amžius:
41
Pranešimai:
66
Sveikas,
Tu kaip tik i tema parasei. Gi tas vairas ir "blokavosi" del uzgesimo :)
Kaip ir rasyta- uzgesus varikliui nebeveikia stiprintuvas. truputi neidomu, kad meistrai slieku nerado.

As cia nauja hipoteze del tu gesimu sau issikeliau. Zinoma, ji gali buti klaidinga, bet galvoju jog del gesimo gali buti kaltas intercooleris. Tarkim jis tepalu yra uzsikises ir po ilgesnio stovejimo suprasteja oro padavimas. Turbinos gi jau nemazai atidirbusios, truputi ir pasitepaluoja. Pridekim belekokias galimas priemaisas ir gaunam tirsta mase. (Bent jau as isiurbimo kolektoriuj tepalo esu rades)

Si savaitgali savaja siek tiek pagainiojau, leidau varikliui 3-4 tukstanteliu diapazone padirbt ir viso to rezultatas- net ir atsalus varikliui viskas veike normaliai, automobilis noro gest nerode. Po nakties vel tas pats, auto neidomiai dirba kol nepravazinetas. Dabar galvoju nuimt intercooleri ir ji praplaut. Is kolegos forumiecio (Dr.Zoidberg) sulaukiau pasiulymo patikrint ar ne kiauras.

Tai tokia ta mano hipoteze :) Prasau per galva nemust jei su hipoteze labai i lankas nuvaziavau :roll:

_________________
BMW forever...


StandartinėParašytas: 04 Geg 2007, 09:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.30
Amžius:
46
Pranešimai:
81
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 525tds tou 94'
starsas rašė:
Sveikas,
Tu kaip tik i tema parasei. Gi tas vairas ir "blokavosi" del uzgesimo :)
Kaip ir rasyta- uzgesus varikliui nebeveikia stiprintuvas. truputi neidomu, kad meistrai slieku nerado.

As cia nauja hipoteze del tu gesimu sau issikeliau. Zinoma, ji gali buti klaidinga, bet galvoju jog del gesimo gali buti kaltas intercooleris. Tarkim jis tepalu yra uzsikises ir po ilgesnio stovejimo suprasteja oro padavimas. Turbinos gi jau nemazai atidirbusios, truputi ir pasitepaluoja. Pridekim belekokias galimas priemaisas ir gaunam tirsta mase. (Bent jau as isiurbimo kolektoriuj tepalo esu rades)

Si savaitgali savaja siek tiek pagainiojau, leidau varikliui 3-4 tukstanteliu diapazone padirbt ir viso to rezultatas- net ir atsalus varikliui viskas veike normaliai, automobilis noro gest nerode. Po nakties vel tas pats, auto neidomiai dirba kol nepravazinetas. Dabar galvoju nuimt intercooleri ir ji praplaut. Is kolegos forumiecio (Dr.Zoidberg) sulaukiau pasiulymo patikrint ar ne kiauras.

Tai tokia ta mano hipoteze :) Prasau per galva nemust jei su hipoteze labai i lankas nuvaziavau :roll:


Sveikas,
Na kaip servise meistrai pasake, tai trukciojimas yra del kuro nepakankamumo, o ne del oro nedasiurbimo is kolektoriaus, sake jeigu truktu oro is kolektoriaus tai paprasciausiai dumintu stipriai ir tolygiai netrauktu...
BET, buvo nueme mano siurbliui virsutini dangteli, nesvarumu ten nerado, bet rado tepalo, tepalas sake nebaisu, bet jis atsiranda del susidevejusio salniko, kur grandine skiria nuo siurblio, zodziu siurblys traukdamas kura is bako, pro ta salnika itraukia dar ir tepalo is variklio skyriaus, o tuo paciu itraukia ir oro, vat sitas laikinai itrauktas oras patenka ant purkstuku ir masina sutrukcioja ar uzgesta(kuras nepasiduoda, vietoj jo pasiduoda oras), cia buna viena is priezsciu kodel sesta kuras ir ryte neina uzvesti....
Na bet irgi sake cia tik versija, siurblio nenuemus nieko nepamatysi...
kol kas tiek


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery