Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 19:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 10:32 
  
 
 
Vakar pyliau benza ir pastebejau, kad kamstis atsuktas. Pasukau makaule, na regis kai paskutini karta pyliau, tai normaliai uzsukau kamsti, o nuo vaziavimo per duobes, kad kamstis atsisuktu man pasirode labai jau nerealu. Galvoju kazkas cia ne taip... Sumasciau patikrinti ar veikia centrinis dangtelio uzrakinimas... Akurat neveikia. Kadangi kelias dienas buvau Kaune, manau kad kazkas ir tiese rankutes prie mano benzo esancio bake... Kadangi turejau mazai laiko pazaisti su centriniu uzraktu, tai issiaiskinau tik tiek, kad metalinis strypas, kuris paspaudus signalizacijos knopke, turi islysti ir uzfiksuoti dangteli, pajuda tik kelis milimetrus, o mano supratimu turetu judeti, bent jau 1-1.5cm. Siandien reikes normaliai sutepti su WD, tai gal pramus...
O klausimas paprastas, kas dar galetu buti ir ka galima butu padaryti?
BMW 525, benzas, 88m. Nes forume kazkaip sia tema nieko neradau...


StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 11:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.04.28
Amžius:
53
Pranešimai:
50
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E61 525d
Gali būti centrinio varikliukas nusibaigęs arba tiesiog blogai pritvirtintas ir vietoj to, kad išstumtų strypą maskatuoja ir tiek.


StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 11:53 
  
 
 
turiu panasia beda. Tas strypelis neislenda, bet mano atveju kalta gumyte, kuri uzmauta ant to strypelio. Ji suplyso, tabaluoja ir trukdo jam laisvai vaiksciot. nuemiau ja visai- dar blogiau, strypelis pradejo kliut kazkur, uzrakint uzrakina, atrakint nebe. Teko degalinej lupt su atsuktuvu. rezultatas toks, kad teko visai ji isimt. nes kiek bandziau as ten derint, tai arba neuzrakina, arba neatrakina.


StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 12:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.01
Amžius:
44
Pranešimai:
41
Miestas:
Kaunas
Na man dar kitaip. Pas mane yra originali signalizacija, ir shiaip wiskas wekia. Bet buwo pora kartu taip atsitke, kad neatsirakina durys. Galvoju gal pultas ishsiderino ar pan., tada bandau su raktu atrakinti, bet irgi neatsirakina!! :roll: Neweikia nei wienos durys, nei bagazine! Zodziu i mashina ilyst be shansu. (idomu, kad junginejant su pultu salono shviesa junginejasi, bet dyrys neatsirakina) Praeina kiek laiko ir viskas ok :!:
Gal kam nors yra buwe kas nors panashaus? Kas chia gali buti?

_________________
BMW 525i


StandartinėParašytas: 20 Geg 2005, 15:24 
  
 
 
na man padejo WD tepaliuks ir truputis jegos...
bet vistiek kazkaip lievai uzrakineja.

O kas del centrinio, tai buvo man tokia istorija kai as sita bmw pirkau. Pardavejas pastate i aikstele, uzrakino ir atjunge akumuliatoriu. ateinam masinos apziuret, opa, rakinant rakteliu dureles neatsirakina... kapoto neatidarysi, akumo nepajungsi... :) teko lauzti sakele nuo medzio, lysti i bagazine (tik neatsimenu kaip bagazine atrakino) ir krapstyti, per skyle uz sedyniu, dureles... vo taip...


StandartinėParašytas: 20 Geg 2005, 15:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.03.03
Amžius:
50
Pranešimai:
61
Miestas:
Vilnius
Nereikejo rakinti. Amerikoje kaip gerai nerakina masinu ir puiku. tai kam tie centriniai reikalingi.


StandartinėParašytas: 20 Geg 2005, 15:51 
  
 
 
AC Schnitzer rašė:
Nereikejo rakinti. Amerikoje kaip gerai nerakina masinu ir puiku. tai kam tie centriniai reikalingi.


na nepasakyciau kad jie nerakina... :arrow: priklauso nuo miesto ir rajono... aisku kur nors "suburbs", tai nerakina, o chikagoje tai centriniai sudeti ir zmones su malonumu jais naudojasi :D ... na tiksliau kur uzsenieciu daugiau gyvena, ypac lietuwiu :P


StandartinėParašytas: 20 Geg 2005, 16:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.03.03
Amžius:
50
Pranešimai:
61
Miestas:
Vilnius
čia teisinga pastaba, pasižymėjo tautiečiai


StandartinėParašytas: 20 Geg 2005, 22:09 
  
 
 
Siaipjau tai kai akumuliatorius nepajungtas nevisai tiesa kad raktas nerakina. Ten yra tokia mistiska kombinacija kaip suki rakta ir keli duru rankenele. Tada atsirakina tiesiog mechaniskai.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery