Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 20:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Bir 2007, 12:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.11
Amžius:
42
Pranešimai:
547
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 520 M50
tomij777 rašė:
pas mane baubesio nera bet toks skardus garsas kai pakeli apsukas, aisku dauguma garso sudaro kad nera katalizatoriaus bet kazkaip noreciau ji sumazinti nes jau pradejo siek tiek erzinti, pradziai gal ir nieko buvo o paskui jau uzkniso...o kaip butu imanoma padaryti kad toks svelnus riaumojimas butu kaip pas 530 pvz...

gal pas tave kazkur pradzioj pucia, tai ir gaunas toks garsas? nes gale jei koks bakelis tai baubt turetu. Gal kur katelizatorius ispjautas. O aplamai kas ideta vietoj jo, gal tuscia skarbonke, del to toks ir garsas, reik rezonatoriu tokiu atveju kist.

_________________
Bajavaja Mashyna Warov


StandartinėParašytas: 15 Bir 2007, 23:10 
  
 
 
kazkas istryne mano rytine tema ( atsiprasau administratoriaus, pasielgiau neatsakingai ) BET KUR MAN RASTI 525 varikli? As irgi noriu pasikeisti is 2,0 i 2,5!!!! Kon munei daryt, esu visai jau visai. Trecia diena nevalgau..........


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery