Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 09 Lie 2024, 01:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Rgs 2009, 20:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Amžius:
38
Pranešimai:
1274
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 2.5td 1995m
e61 2.5d 2004
Skype:
smikis100
o pas mane kazkokia mistika :) ziema vazinejau ir buvau 100% isitikines kad barska grandine. nes budavo kad uzkuri ir tikrai nukritus apsukom barskedavo variklyje, tikriausiai itempejei jau atsisake... gali buti kad jie hidrauliniai ir leidzia tepala, tai kol tepalas pasyla, pakyla iki virsaus tai neitempia ar pan (cia mano toks pamastymas), tai kol salta masina barskedavo. Pavaziavus kol pasyla jau visi garsai dingdavo ir taip tol kol neatejo pavasaris.
Atejo pavasaris, susilo oras, visi garsai dingo :) vaziuoja gerai, jokiu problemu. Tad laukiu sios ziemos... su didele nezinia... :) Prie variklio nieko nelindau, tik tepalus keiciu kas 10000km, na po sios ziemos bus aisku...


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2009, 21:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.18
Pranešimai:
1619
ziuriu daznos bedos su tos grandines permetimu keiciant siurbli :idea:

_________________
Future with BMW


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2009, 21:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.24
Amžius:
38
Pranešimai:
146
Miestas:
Rietavas
Automobiliai:
E34 525tds M51 94' m-tech
Jo, problemele tai dazna. Kai pats dab nesenei keiciausi siurbli tai viskas jau klostesi gerai, nes nauja buvo grandine :)


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2009, 22:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.18
Pranešimai:
1619
Gerai kad irankius gauni, o as pavyzdziui pats netureciau su kuo ispresuot, pamenu pardaviau mechanini siurbli su variklio aliuminio korpuso dalimi :)

_________________
Future with BMW


StandartinėParašytas: 01 Vas 2012, 14:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.18
Amžius:
44
Pranešimai:
402
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E61 520d 05'
Smikis100 rašė:
o pas mane kazkokia mistika :) ziema vazinejau ir buvau 100% isitikines kad barska grandine. nes budavo kad uzkuri ir tikrai nukritus apsukom barskedavo variklyje, tikriausiai itempejei jau atsisake... gali buti kad jie hidrauliniai ir leidzia tepala, tai kol tepalas pasyla, pakyla iki virsaus tai neitempia ar pan (cia mano toks pamastymas), tai kol salta masina barskedavo. Pavaziavus kol pasyla jau visi garsai dingdavo ir taip tol kol neatejo pavasaris.
Atejo pavasaris, susilo oras, visi garsai dingo :) vaziuoja gerai, jokiu problemu. Tad laukiu sios ziemos... su didele nezinia... :) Prie variklio nieko nelindau, tik tepalus keiciu kas 10000km, na po sios ziemos bus aisku...



Sveiki, na pastebejau ir as kai turejau 320 coupe, tas pats buvo ir dabartineje 530d. kai uzvedi ryte, vasara -ziema, pora minuciu kol salta barska kazkas, na toks pulsuojantis rrrrr, tai atsiranda tai dingsta. kartais dingsta zibintus ijungus. arba keiciasi kai pedala stabdzio maigai stovint (automatas). kai silta jokio garso, jis pasireiskia tik uzvedus, tarsi barska tarsi vibruotu kazkas. aisku butu gerai irasyti garsa, bet nzn kaip ideti i foruma. tai nzn gal grandine barska, liecia kazka, nes garsas barbenimo. gal variklis kazka liecia. gal pagalves susidevejo.

_________________
Non Nobis Domine Non Nobis Sed Nomini Tuo Da Gloriam


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery