Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 19:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 07:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.07
Amžius:
42
Pranešimai:
162
Miestas:
Vilnius
Laurius rašė:
nesamoniu nesamone... nebepjaukit grybo cia.... as jum aiskinu dar karta, aisku, kad apkrovimas yra, bet kad galia sumazeja, trauka, nu nzn.. ne su viena masina vaziaves, bet kad ijungus kondiske, tokie dalykai darosi, nervas ir skaityt..... eikit miegot geriau :D :D :D


Reiskia pas mus visus yra kazkoks vienodas gedimas...


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 08:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.09
Amžius:
43
Pranešimai:
163
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 530D '01 touring
ceska rašė:
Laurius rašė:
nesamoniu nesamone... nebepjaukit grybo cia.... as jum aiskinu dar karta, aisku, kad apkrovimas yra, bet kad galia sumazeja, trauka, nu nzn.. ne su viena masina vaziaves, bet kad ijungus kondiske, tokie dalykai darosi, nervas ir skaityt..... eikit miegot geriau :D :D :D


Reiskia pas mus visus yra kazkoks vienodas gedimas...


Greiciau paranoja :D

_________________
Kalbėk tik tada, jei gali pasakyti kažką daugiau nei iškalbinga tyla!


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 08:30 
  
 
 
Cituoti:
nesamoniu nesamone... nebepjaukit grybo cia.... as jum aiskinu dar karta, aisku, kad apkrovimas yra, bet kad galia sumazeja, trauka, nu nzn.. ne su viena masina vaziaves, bet kad ijungus kondiske, tokie dalykai darosi, nervas ir skaityt..... eikit miegot geriau


samone, samone. trauka turi sumazeti ir pas mane sumazeja. tik aisku ne taip kaip raso temos autorius.


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 11:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
Pas mane ijungus - sukyldavo apsukos. Dabar to nera - vaziuosiu ziureti siandien. Galesiu kazka papasakoti, nes freono kazkiek yra sistemoje. Kaip suprantu radiatorius sveikas. Tik vat ventiliatorius nesisuka..


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 12:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.01
Amžius:
41
Pranešimai:
224
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530D
Skype:
bigminas1
Nikas:
bigminas
va del ventiliatoriaus man ir idomu. Pas mane jis ir nebesisuka. Tai trasoje ijungiu kondiske, bet mieste tai bijau jungti. Kazin kaip viskas veikia, kai kondiskes radiatorius nera ausinamas? Sistema negali sprogti nuo per didelio susidariusio slegio? Ar yra kazkokia apsauga? Tarkim sugedus ventiliatoriui gal kompresorius nebeisijungia...


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 15:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.17
Amžius:
48
Pranešimai:
581
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Tėvuko E30 '87
Nesiparinkit dėl sugedusios kondiškės - užtai vasarą be slogos vaikštote :wink:


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 15:36 
  
 
 
Cituoti:
va del ventiliatoriaus man ir idomu. Pas mane jis ir nebesisuka. Tai trasoje ijungiu kondiske, bet mieste tai bijau jungti. Kazin kaip viskas veikia, kai kondiskes radiatorius nera ausinamas? Sistema negali sprogti nuo per didelio susidariusio slegio? Ar yra kazkokia apsauga? Tarkim sugedus ventiliatoriui gal kompresorius nebeisijungia...


man tai sprogo :(


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 15:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.18
Amžius:
56
Pranešimai:
111
Miestas:
Lietuva
Automobiliai:
E34 M51D25- 1995;
moto: Honda VT 1100 C Shadow Spirit-2004
Bimberiux rašė:
Nesiparinkit dėl sugedusios kondiškės - užtai vasarą be slogos vaikštote :wink:

Irgi teisinga. Yra ir pas mane kondiškė, bet ypatingo poreikio nejaučiu. Nebent tolimame kelyje. Touringo liukai net du ir toookie dideli. Važiuoji švilpiant vėjui :lol:

_________________
Gyveni-mokaisi...


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 17:17 
  
 
 
del to ventiliatoriaus a/c tai ir man nesisuka....pasidalinkit patirtim,kas per bedos gali buti


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 17:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.22
Amžius:
44
Pranešimai:
455
Automobiliai:
E39 525D
Paprasciausiai perdegė ventilaitorius, o jis kaip kažkas rašė, nors ir dėvėtas, kainuoja nepigiai ...


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 19:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.07
Amžius:
42
Pranešimai:
162
Miestas:
Vilnius
BMW.SauberF1Team rašė:
Pas mane ijungus - sukyldavo apsukos. Dabar to nera - vaziuosiu ziureti siandien. Galesiu kazka papasakoti, nes freono kazkiek yra sistemoje. Kaip suprantu radiatorius sveikas. Tik vat ventiliatorius nesisuka..

Kai isiaiskinsi parasyk, nes ir pas mane nesisuka.Siandien vazinejau su kond. tai po to patikrinau ta vamzdeli plonesni,tai karstas buvo joptvmt...Daugiau bijau jungt kondisina,kad nuo slegio nepridaryt bedu...


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 20:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1046
Miestas:
Vilnius (Panevezys)
Automobiliai:
VW Scirocco 1.8 karbas '84 (duzo)
E34 520i Touring M50TU '93.10.28 (pard.)
E36 320i Coupe M50TU '94.06.15 (pard.)
E36 318i Sedan 92.05.18 (pard.)
VW Jetta 1.4 TSI 90kW 2015
VW Passat 1.4 TSI 92kW 2016
o vat ar gali man tas "pristabdymas" but del to kad isijungia ir issijungia ventiliatorius (a/c pastoviai ijungtas), ar tas ventiliatorius turi nuolatos veikt?a? :idea:

_________________
Mašina ne prabanga. Prabanga - priemonės, reikalingos, kad ji važiuotų.


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 21:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.22
Amžius:
44
Pranešimai:
455
Automobiliai:
E39 525D
Dr.Zoidberg rašė:
Min2tis rašė:
Paprasciausiai perdegė ventilaitorius, o jis kaip kažkas rašė, nors ir dėvėtas, kainuoja nepigiai ...

Greiciausiai perdege ne ventiliatorius, o rezistorius, per kuri pajungiamas ventiliatorius "I" padeciai (kai ijungi kondisa ventiliatorius turi pradeti suktis, tik ne visu pajegumu). Patikrinti paprasta : i ventiliatoriaus jungti paduoti +12 ... Del galios sumazejimo... Na nzn, maniskiame zyzelyje niekas ten nesumazeja, kaip vyniojo taip vynioja. Na gal siek tiek, bet tikrai labai nezymiai.

Esmė ta pati, gerb Zoidberg ... Vistiek ventiliatorius tampa bevertis, tenka keisti kitu ...


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 21:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.12
Amžius:
50
Pranešimai:
99
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36
Min2tis rašė:
Dr.Zoidberg rašė:
Min2tis rašė:
Paprasciausiai perdegė ventilaitorius, o jis kaip kažkas rašė, nors ir dėvėtas, kainuoja nepigiai ...

Greiciausiai perdege ne ventiliatorius, o rezistorius, per kuri pajungiamas ventiliatorius "I" padeciai (kai ijungi kondisa ventiliatorius turi pradeti suktis, tik ne visu pajegumu). Patikrinti paprasta : i ventiliatoriaus jungti paduoti +12 ... Del galios sumazejimo... Na nzn, maniskiame zyzelyje niekas ten nesumazeja, kaip vyniojo taip vynioja. Na gal siek tiek, bet tikrai labai nezymiai.

Esmė ta pati, gerb Zoidberg ... Vistiek ventiliatorius tampa bevertis, tenka keisti kitu ...
nesamone del rezistoriaus keist venteliatoriu :P


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 21:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.22
Amžius:
44
Pranešimai:
455
Automobiliai:
E39 525D
dadas rašė:
Min2tis rašė:
Dr.Zoidberg rašė:
Min2tis rašė:
Paprasciausiai perdegė ventilaitorius, o jis kaip kažkas rašė, nors ir dėvėtas, kainuoja nepigiai ...

Greiciausiai perdege ne ventiliatorius, o rezistorius, per kuri pajungiamas ventiliatorius "I" padeciai (kai ijungi kondisa ventiliatorius turi pradeti suktis, tik ne visu pajegumu). Patikrinti paprasta : i ventiliatoriaus jungti paduoti +12 ... Del galios sumazejimo... Na nzn, maniskiame zyzelyje niekas ten nesumazeja, kaip vyniojo taip vynioja. Na gal siek tiek, bet tikrai labai nezymiai.

Esmė ta pati, gerb Zoidberg ... Vistiek ventiliatorius tampa bevertis, tenka keisti kitu ...
nesamone del rezistoriaus keist venteliatoriu :P

Tai kad atskirai ten nieks nesikeicia ...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery