Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 08 Lie 2024, 23:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Vas 2007, 14:52 
  
 
 
sveiki,
tokia beda yra jau nuo pat pradziu kiek turiu savo bmw'a , siaip sildo normaliai , bet vos tik sustojus ir pabuvus truputi ant laisvu apsuku pradeda pusti vesu ora. pas mane 2,5 benzinas - ne plyta,. pas broli 2,0l benzinas plyta bet irgi tapati beda. o gal cia normalu? antifryzo ustenka, termostata pakeiciau, nuorintas.


StandartinėParašytas: 19 Vas 2007, 17:08 
  
 
 
O prie "kiausiniu" esantis cirkuliacinis siurbliukas, normaliai dirba? Gal jis uzsilenkes ir nepaduoda normaliai ausinimo skyscio i peciuka.


StandartinėParašytas: 19 Vas 2007, 17:12 
  
 
 
va, cia jau panasiau i teisybe. kiek jis kainuoja , ir kaip ji patikrint? :)


StandartinėParašytas: 19 Vas 2007, 17:47 
  
 
 
po kapotu paziurek vair. puses 2 tokios tabletkes, pastuksiank ju, man padejo


StandartinėParašytas: 19 Vas 2007, 18:03 
  
 
 
pas mane irgi tas pat tai nustatem,kad pompos sparnuote truputi gryba pjauna


StandartinėParašytas: 19 Vas 2007, 21:47 
  
 
 
turesiu galvoj, reiks paziuret . spasiba


StandartinėParašytas: 20 Vas 2007, 12:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.20
Pranešimai:
387
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW X5 (E53)
BMW X3 (E83)
Mini Cooper (R50)
Pasikeisk termostata ir viskas bus ok.


StandartinėParašytas: 20 Vas 2007, 16:06 
  
 
 
pakeistas, cia beda tame kad vaziojant ar gazuojant silta pucia. ir gana greit ikaista. tik va palikus dirbt ant laisvu pvz prie sankryzos - pucia jau vesu ora. pergazuoji keliom sec iki 2500apsuku - ir vel silta pucia..


StandartinėParašytas: 20 Vas 2007, 17:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.09.09
Amžius:
40
Pranešimai:
146
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E39 540i M62 manual
E39 528i
E30 cabrio
Vandens pompa paziurek, man padejo jos pakeitimas.


StandartinėParašytas: 20 Vas 2007, 17:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.04
Amžius:
42
Pranešimai:
19
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 725tds
BMW 540 V8
Dar pakrapstykit duslintuva, gal pades? :V

O jei rimtai, tai pas bmw stovi elektrinis varikliukas kuris papildomai cirkuliuoja vandeni ir kai jis numirsta, tada ir atsiranda bedos, kaip pas jus ;) Siaip jei jis veikia tai i salona pucia silta ora ir kai uzgesinta auto, tik ijungus degima, tol kol neatsala variklis :P Man buvo nuplyses dirzas, kur pompa suka, tai dvi dienas atvazinejau galima sakyt be pompos ir automobilis nekaito, aisq as jo ir negreziau, vistiek nedrasu buvo ;) Savaime suprantama vazinejau, be vairo stiprintuvo ir be krovimo tuo paciu :)

_________________
BMW 535TT
BMW 544
BMW 725 tds


StandartinėParašytas: 20 Vas 2007, 22:39 
  
 
 
nu nu ir kurioi vietoi jis tenai stovi ?

Neznakomcas rašė:
pakeistas, cia beda tame kad vaziojant ar gazuojant silta pucia. ir gana greit ikaista. tik va palikus dirbt ant laisvu pvz prie sankryzos - pucia jau vesu ora. pergazuoji keliom sec iki 2500apsuku - ir vel silta pucia..

seip kolegos gerai pataria arba pompa arba yra truputi oro pas mane buvo oro variklis nekaito bet ant laisvu nepramusdavo pro peciuka


StandartinėParašytas: 20 Vas 2007, 23:01 
  
 
 
esu pakeites ir vandens pumpa , ir termostata , ir radiatoriaus dangteli - viskas nauja. ir sakyciau turetu but nuorintas normaliai nes jau vazineju nuo rudens nieko nedares ir nei kaista nei syla letai - viskas gerai. manau kaltas yra tas elektrinis varikliukas kur papildomai varineja vandeni ( aisku jeigu tokis yra) . butu malonu jeigu kas paaiskintu kur jis randasi :)


StandartinėParašytas: 20 Vas 2007, 23:47 
  
 
 
sprendziant kad tavo auto yra 2,5 ir ne plyta tai yra kokiu 88-90 metu nu tikrai pats varikli perinkau 5 kartus savo BMWuko bet niekada nesusiduriau su papildomu varikliuku skyscio varinejimui. o kad vazineji nuo rudens tai nereiskia kad negali buti truputi oro. Ir dar vienas dalykas o peciuka keitei ??? gali buti kad uzsineses is apsuku dar pramusa o letai jau nebe va tep


StandartinėParašytas: 21 Vas 2007, 09:17 
  
 
 
nea, neteko keist. nu jei ten peciukas tai kogero nelabai ir apsimoka ji keist del tokio minuso. kai jau nepus nei vaziuojant islto tai mastysiu kazka. o beto jau ir ziema baigiasi.... :) . kadangi esi ardes daug kartu tai dar vienas klausimelis. bega vanduo man i salona keleivio pusej prie peciuko , galvojau kad pro stikla bet pasirodo pasak stikliu kad jis bega kaskur pro peciuka . atseit usikise vandens nubegimo latakai kaskoki.jeigu lyja nesmarkiai tai nieko neprabega, bet jei i plovykla usuki tai puse desni sona pasiamia...


StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 00:53 
  
 
 
buvo taip kolegai jei pas tave yra liukas buvo uzsikise liuko nubegimo kanalai kitaip sakant drenazai. ten sake buvo reikalu jam kol atkimso .


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery