Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 18:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 09:16 
  
 
 
taip yra liukas, pasikalbek su kolega jei gali, ar seip tel nr koki kad jam pasiskambint . reiktu man kaskaip isprest sita reikala nes dugnas ispus per ilga laika :roll:


StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 09:43 
  
 
 
As pries kelias dienas pasikeiciau ta cirkuliacini siurbliuka, pirkau Kaune lauzyne, kainavo 100 Lt, naujas apie 400Lt kainuoja.
As keiciau, nes jis leido ausinimo skysti ir sparnuote jo buvo sudilusi. Remontas visiskai nesudetingas. Jei reikes galesiu smulkiai aprasyti kaip ji surasti ir pakeisti.


StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 12:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.11
Amžius:
45
Pranešimai:
486
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 '91 M50
Skype:
gkarauskas
Agha, parasyk, itariu panasia beda pas save, kol vaziuoji tai dar silta (bet ne taskentas), o kai ant laisvu, tai visai drugna ora pucia.
Jei nesunku, tai parasyk (parodyk) kur jis yra ir ar daug bedu pasikeist. Pats nesikeisiu, bet bent meistram parodysiu, kad man ten pievu nepriburtu visokie atvirksciarankai.

_________________
Nobody dies a virgin, life .... everyone!


StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 16:10 
  
 
 
O ausinimo skyscio tikrai netruksta? Pas mane buvo tas pats bajeris kaip jus cia apraset, bet kai ipyliau ausinimo skyscio kiek turi buti, ir pasikeiciau si siurbliuka, beda dingo.

Paziurekit cia ir bus daugmaz aisku: (shemoje siurbliuko numeris - 1)

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=64&fg=18

Sis siurbliukas stovi po siluminiais voztuvais ("kiausiniais") ir siaip jis nelabai matosi. Kiausiniai stovi po kapotu kampe, salia saugikliu dezes. (netoli vairuotojo valytuvo). Atsukau 3 verzles, kuriomis pritvirtinti kiausiniai su siurbliuku. Atjungiau 2 elektros fyskes. Ausinimo skyscio slangu neatsijungiau. Visas sis krumas lieka kaboti ant slangu. Tada truputi pakeles aukstyn atsukau siurbliuka nuo kiausiniu korpuso. 1 vaztu su apkaba jis sprisuktas. Tada atsilaisvinau 2 slangas, kurios ateina i si siurbliuka. Viskas. Sutvert viska reikia atgaline tvarka. Pas mane oro buvo sistemoje, tai atjungus slangas is ju ausinimo skystis nebego. Bet kada viska sutveriau, pora dienu pavazinejau, skyscio sumazejo, tai speju, kad oras isejo is sistemos, nes balu garaze nesimate po remonto.
Darbas nesudetingas, tik dabar ziauriai salta krapstytis garaze.

Lauzyne kai pirkau siurbliuka, ji patikrino ar veikia, prijunge prie akumuliatoriaus jo laidus, girdisi kaip varikliukas veikia. Patikrinti ar veikia reiketu, nes kai pirkau tai tik antras buvo veikiantis. Netikrines gali neveikianti nusipirkti.

Taigi sekmes remontuojant.


StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 16:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.11
Amžius:
45
Pranešimai:
486
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 '91 M50
Skype:
gkarauskas
Thanks! Reiks pasiziuret kas ir kaip. Ajsku pirma reikia savo patikrint ar veikia gimtasis ar ne.

_________________
Nobody dies a virgin, life .... everyone!


StandartinėParašytas: 27 Vas 2007, 17:37 
  
 
 
lab dein. Da nesamonės visą tai. Va mano bėris tau nuolat, kai tik pastovi sankryžoj prie Jakų žiedo ir pradeda pūsti šaltesnį orą. Aš tik džiaugaus, nes ir taip salione kaip suomiškoj pirty. Man salionas įšyla laba greitai, vo atšalti tai sunkiai anam sekasi. Ir važinieju ir vargo nematau. Svarbu kad bėris rieda, o visa kita - neriak imt į kramę


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery