Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Spa 2024, 02:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Lap 2009, 23:31 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:2000
Variklis:2,0
Degalai:dyzelis

Problema/klausimas:
Beda tame kad ant salto bei spaudziant gaza kazkoks stuksenimas girdisi variklyje, vibracija yra, bei sankada vibruoja ant lasivo begio. Taip pat pradejo sunkiai vestis. Visa tai prasidejo kazkaip vienu metu. Buvau pas meistrus, tai rado kad reikia pagalve keist, po pakeitimo vibracija kaip ir sumazeejo, gal net isnyko, bet kiti dalykai ne. Tas stuksenimas variklyje yra visai nemazas.
Kaip man sake servyse tai sankaba gali but smagraitis (nzn ar pavadinima teisingai parasiau). Bet ar gali del sankabos bus stiprus stuksenimas varyklyje? Meistrai sake kad tipo kazkas su velenu dar blogai, nes is apacios ziurint jis per daug laisvos eigos turi(tipo tik apie milimetra turi but)... AR cia tikrai taip? nes variklis traukia tikrai lb gerai ir anskciau nieko tokio nebuvo?
Nes jie sako kad reikes apatine variklio daly keisti, nes tipo pacio veleno nelabai pakeisi ir rasi kur nupirkt. Tai va, kolkas tik tiek zinau kas ten blogai. Ka jus manot apie tai, gal geriau degnostika kokia padaryti, bet abejoju ar jinai kazka parodis sitoj situacijoj? Ir apskritai gal kas turi kokiu patarymu sitojsituacijoj?


StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 12:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
jo pilnai tikiu kad alkuninis velenas pas tave bus skiles. siulau varyti pas normalu matorista ir tegul ziuri kas ten yra jei bus alkune taj ir as abejoju ar ja gausi srote pirkti , nes cia silpnoji E46 320d vieta, tad teks pirkti visa varikly arba grynai nauja alkune indeklus ir t.t.


StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 12:56 
  
 
 
o jei butent tas naujas dalys tik nupirk nepigiau bus negu visa varikli? nes perkant nauja varikli tai kaina bus nemaza ir dar klausimas ant kokio uzsirausi, nes nelabai patikrinsi jei nuimtas


StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 12:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
is patirties sakau kad nauja alkune gaunasi brangiau negu visas variklis nes reike dauk tarpiniu visokiu ir t.t


StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 13:03 
  
 
 
tada tai jo... o sakikim del kokybes, nes pvz jei ten gausis kazkur apie 1000lt brangiau, tai pastacius nauja tai busiu 100% garantuotas kad po kokiu 20 tukstanciu man vel man tas pats nenutiks...
Beje, man tai keista kad pas3mane variklis pas mane neuzklinino dar, nes kazkur apie 2 sav taip vazinejau :)


StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 13:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
as irgi vazinejau su skiluse tik garsas ir musimas per pedalus buvo .aisku nauja butu idealiauses varijantas bet brangesnis


StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 13:23 
  
 
 
tai pats tada varikli turbut keitei.. O kiek atsiejo visas remontas jei nepaslaptis? kazkaip norisi zinot kiek cia pinigu reikies isleist:(


StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 13:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
remontuoti butu protingiau- nes zinotum ka sudejai, o nupirkus kita nieko nzn- nei ridos, nei stovio, nei po kiek laiko subyres...
tik nepatarciau toliau nei kurti nei vazineti su situ varikliu.
devetas alkuninis srote kainuoja +-1000lt, kiek naujas nezinau, darbas manau +-1500lt, kitas variklis plikas +-3000lt+ darbas vel +-800lt

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 16 Lap 2009, 01:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
kai perki masina irgi nezinai koke jos rida tad perkant varikly is dauztos masinos dar realesne rida pasakys...
Nes esu tikras kad minimum kas antros masinos rida atsukta. Autopliuse ar gide visu masinu rida panasi 200 tukst. o relei kone dvigubai didesnes. Visi suka tas ridas kodel suprantat patys... yra teke matyti 2006metu masinos is 300 stuku padare 60 stuku ir pardave kaip nauja.


StandartinėParašytas: 16 Lap 2009, 22:11 
  
 
 
tai jo, nieko jau cia nepadarysi.. O pas mane tai tikrai velenas trukes, tai reikies ieskoti kur kita nupirkt, aisku dar kitu detaliu reikies, bet sita brangiausia bei svarbiausia.. darbas tai nebus lb brangiai, nes pazistami darys :) tik va bus problemu kur ta velena rast


StandartinėParašytas: 22 Lap 2009, 20:04 
  
 
 
beje, gal kas galyt patart kur galima vilniuje(gali buti ir kitur, nuvaziuosi) ta velena rast? nes kazkaip kiek neskabinu tai nera ir nera.. :( taip galiu ir puse metu ieskot..
Del kainu, tai truputi mazesnes jos yra nei rase, velenas ~400, o perkant varikli gaunasi ~2000


StandartinėParašytas: 22 Lap 2009, 20:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
optimistas :) kai labai noresi tai ir 1000lt uz velena mokesi.

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 22 Lap 2009, 20:18 
  
 
 
gal ir mokesiu, bet tik kad va rast negaliu... bet kur neskambinau tai visi kazkaip sake kad pardave 400 -500 lt, brangiau nebuvo


StandartinėParašytas: 22 Lap 2009, 20:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.31
Amžius:
36
Pranešimai:
23
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 520 96
Skype:
ernestas,.,
Nikas:
Dzinas
o ten žemynos 13a buvai,? ten daug auto arda

_________________
Kaip norėsiu taip ir bus,- "Dzinas".


StandartinėParašytas: 22 Lap 2009, 20:29 
  
 
 
nebuvau.. gal reikes pabandyti kokia diena sia sav uzsukti


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery