Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 12 Spa 2024, 11:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Sau 2008, 23:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.06
Amžius:
38
Pranešimai:
1478
Miestas:
Kaunas
o nebandei pareguliuot su tuo reguliatorium salone.. ? ijungus sviesas jos abi turetu pakilt ir nusileist pagal nustatyta auksti.. bent jau pas mane taip :)


StandartinėParašytas: 16 Sau 2008, 09:05 
  
 
 
Hm, kiek teko tureti, vazineti su BMW, Xenon ar paprastomis lempomis, jos visos sviecia gana netoli, palyginus su kitu markiu auto, siaip jeigu xenon, tai jie reguliuojasi padety patys, nors jeigu kaip sakai pas tave nusileidzia ir pakyla tik viena fara tai manyciau yra problema


StandartinėParašytas: 16 Sau 2008, 22:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.28
Amžius:
49
Pranešimai:
251
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320d
Morfijus rašė:
Hm, kiek teko tureti, vazineti su BMW, Xenon ar paprastomis lempomis, jos visos sviecia gana netoli, palyginus su kitu markiu auto, siaip jeigu xenon, tai jie reguliuojasi padety patys, nors jeigu kaip sakai pas tave nusileidzia ir pakyla tik viena fara tai manyciau yra problema

O man kiek teko važinėt su BMW ir kitom auto, tai E46 lempos labai gerai šviečia. Ilgosios - tai iš vis fantastika.


StandartinėParašytas: 16 Sau 2008, 22:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.06
Amžius:
38
Pranešimai:
1478
Miestas:
Kaunas
Fanatic rašė:
O man kiek teko važinėt su BMW ir kitom auto, tai E46 lempos labai gerai šviečia. Ilgosios - tai iš vis fantastika.


galiu tik pritarti! =D> kai prisedau prie bmw vairo ner ten ka lyginti su pries tai buvusiais automobiliais ir matomumu tamsiu paros metu ...


StandartinėParašytas: 17 Sau 2008, 15:17 
  
 
 
Edgariokas rašė:
Sveiki. Nekuriant naujos temos, turiu irgi klausima susijusi su lempom.

Mano labai zemai sviecia. Vos pora metru nuo masinos priekio apsviestas kelias. Idejau xenonus 6000k irgi jokio efekto. Meginau reguliuoti ta reguliatoriu kuri pazymetas, foto, bet visikai niekas nesikeicia.



Pas tave yra automatinis aukscio reguliavimas, kai uzvedi lempos nusileidzia ir poto vel pakyla i reikiama padeti, va viena lempa pas tave sugedusi, todel ji nusileido ir nebepakyla, man buvo tas pats, vakare uzvedziau nusileido ir nebepakilo, bet po dvieju dienu atsigavo. Taip, kad ziurek varikliukus lempos.


StandartinėParašytas: 17 Sau 2008, 17:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.05
Amžius:
40
Pranešimai:
52
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E53, E46, E30 coupe
Jau veikia abu mechanizmai :mrgreen:

Nu bet neesme, lempos tikrai sviecia labai netoli. Vazynejau su kitu E46 ir lygiai tokiom pat lempom, tai tikrai zymiai geriau jos sviete. Ir dar karta pasikartosiu as reguliuoju tas lempas, kur pries tai foto pazymejau. Tai jos nei pakyla, nnei nusleidiazia, kaip sviete taip sviecia..


StandartinėParašytas: 16 Kov 2010, 11:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.03.04
Amžius:
38
Pranešimai:
106
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
[E46] 320 D 01' Touring
Sveiki visi dar karta, vargstu as vis ta tech apziura, kabinejasi ir kabinesi, pasikeitus xenon lemputes ir susitvarkius apiplovima sendien prisikabino kad kairysis zibintas mazdaug per 1-2 mm sviesa kreipia i kaire puse, nors pagal visus KET turetu but atvirksciai, desnysis zibintas tvarkoje. Jie man pradejo porint kad atvazevau angliskus zibintus isidejas, bet pakeliau kipisa ir praleido del to. Tai vat mano klausimas butu kaip cia yra istikruju ? negi pas mane angliskas zibintas idetas, nors pries 2 metus viskas tvarkoje buvo su tais paciais zibintais. Ar gali buti, kad tai atsirado del kazkaip netaisiklingai idetos lemputes ? Dar vienas is tech "specu" man kazka porino, kad neva BMW lempos turi kazkoki tai stebuklinga varzta kuri pasukus i viena ar i kita puse lempos stebuklingai pasidaro orientuotos arba i kaire kelio puse arba i desne ?? Kas kokiu minciu turite siuo klausimu ? :roll:


StandartinėParašytas: 16 Kov 2010, 13:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
Rimdzius rašė:
Sveiki visi dar karta, vargstu as vis ta tech apziura, kabinejasi ir kabinesi, pasikeitus xenon lemputes ir susitvarkius apiplovima sendien prisikabino kad kairysis zibintas mazdaug per 1-2 mm sviesa kreipia i kaire puse, nors pagal visus KET turetu but atvirksciai, desnysis zibintas tvarkoje. Jie man pradejo porint kad atvazevau angliskus zibintus isidejas, bet pakeliau kipisa ir praleido del to. Tai vat mano klausimas butu kaip cia yra istikruju ? negi pas mane angliskas zibintas idetas, nors pries 2 metus viskas tvarkoje buvo su tais paciais zibintais. Ar gali buti, kad tai atsirado del kazkaip netaisiklingai idetos lemputes ? Dar vienas is tech "specu" man kazka porino, kad neva BMW lempos turi kazkoki tai stebuklinga varzta kuri pasukus i viena ar i kita puse lempos stebuklingai pasidaro orientuotos arba i kaire kelio puse arba i desne ?? Kas kokiu minciu turite siuo klausimu ? :roll:

ne nu :D tema sugebejai atrast,o kas joje parasyta nesugebi paskaityt :D skaityk nuo pradziu...

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 16 Kov 2010, 14:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.03.04
Amžius:
38
Pranešimai:
106
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
[E46] 320 D 01' Touring
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops: buna pasitaiko #-o


StandartinėParašytas: 25 Kov 2010, 22:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.13
Amžius:
42
Pranešimai:
1108
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
tas "stebuklingas varztas" yra skirtas tik tam, kad atvaziaves anglas i EU galetu pasikeisti svieso lauzimo kampa, taciau musu TA centrams toks spindulys netinka, nes jis sviecia tiesiai, o ne lauzia. Normaliai perdaryt faras jas reikia ardyt ir apsukt ta skardele kuri lauzia spinduly.

Beje tai galioja tik lesinem farom. Paprastos ne lesines nepersidaro

Cia neturejau ka veikt tai papiesiau siek tiek, kad geriau suprastumet


Prikabinti failai:
untitled.jpg
untitled.jpg [ 11.92 KiB | Peržiūrėta 3793 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 31 Spa 2010, 15:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.15
Pranešimai:
337
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
G01 X3 B48 19'
E90 335i N54 07'
F34 335ix N55 14'
E90 325i N52 07' ex
E46 M3 S54 02' ex
Sveiki,
kad nekurti naujos temos klausimas butu apie originalius xenon zibintus.Ar nesudetingai galima pakeisti paprastus halogeninius zibintus i xenoninius(originalius)?Ko dar reikia be zibintu?(perdarinet jungits "fishkes",perprogramuot kompa,sudet faru apiplovima,pakeist sviesu jungikli....)???
Kiek kainuoja naudoti iriginalus xenon zibintai?+-
Dar klausimas prie to paties ar zibintu apiplovimas buna komplektuojamas tik su xenon zibintais ar ir su halogeniniais?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery