Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 07 Spa 2024, 09:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Kov 2010, 20:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.22
Pranešimai:
3
Automobiliai:
E46 328 Touring 2000
sveiki, kad nekurti naujos temos paklausiu cia. Pas mane tokia beda kad tik uzvedus masina, ausinimo ventiliatorius isijungia iskart ir dirba visu pajegumu(labai smarkiai uzia). kur ieskot bedos?toj pacioj dezutej?beje kur reles randasi? :roll:


StandartinėParašytas: 26 Kov 2010, 21:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
1294
Miestas:
Siauliai
Automobiliai:
230kw 600nm
as nezinau, bet gali buti kad idetas kitas ventiletorius nei priklauso, arba jis uztrumpintas gal. siaip kiek zinau, buna ateina skirtingu storiu laidai pas vienus metus (modelius), pas kitus vienodi atrodo. pazek kas i fiske ikista. pas mane siaip ir ta beda yra, nes pirkau ne nuo tu metu venti, arba jis uztrumpintas, nors pradzioje to nebuvo, kol klaidos neistryne. dabar istraukes fiske vazineju, ziema, nebuvo laiko pakeisti..


StandartinėParašytas: 26 Kov 2010, 23:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.22
Pranešimai:
3
Automobiliai:
E46 328 Touring 2000
Na reikes bandyti ziureti, seip anksciau taip lyg ir nebudavo kad jis pastoviai uztu, nes langa atsidarius dabar tai gana smarkiai girdisi, bijau kad isvis jis ten nenusibaigtu pastoviai taip dirbdamas. reikes pabandyt pasiziuret i kistuka tai kiek pamenu trys laidai ateina o kiek iseina nepamenu..paziuret reikes


StandartinėParašytas: 27 Kov 2010, 13:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
1294
Miestas:
Siauliai
Automobiliai:
230kw 600nm
nu man cia elektrikas aiskino servise sita. tai ateina ir iseina 3 laidai, kur fiske ta pagrindine yra , kur tvirtinasi i rema vintiletoriaus, bet aiskino, kad buna kazkaip 2 stori ir 1 plonas, o buna visi 3 stori, netoks veikimo principas.. bet as 100% nezinau ar nenusipaisto jis, bet pas mane ir atsirado tas pribumbasas, kai vintiko klaida pratryne..


StandartinėParašytas: 07 Rgp 2010, 17:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.03.28
Pranešimai:
61
Sveiki. Skaiciau skaiciau ir nelabai issiaiskinau savo problema todel paklausiu. Mano situacija tokia kad ventiliatorius nepasileidzia tuo metu kai sukyla temperatura. Zodziu vaziuoju kokiu 100km/h nieko tada numetu greiti iki 50 ir sukyla temperatura bet sustojus ir po kapotu paziurejus nesisuka ventiliatorius. palauki 1 min kazkur ir pasileidzia. Kaip ir sakau ne is karto. Mano manimu turetu temperatura buti stabili ir nesokineti. Ventiliatoriu pakeiciau . Maniau kad ta dezute durniuoja, panasu kad ne. Kur man ieskoti temperaturos daviklio kuris paleidzia ventiliatoriu? Ir kaip ji patikrinti ar geras ar ne? ačiū visiems uz pagalba.


StandartinėParašytas: 09 Rgp 2010, 12:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.24
Amžius:
37
Pranešimai:
165
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e90 3.0d LCI M
ex. E46 2.0d
nesu tikras, bet tai manau, kad ventiliatoriaus darbas turetu buti paremtas ausinimo skyscio temperatura. Patikslinkit, jei klystu

_________________
My car isn't smoking, it's marking its territory.


StandartinėParašytas: 09 Rgp 2010, 16:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.03.28
Pranešimai:
61
tikrai taip. Matavau to daviklio varza pagal autodatos rodmenis kaip ir viskas gerai. Nuvaziavau pas meistrus kaip tycia veikia. Pradeda rimtai erzinti tokie dalykai...


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2011, 17:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.02.27
Pranešimai:
5
Automobiliai:
E46
RenaLdas.C rašė:
Sveiki. Skaiciau skaiciau ir nelabai issiaiskinau savo problema todel paklausiu. Mano situacija tokia kad ventiliatorius nepasileidzia tuo metu kai sukyla temperatura. Zodziu vaziuoju kokiu 100km/h nieko tada numetu greiti iki 50 ir sukyla temperatura bet sustojus ir po kapotu paziurejus nesisuka ventiliatorius. palauki 1 min kazkur ir pasileidzia. Kaip ir sakau ne is karto. Mano manimu turetu temperatura buti stabili ir nesokineti. Ventiliatoriu pakeiciau . Maniau kad ta dezute durniuoja, panasu kad ne. Kur man ieskoti temperaturos daviklio kuris paleidzia ventiliatoriu? Ir kaip ji patikrinti ar geras ar ne? ačiū visiems uz pagalba.


Identiška problema pas mane iškilo, gal kas galit pasiūlyti nuo ko pradėt, kaip tikrint kur beda?


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 19:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
RenaLdas.C rašė:
tikrai taip. Matavau to daviklio varza pagal autodatos rodmenis kaip ir viskas gerai. Nuvaziavau pas meistrus kaip tycia veikia. Pradeda rimtai erzinti tokie dalykai...

Ventiliatorių įjungia pagrindinis variklio kompas. Jis surenka visus duomenis iš jutiklių ir organizuoją ventiliatoriaus įjungimą. Darykis diagnostiką ir sužinosi dėl ko tokios nesamonės darosi.


StandartinėParašytas: 06 Lap 2012, 23:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.08.02
Amžius:
35
Pranešimai:
481
Automobiliai:
E60 530D
Ei, tai ventiliatorius visada turi suktis ar ne ? Atsiprasau, kad prikeliu sena tema :)


StandartinėParašytas: 13 Geg 2013, 14:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.24
Amžius:
37
Pranešimai:
165
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e90 3.0d LCI M
ex. E46 2.0d
Ar gali kas nors pasakyti kam skirtas antras laidas (mazesnis), kuris kisasi i ventiliatoriu. Vienas srovei, o kitas kam? Nei buves nei dabartinis ventiliatorius neatitinka laido, kuris iseina is masinos (bet lyg ir viskas veikia), bet labai idomu kam jis skirtas

_________________
My car isn't smoking, it's marking its territory.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery