Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 23 Rgs 2024, 00:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Lap 2007, 11:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
38
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
tai va turiu daug klausimu jau senai planuoju pastatit intelkuleri i 2.4td

dabar nusipirkau intelkuleri nuo 2.5tds jis toks pailgas ir niekaip negaliu jo priderint kur pastatit venintele vieta jam tarp radijatoriaus ir variklio bloko bet ten sako negerai nu siai ir pac suprantu nu bet dar meginsiu ji truputi patrumpint tada turetu but ciki :!:

labai idomu niekur negaliu gaut slangu man tinkamu pajunkt vakar senukose uzmaciau aliuminio pagrindo kaskas kaip gofra tamprus jis siaip skirta ventiliacijai bet man ji tiktu vat vienas nesklandumas ar atlaikis spaudima nuo turbinos ar jos nerazraus :?:


StandartinėParašytas: 07 Lap 2007, 12:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.23
Amžius:
47
Pranešimai:
93
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 330
egas324td rašė:
tai va turiu daug klausimu jau senai planuoju pastatit intelkuleri i 2.4td

dabar nusipirkau intelkuleri nuo 2.5tds jis toks pailgas ir niekaip negaliu jo priderint kur pastatit venintele vieta jam tarp radijatoriaus ir variklio bloko bet ten sako negerai nu siai ir pac suprantu nu bet dar meginsiu ji truputi patrumpint tada turetu but ciki :!:

labai idomu niekur negaliu gaut slangu man tinkamu pajunkt vakar senukose uzmaciau aliuminio pagrindo kaskas kaip gofra tamprus jis siaip skirta ventiliacijai bet man ji tiktu vat vienas nesklandumas ar atlaikis spaudima nuo turbinos ar jos nerazraus :?:


Sakai desi slangas skirtas ventiliacijai :lol: Jos tikrai nelaikys :wink: Slangas geriausia pirkt is sroto, tik ziurek kad butu jos tam skirtos, o ne nuo kokios ausinimo sistemos, nes sitos irgi nelaikys :wink:


StandartinėParašytas: 07 Lap 2007, 13:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
38
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
yesmantas rašė:
egas324td rašė:
tai va turiu daug klausimu jau senai planuoju pastatit intelkuleri i 2.4td

dabar nusipirkau intelkuleri nuo 2.5tds jis toks pailgas ir niekaip negaliu jo priderint kur pastatit venintele vieta jam tarp radijatoriaus ir variklio bloko bet ten sako negerai nu siai ir pac suprantu nu bet dar meginsiu ji truputi patrumpint tada turetu but ciki :!:

labai idomu niekur negaliu gaut slangu man tinkamu pajunkt vakar senukose uzmaciau aliuminio pagrindo kaskas kaip gofra tamprus jis siaip skirta ventiliacijai bet man ji tiktu vat vienas nesklandumas ar atlaikis spaudima nuo turbinos ar jos nerazraus :?:


Sakai desi slangas skirtas ventiliacijai :lol: Jos tikrai nelaikys :wink: Slangas geriausia pirkt is sroto, tik ziurek kad butu jos tam skirtos, o ne nuo kokios ausinimo sistemos, nes sitos irgi nelaikys :wink:


as jau srotus visus ismaisiau man matai reikia kad kad jie butu islankstiti taip kaip reikia pagal mane o kai slanga kita paimi nori uzlenkt tada jis uzlusta irgi negerai :!: o isitikines kad netlaikis ta ventiliasijos gofra :wink:


StandartinėParašytas: 07 Lap 2007, 15:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
aisku kad nelaikys. ne vien srotuose slangu jieskok. paskambinek pagal skelbimus kas ardo tdsus. bus tu slangu

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 07 Lap 2007, 15:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
38
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
nuo tds as ziurejau man ilankstimai netinka


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 00:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.04
Amžius:
42
Pranešimai:
79
Miestas:
Kaunas
Jeigu nori slangu islankstytu pagal savo automobili teks ieskot kokioj tuningo firmoj kur visokius turbo charger pardavineja. Tos slangos yra nepigios, o tos is senuku ventiliacines tikrai nelaikys, geriau jau plasmasinius kanalizacinius vamzdzius sujungt :)


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 00:29 
  
 
 
Juokas ima bet nieko tokio :lol:
Kaip čia snekat apie tas slangas,,ventilecijos,kanalizacijos"


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 00:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
Ta pati ruosiuosi sau daryti, tik pirkau zhymiai didesni ic negu tds - nuo 2.5 tdi audi. Slangu ieskok lytagroj (laikanciu slegy), o kur reix kampo dek metalines alkunes pvz.... Beje gal gali pasakyt kodel blogai det ic priesh radiatoriu? Jei del kaitimo tai tikrai netikiu, kad dyzeliukas perkaitinet galetu. Ash aisq sawo ic ten niekaip nesutalpinu prie geriausiu noriu (na nebent labai jau sukisciau wiska), bet shiaip idomu pasidare :) Savo ic desiu vietoj buferio, nes laukia visas rieger komplektas paruoshtas, o ji uzhdejus po buferiu pakankamai vietos dar ne tokiem ic deti :D


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 09:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
38
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
pacaz rašė:
Ta pati ruosiuosi sau daryti, tik pirkau zhymiai didesni ic negu tds - nuo 2.5 tdi audi. Slangu ieskok lytagroj (laikanciu slegy), o kur reix kampo dek metalines alkunes pvz.... Beje gal gali pasakyt kodel blogai det ic priesh radiatoriu? Jei del kaitimo tai tikrai netikiu, kad dyzeliukas perkaitinet galetu. Ash aisq sawo ic ten niekaip nesutalpinu prie geriausiu noriu (na nebent labai jau sukisciau wiska), bet shiaip idomu pasidare :) Savo ic desiu vietoj buferio, nes laukia visas rieger komplektas paruoshtas, o ji uzhdejus po buferiu pakankamai vietos dar ne tokiem ic deti :D


jo as zinau kad kuo didesnis tuo geriau!!!!tu turbut manes nesupratai arba as normaliai nepaiskinau as noriu ic det pries ausinimo radijatoriu kad kuo daugiau salto oro jis gautu bet jis ten man netelpa reikia pjaut ismest kaskur 5cm ir suvirint tada tiks labai gerai nes jai dabar statit toki kos yra tai tik nebent tarp radijatoriaus ir bloko as jau ziurejau ten tinka termo movos sraiktai nekliuna..........
tik va gavoju jai pastatisiu tarp radijatoriaus ir variklio tai tada is jo mazai efekto bus nes nuo ausinimo radijatoriaus jis ims silta ora ir pagal mane efekto nebus......JAI KLISTU PATAISIK MANE???????????


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 11:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
Manau neklysti. Ish pradziu netaip supratau, maniau, kad sakei jog blogai statyti priesais radijatoriu. Uzh jo tai beabejo jis zhymiai mazhiau shalto oro gaus ir kris nashumas


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 11:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
38
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
pacaz rašė:
Manau neklysti. Ish pradziu netaip supratau, maniau, kad sakei jog blogai statyti priesais radijatoriu. Uzh jo tai beabejo jis zhymiai mazhiau shalto oro gaus ir kris nashumas


tai o kokioi pardoi jeskot man slangu ir junkciu :?: gal patarsi :?: sita as ivis noreciau darit vien is metalo pvz is nikelio kokio o slanga naudot tik kaip sujungoma tada dar daugiau efekto butu slangai vistiek ikais nuo variklio kaskiek o metalas netap ar as klistu :?: o ka tu savo priburias i 2.4td :?: aisku jai ne palaptis :wink:


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 12:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
egas324td rašė:
tai o kokioi pardoi jeskot man slangu ir junkciu :?: gal patarsi :?: sita as ivis noreciau darit vien is metalo pvz is nikelio kokio o slanga naudot tik kaip sujungoma tada dar daugiau efekto butu slangai vistiek ikais nuo variklio kaskiek o metalas netap ar as klistu :?: o ka tu savo priburias i 2.4td :?: aisku jai ne palaptis :wink:


ash sau dar nepirkau slangu, bet man patare vazhiuoti i "Lytagra". Naudojant metala, teoriskai tu gal ir teisus, bet praktiskai nemanau, kad pajusi skirtuma, nes bombos su daug daug AG nemanau, kad daryt planuoji. O pas mane db tik tiesus ismetimas, ic garaze ir ji idejus dar reix sukelt slegy ir kura normaliai sureguliuot. Daugiau nezhadu nieko burt - kasdieniam vazhinejimui turetu buti per akis ;)


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 12:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
38
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
pacaz rašė:
egas324td rašė:
tai o kokioi pardoi jeskot man slangu ir junkciu :?: gal patarsi :?: sita as ivis noreciau darit vien is metalo pvz is nikelio kokio o slanga naudot tik kaip sujungoma tada dar daugiau efekto butu slangai vistiek ikais nuo variklio kaskiek o metalas netap ar as klistu :?: o ka tu savo priburias i 2.4td :?: aisku jai ne palaptis :wink:


ash sau dar nepirkau slangu, bet man patare vazhiuoti i "Lytagra". Naudojant metala, teoriskai tu gal ir teisus, bet praktiskai nemanau, kad pajusi skirtuma, nes bombos su daug daug AG nemanau, kad daryt planuoji. O pas mane db tik tiesus ismetimas, ic garaze ir ji idejus dar reix sukelt slegy ir kura normaliai sureguliuot. Daugiau nezhadu nieko burt - kasdieniam vazhinejimui turetu buti per akis ;)


o kaip tu sukelsi slegi ir kura sureguliut juk stovi elektoninis siurblis ar pas tau mechaninis???

Nu pas man jau gan nemazai ispausta is sito motoriuko liko db ti ic isidet!!!!Pas man irgi tiesus ismetimas tiesa pastates du iskart sportinius rezonatorius 60x550 iskart viena po kito nuo kelniu paskui vamzdis 60mm ir sportinis smetimo bakelis dvieju angaliu dar pas man db pastatita turbo tokia kaip stovi 5serijos 2.4td nu ten kitoke su metaliniu vamzdiu pas man anksciau buvo gumine junktis db kitokia ir dar kompas cipintas :wink: :wink:


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 13:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
egas324td rašė:
o kaip tu sukelsi slegi ir kura sureguliut juk stovi elektoninis siurblis ar pas tau mechaninis???

Nu pas man jau gan nemazai ispausta is sito motoriuko liko db ti ic isidet!!!!Pas man irgi tiesus ismetimas tiesa pastates du iskart sportinius rezonatorius 60x550 iskart viena po kito nuo kelniu paskui vamzdis 60mm ir sportinis smetimo bakelis dvieju angaliu dar pas man db pastatita turbo tokia kaip stovi 5serijos 2.4td nu ten kitoke su metaliniu vamzdiu pas man anksciau buvo gumine junktis db kitokia ir dar kompas cipintas :wink: :wink:


Pas mane mech siurblys stovy, o apie slegio sukelima turejau omeny turbinoj ;) Su elektroniniu siurbliu zhaist galima perprogramuojant kompus (kaip pats minejai jau cipuota).
O kam tu tuos sportinius rezonatorius dejai? Juk sistemoj slegio sudarinet visishkai nereikia, čia ne atmosferke. Slegy sudaro turbas, o poto kad ir tiesus vamzdis gali eit :) Apie turba nuo 5serijos ir ash galwoju, bet cia jau veliau ;)


StandartinėParašytas: 08 Lap 2007, 16:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
38
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
Juk sistemoj slegio sudarinet visishkai nereikia, čia ne atmosferke. Slegy sudaro turbas, o poto kad ir tiesus vamzdis gali eit :)

paiskink man truputi placiau sia minti nesupratau as truputi!!

juk rezonatorius yra beveik kaip vamzdis tik kad ten yra isisakojamai ir jie rasuka ismetima ir tada gaunasi geresnis nu man taip aiskino!!!!
nu pas man galiu askit kuriasi gerai bet va ryitais uskariu dirba netaip kaip as noreciau iskart uskuriu nu negraziai nu negaliu nupasakot reiktu isgirst o siaip traukia gerai :wink: sakau gal tas garsas del REZONATORIU :?:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery