Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Rgs 2024, 01:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Vas 2005, 13:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.28
Amžius:
44
Pranešimai:
54
Miestas:
Kaunas-Vilnius
siandien po saltos nakties atkreipiau demesi i toki dalyka - nors variklis jau buvo pakankamai susiles (nors pilnai darbines temp dar nepasiekes) vaziuojant virs 2000 rpm girdedavosi pucianti susikabinusi termomova. Kai taip salta cia normalu, ar ji daug greiciau turi atsilaisvinti ?
Auto E30 touring su m40b18.


StandartinėParašytas: 07 Vas 2005, 14:16 
  
 
 
Nekursiu naujos temos. Prie to pacio paklausiu.
Kaip ten su ta termomova isvis turi buti? Kada jinai turi suktis ir kada nesisukti? Pas mane visa laika sukasi, nesvarbu ar motoras saltas, ar karstas (girdisi pagazavus kaip uzia sparnai). Kai variklis visiskai saltas sparnus lengvai su ranka pasuku. Vadinasi viskas lyg ir tvarkoj? Idomu kaip ten jie suktis turi tie sparnai ar kaip ant "guoliu", ar taip posunkiai?


StandartinėParašytas: 07 Vas 2005, 22:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.06
Amžius:
47
Pranešimai:
283
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 cupe M50 94'
ex E39 530 D universal 01'
ex F 650 GS/M DAKAR 04'
ex F 650 GS/M 05'
ex Z3 roadster M54 02
G 650 XChallenge 08'
E91 LCI 320D 09'
Skype:
Persona non grata
Kiek man zinoma termomovos darba pagristas tepalo temperaturos skirtumu itaka. Tai yra vasara esantis viduje tepalas ikaista ir pleciasi tuo padidindamas esanciu viduje ploksteliu sukibima kas isaukia greitesni sparnuotes sukimasi. Ziema gi toki reiskini galima butu paaiskinti tik netvarkinga termomova, tai yra tepalo sustingimu del i ji papuolusio vandens.


StandartinėParašytas: 08 Vas 2005, 09:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.25
Amžius:
42
Pranešimai:
1200
Miestas:
Kaunas
pasmane ziema esant saltam varikliuj ji susikabinus, paskui uz poros min vel atsipalaiduoja. veliau pasilus varikliuj iki darbines temp, turetu susikabinti, bet sia ziema tai tik viena karta pajauciau kad susiakbino, hmm. gal kad salta dabar. ir kazkaip labai mazai paliginus vaziuoju


StandartinėParašytas: 08 Vas 2005, 10:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.28
Amžius:
44
Pranešimai:
54
Miestas:
Kaunas-Vilnius
Kai salta, uzvedus masina tvarkinga termomova ir turi buti susikabinus, cia normalu, tik po kurio laiko ji atsipalaiduoja. Tai vat mane domina, kaip greitai ji turi atsipalaiduoti po saltos nakties (kaip dabar -10-15) - ar uztenka, kad variklis pora minuciu ant laisvu padirbtu, ar reikia, kad jau gerai pasiltu.


StandartinėParašytas: 09 Vas 2005, 15:12 
  
 
 
Pas mane kai saltas motoras ta termomova neuzklinijus. Galima su ranka pasukti lengvai. Ir taip visa laika. Nezinau, gal kai motoras uzkaista labai jinai ir uzklinija pas mane, taciau dar nebuvau motoro tiek uzkaitines :)
Tai va dirbant motorui sukasi sparnuote. Duodi gazo, sukasi greiciau (lygtai uzklinita butu). Sustabdyti su ranka ja- be sansu. Gaunasi, kad motora visa laika vedina...
Idomu, kaip buna su nauja mova. Ar dirbant varikliui imanoma sustabdyti sparnuote?


StandartinėParašytas: 09 Vas 2005, 15:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
46
Pranešimai:
545
Miestas:
Mažeikiai
Vytautas rašė:
Ar dirbant varikliui imanoma sustabdyti sparnuote?

o kam ja stabdyt?
jei bandysi esant karshtam varikliui buk netoli traumatologinio. Jei stabdysi ne pirshtais - turek atsargine sparnuote. Ji ir vadinama termomova kad dirba priklausomai nuo temperaturos.


StandartinėParašytas: 09 Vas 2005, 16:18 
  
 
 
Stabdziau as ne pirstais :) , yra spec priemones. Turiu forda, jame sustabdyti nera problemu.
Man idomu, kaip turi suktis sparnuote, kai termomova nauja (nesugedusi). Kaip suprantu spustelejus gaza mova prasisuka ir sparnuote sukasi ne taip greitai, kaip suktusi esant uzklinytai movai. Pas mane gi, spusteli gaza ir sparnuote ta pacia akimirka greiciau sukasi, nors mova ir neuzklynita.
Ten kazkas rase, kad kai saltas motoras mova uzklinyta, o kaip motoras pakaista truputi jinai atsipalaiduoja. Tai vat, kaip turi suktis sparnai tuo momentu. Variklis aisku isjungtas. Atsidarai kapota ir tiesiog pasuki uz sparnuotes (kaip koky milijonieriaus rata :) ). Ar sparnuotes suksis is inercijos kazkiek ar jinai ta pacia akimirka sustos. Aiskiau nebezinau kaip paklausti.
P.S. Klausiu todel, nes noriu issiaiskinti gera mano bmw E36 318i tiuningovo viso termomova ar ne. Servisuose nera tokio meistro kuris pasakytu: taip tavo termomova bloga, arba taip tavo termomova gera. Galbut todel, kad jinai "pusiau gera". Tikiuosi, kad suprantant apie ka as.


StandartinėParašytas: 09 Vas 2005, 16:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
46
Pranešimai:
545
Miestas:
Mažeikiai
ish mano praktikos (keleta termomovu tikrinau bei kalbejau su kitais kurie tikrino) termomova buna nustatoma kad bloga paklibinus uzh sparnuotes. jei kliba - bloga. kiek milimetru nepasakysiu. nemanau kad ten gali buti vandens ir nuo zhemos temperaturos kas nors uzshaltu ir ka nors 'prishaldytu' :roll:


StandartinėParašytas: 25 Vas 2005, 11:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.02.24
Pranešimai:
41
Termomova keiciau pernai vasara. Pirkau nauja BERH. Neuzvesto salto variklio ji sukasi sunkiai. Kiek su ranka pasuki tiek pasisuka. Kas supranta angliskai gali pasiskaityti apie movos tikrinima (fan clutch) :)
http://www.bmwe34.net/e34main/trouble/overheating.htm

_________________
Viskas ciki !!!
E34 525 24V


StandartinėParašytas: 25 Vas 2005, 13:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.22
Amžius:
44
Pranešimai:
55
Miestas:
Panevėžys-Vilnius
Pablo rašė:
ish mano praktikos (keleta termomovu tikrinau bei kalbejau su kitais kurie tikrino) termomova buna nustatoma kad bloga paklibinus uzh sparnuotes. jei kliba - bloga. kiek milimetru nepasakysiu. nemanau kad ten gali buti vandens ir nuo zhemos temperaturos kas nors uzshaltu ir ka nors 'prishaldytu' :roll:


kliba kai susikabinus ar kai laisva? nes savishke paklibinau, tai kai laisva, kliba, bet kai susikabinus, na karshtam varikliui, tai nekliba. Ruosht jau pinigelius? :)

_________________
Guns don't kill people. People kill people.


StandartinėParašytas: 10 Kov 2005, 23:56 
  
 
 
Katik teko pakeist termomova. Is pradziu ir pas mane tai isijungdavo, tai vel normaliai... Galiausiai pradejo dirbt kartu su varikliu, tai reiskia, kad ji savo atgyveno, laikas buvo keist. Dabar nors ir salciai, bet is ryt uzvedus ji nesisuka! Taigi, nenoriu blogai prognozuot, bet manau reiks tau ja keist. Mokejau uz ja 230lt (nauja, su special nuolaida:)). O kiek zinau, kai srotuose tikrini, ji neturi laisvai suktis. tik tiek kiek pats pasuki...
sekmes! :)


StandartinėParašytas: 11 Kov 2005, 00:07 
  
 
 
Panele, gal galetumet man voztuvus pareguliuot?
joke :wink:


StandartinėParašytas: 11 Kov 2005, 00:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.25
Amžius:
42
Pranešimai:
1200
Miestas:
Kaunas
nu va pabandziau dar karta. nesisuka ji is ryto atejus prie saltos masinos. praejus 2 min vel acipalaidavus! o mano mova neseniai keista.

_________________
Jei neskubėsi - būsi paskutinis!


StandartinėParašytas: 11 Kov 2005, 00:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.11
Amžius:
44
Pranešimai:
308
Miestas:
Dauguma
Skype:
audiolitas
kai pirkau auto, mova sukosi vienodai su varikliu, pravaziavau 150.000 km ir nesukiau sau galvos ir pardaviau masina su taip pat veikiancia mova, nemanau kad tai labai blogai, kur kas blogiau kai jinai karsta sukasi bet kaip...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery