Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 22 Rgs 2024, 12:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 17:33 
  
 
 
Sveiki.turiu tokia bedele, pasmane kartais uzdurniuoja tachometras, tai yra kartais kai uzkuri jis rodo apsukas, o pradedi vaziuoti nustoja rodyti, arba vaziuojant kely atsigauna. keiciau visa skydely bet nieko, vistiek tas pats, ziurejau prie laidu bet atrodo tvarkoj. kas galetu buti? gal kam buvo toke beda? auto 324D 86m.
is anksto dekui


StandartinėParašytas: 11 Lap 2006, 15:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.31
Amžius:
41
Pranešimai:
38
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 coupe M52B20
pas mane taip tap panaši bėda, tik ne vien tachometras, bet visos rodyklės. nežinau kame bėda. beje, kai ilgiau pavažinėju su įjungtu šildymu, rodyklės atsigauna ir pradeda rodyt :-k


StandartinėParašytas: 11 Lap 2006, 15:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.19
Amžius:
38
Pranešimai:
1023
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E30 325 Parduota
E30 316 Uzlenkta
E30 323 Parduota
E36 320 Touring Parduota
E39 523 Parduota
Opel Omega B Caravan Y25DT (M57D25)
E30 318
Kreves gatves pradzia (ziedas) unix degaline Kaune tam tarpe yra padangas kur keicia visa para jei neklystu tai salia yra garaziukas kur elektra tvarko baxuriukas tai as pas ji tvarkiausi visokius niekus. Pas mane speedometras nerodydavo tai prie galinio tilto davikli keite apacioj paziurejus matosi tikrai. Siaip sake daznai nupuve laidai tiesiog ten buna. O taxometro tai ir nesutvarke nes betvarkant isiaiskino kad speedas ne nuo tos masinos ir tiesiog nepasijunge arba speeda sako pasikeisk. :D

Siaip maladiec ten patvarko ir mazai ima.


StandartinėParašytas: 13 Lap 2006, 12:17 
  
 
 
O ar gali taip buti kad del generetoriaus kaltes tas tachometras nerodo? laidus perziurejau atrodo viskas gerai, buvau kita idejes tachometra tai tas pats, tai rodo, tai po kiek laiko vel nerodo. pas mane generatorius is kito bmw, gal sakau del to pusineja, gal kas pjaunasi? :(


StandartinėParašytas: 03 Gru 2007, 12:35 
  
 
 
Dario rašė:
Sveiki.turiu tokia bedele, pasmane kartais uzdurniuoja tachometras, tai yra kartais kai uzkuri jis rodo apsukas, o pradedi vaziuoti nustoja rodyti, arba vaziuojant kely atsigauna. keiciau visa skydely bet nieko, vistiek tas pats, ziurejau prie laidu bet atrodo tvarkoj. kas galetu buti? gal kam buvo toke beda? auto 324D 86m.
is anksto dekui



pas mane ir tas pats, kai tik uzvedi salta, tai tachtas nekruta, o kai pradeda jau pusti peciukas silta vejeli tai tada ir atsigauna jis.. gal galvoju tos baterijos baiginejasi..


StandartinėParašytas: 03 Gru 2007, 14:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.31
Amžius:
41
Pranešimai:
38
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 coupe M52B20
Pasikeičiau skydelį ir viskas tvarkoj.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery