Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 01:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Bir 2009, 00:53 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 2000
Variklis:2.8
Degalai:benzas

sveiki, kazkas belda, girgzda guma pakaboje sukant vaira posukiuose, arba vaziuojant tiesiai. pakeistos traukes, sarnyrai, amortizatoriai, patikrinti atraminiai guoliai ir vistiek barska taip kaip barskejo. toks jausmas, kad sarnyrai, barska, bet jie nauji-vokiski. bet svarbiausia, pradejus vaziuoti, ne is karto pradeda barsketi, o tik po kokios geros valandos vazinejimo po miesta. ir taip kiekviena diena :( atsibodo vaziuoti pas auksarankius ir keisti nereikalingas geras detales. gal kas gali duoti koki patarima. ačiū is anksto :D


StandartinėParašytas: 09 Bir 2009, 08:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
pas mane tas pats, tik laukia tos vairo traukes pakeitimas, nes ji jau barska, bet tas girgzdesys atsirandantis po ilgos keliones mane zudo... irgi nesuprantu is kur jis, mistika kazkokia.. :roll:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 09 Bir 2009, 08:58 
  
 
 
Jeigu yra aiski priklausomybe tarp girgzdejimo ir vairo sukiojimo, tai girgzdejimo priezasti reikia ieskoti vairo koloneleje. Pas mane pvz irgi yra retsykiais girgzdejimas, bet jis visiskai nepriklauso nuo vairo sukiojimo, o greiciau priklauso nuo nelygaus kelio pavirsiaus. Cia liga yra bidinga audinems (a4, a6, a8), kuriu vaziuokle yra aliuminine. Ar aliumas oksiduojasi sarnyre, ar siaip kazkoks velnias ir pradeda girgzdeti tie sarnyrai. Jausmas toks kad vaziuoji su vezimu :lol: Gydymo budas yra labai paprastas. Pripili i svirksta WD40 ir ivarai su adata i sarnyra. Po dienos vazinejimo nustoja girgzdeti. Taip gydziau savo a4 kadaise. E38 priekyje kiekvienoj pusej turi po aliumine sake. Detale Nr. 10. :)

Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 09 Bir 2009, 08:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
bet idomiausia tai kad girgzdet pradeda ne is karto, va kaip pas jus Kaune buvom, kai isvaiznejau nieko nebuvo, pajutau tik prie autostrados. ir praeita savaite miniau i Vilniu, isvaziuojant nieko, atvaziavau i Vilniu, ragai ant kiekvieno posukio ar rimtesnio neligumo girgzda :roll:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 09 Bir 2009, 09:00 
  
 
 
Na taip, pas mane irgi girgzda neiskarto.. :) Kai dregna lauke tai isviso negirgzda.. :)


StandartinėParašytas: 09 Bir 2009, 09:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
sia savaite varysiu tikrintis vel vaziuokle ir kogero keisiu vairo trauke, ziuresim kas pasikeis.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 09 Bir 2009, 09:21 
  
 
 
Na, pas E38 kazkaip negirdejau kad vairo traukes girgzdetu, nes ne is aliumo jos gaminamos. Pas audines taip, girgzda ir tos, nes visos traukes yra is aliumo. O vairo traukes gali bildeti gal daugiau, nei girgzdeti. Parasyk ispudzius kai pasikeisi, idomu :)


StandartinėParašytas: 09 Bir 2009, 09:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
ai visai man galva susisuko. vienuzodziu, jo parasysiu kaip sekesi, tik nzn kada kas ivyks, nes sia savaite tikrai dar karta apziuresim vaziuokle o kada atvesh detale ir kada uzdes neaisku, ar sia sav ar jau kita.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 12 Bir 2009, 10:42 
  
 
 
Sveiki,

Juokiuos dabar jau... Pas mane irgi panasi beda buvo ir sakau pasipasakosiu - gal pas jus tas pats. Kai nusipirkau masina, t.y. pries 2 men visa vaziuokle perrinkau (sarnyrai, guoliai ir viskas prie ko kabintis galima). Bet kazkas pradejo dungset priekyje desinej kaipradedi vaziuot. Pradejo kai Prahoj centre akmeniniais keliais pasivazinejau nemazai. 3 servisai tikrino (Aurage, peogeot servisas Silainiuose ir vienas meisriukas garaze) ir nerado kas ten per garsai. Visi sake LEDAS.
Is pradziu vos vos, taip kad tik as girdedavau. Visi juokesi, mazdaug ko cia kabinejies prie masinos - kad tik tokios bedos... Paskui jau pradejo dazniau dungset ir net autostradoj. Zodziu kaimynas, kur irgi garaze masinas taiso sako gali but stabilizatoriaus trauke, nors ir nekliba. Sako davai isimsiu ir kvartala aplek, pasiziurek ar dungses. Taip ir padarem. Ir mano dziaugsmui garso kaip nebuta. Zodziu vakar uz 59Lt nusipirkau ta trauke ir dar 10Lt uz keitima. Nepatikesit koks laimingas buvau kai sutvarkiau ta bildesi kurio neradau jau menesi.
Ta trauke nors ir neklibejo, bet vienas galas per daug uzsispaudes buvo ir nejudejo sklandziai o tik kampais tokiais. Todel ir tas garsas gavosi.
Nezinau ar kam nors cia mano pasakojimas pades, bet linkiu kad tik tokios bedos butu! Iki


StandartinėParašytas: 12 Bir 2009, 10:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
zinok butum padejes, nes ta pati beda buvo ir man, tik as spejau svaites pradzioje rasti kad butent ta stabilizatoriaus trauke pas mane mirus nu ir + vairo trauke. tai keisim.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 12 Bir 2009, 14:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
pas mane tas pats...pradedant vaziuoti, pries visiskai sustojant, sutraska kazkas... Itarimas buvo stabilizatoriaus traukeje...pirkau nauja, nuvariau i serviza, sako nekeisk dar gera... Vaziavau ir kitur tikrintis, kiti sako kad lyg toks strigimas yra traukeje (trauke restauruota). Bet va paskaiciau kad ir jum panasiai, tai tikriausiai keisiu ir as i nauja... :mrgreen:


StandartinėParašytas: 04 Lie 2009, 12:52 
  
 
 
sickdog sickdog sickdog! tai susitvarkei beda ir vazineji spakainas, o draugams su tokia pat mistine beda nenori papasakot tai kame vis del to reikalas ir ka ten keist reiktu?
sickdog rašė:
bet idomiausia tai kad girgzdet pradeda ne is karto, va kaip pas jus Kaune buvom, kai isvaiznejau nieko nebuvo, pajutau tik prie autostrados. ir praeita savaite miniau i Vilniu, isvaziuojant nieko, atvaziavau i Vilniu, ragai ant kiekvieno posukio ar rimtesnio neligumo girgzda :roll:


StandartinėParašytas: 04 Lie 2009, 19:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
dar ne, bet jau beveik 100% zinau kad viskas dings. kitos savaites pabaigoje arba dar kitos pradzioje (kaip priims meistras) keisiu vairo trauke visa ir stabilizatoriaus trauke. ziuresim.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 07 Lie 2009, 08:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
praeita savaite pasikeiciau stabilizatoriaus traukele... dabar visiska tyla. Dingo girgzdejimai, traskejimai.


StandartinėParašytas: 10 Lie 2009, 14:48 
  
 
 
stasieti, nauja dejai? kaip kainos? kiek matau pas tave penketukas, septynkei gal but panasiai
stasietis rašė:
praeita savaite pasikeiciau stabilizatoriaus traukele... dabar visiska tyla. Dingo girgzdejimai, traskejimai.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery