Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 01:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 01:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Pranešimai:
256
Automobiliai:
E38 730d
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:2001
Variklis:3.0
Degalai:Dyzelis

Problema/klausimas:Zodziu problema tokia kuro valgo per daug 100km apie 13-14ltr (taupant) nesuprantu kame problema buvau pajunges ant kompo jokiu klaidu nemete,tikrino visus variklio parodimus,meistrai tik pastebejo viena dalyka kad siurblys esantis gale seip pastoviai pumpuoja apie 4atmosferas,bet gerai uzmynus ant pedalo slegis nukrenta iki 3kaskur,taip pat ir turbinos slegis krenta,gal kas esat susidure su tokia problema?seip tas kuro sanaudom itakos neturetu turet,bet..
tepalai filtrai pakeisti viskas grazu.dar buvo mintis kad gal truputi letokai variklis syla,nusipirkau termostata,pasirodo senasis buvo geras,vistiek idejau nauja,silimo laikas nepasikeite,(rodykle stovint pakyla apie melynos zymos gala kol surukau cigarete apie 5min pravaziuoju apie 10km tada gal ir psaiekia viduriuka) gal kas esat susidure su panasiom problemom,nebezinau kur beieskot peliu
(seip nevazineju labai trumpais atstumais)


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 02:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
tau gamykliskai turetu ryt apie 12l mieste, man pvz gamykliskai apie 10 turetu, bet sunku isiterpt i tiek dazniausiai 11-12 rodo :) beto tavo automatas ar mechanine ? jei automatas tai perdaug neieskociau ligu :) jug ziema, o del variklio isilimo jei nepadejo termostatai siulyciau webasto paziuret ar veikia, man pvz dabar be webastos tai ilgai syla ir per salcius nedakyla iki darbines :}

patikrink kaip traukia iki 100km/h jei per 9-9.5s su sport rezimu tai gerai, jei tepalu netruksta irgi gerai, jei juodu dumu nera tai irgi gerai, jei netrukcioja tai irgi gerai, jei apsukos nesokineja irgi gerai ir tai reiskia kad su tavo auto viskas gerai :)

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 12:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Pranešimai:
256
Automobiliai:
E38 730d
tai va kad viskas gerai jokiu dumu,webasta dirba,tik vat idomu ar ne per ilgai,ji uzgesta tik tada kai temperatura pakyla iki viduriuko,seip dar cia kaskuria diena vaziavau autostradoi vien autostradoi pravaziavau apie 500km greitis 110km/h mieste 300taupiu rezimu tai nepilnai 800km pravaziavau su pilnu baku 80ltr nors kompas rode kad dar 50km galiu nuvaziuot uzgesau,seip pagal kitus turetu tikrai maziau valgyt,kas is pazystamu vazineja,uztenka 10ltr mieste


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 13:25 
  
 
 
Na nezinau, as su pilnu baku misriu rezimu tokiu oru pravaziuoju kazkur ~1100km, vasara su 18" kai vaziavau i Norvegija, tai gavosi 1250km su pilnu baku. Vaziuoju daugiausia ramiai. Bet tas vaziavimas labai skiriasi nuo to, kiek procentaliai vaziuoji mieste, kiek uzmiesti. Nors tokiu rezimu, kaip tu parasei - 60% uzmiesty ir 40% mieste tai tikrai apie 1100km gaunasi..
Manyciau tikrai daugoka valgo pas tave :roll:


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 13:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.04
Amžius:
40
Pranešimai:
329
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 M57 99'
Man idomu autorius ar pats atliko skaiciavimus ar pasikliauja obc parodymais? Jei pasikliauji obc parodymais jie nera labai jau tikslus ir juos galima koreguoti. Atsirakini savo obc nueini i 20 punkta ir ten pamatysi skaiciukus, pagal gamintoja turi buti 1000. Buvau atsukes as juos iki maximum pameginimui ir savaite prasivazinejau tai obc rode 15.8. O kas liecia kuro sanaudas tai kaip ir angelas minejo su pilnu baku misriu rezimu apie apie 1100km nuvaziuoju. Su pilnu baku vien mieste (Vilnius) 700-800km. Su masina nelakstau, bet ir ne kaip validolis vaziuoju.

_________________
Šeimyninins šampanas - Vyras geria, žmona putoja...


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 13:57 
  
 
 
Na nezinau, as savo to OBC parametro nekeiciau, bet pas mane pakankamai tiksliai rodo. Ta prasme ir pagal tai, kiek kompo manymu as dar pravaziuosiu, ir pravaziavus su uzpilto kuro kiekiu ir pravaziuotais kilometrais atlikus matematinius skaiciavimus.. :)


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 14:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.04
Amžius:
40
Pranešimai:
329
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 M57 99'
angelas_ rašė:
Na nezinau, as savo to OBC parametro nekeiciau, bet pas mane pakankamai tiksliai rodo. Ta prasme ir pagal tai, kiek kompo manymu as dar pravaziuosiu, ir pravaziavus su uzpilto kuro kiekiu ir pravaziuotais kilometrais atlikus matematinius skaiciavimus.. :)


Na ta ir norejau pabrezti, kad jei nekeitus obc parametro jie rodo gana tiksliai. Bet neaisku ka buvo pridare pries tai buve savininkai. Beje perekupai pasiziurejau irgi megejai sumazinti, kad obc maziau rodytu. Tada ir atsiranda autopliuse nuotraukos su nufotkintu skydeliu ir consum1 5.5l : :lol:

_________________
Šeimyninins šampanas - Vyras geria, žmona putoja...


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 14:12 
  
 
 
Jo, maciau ir as tokius bajerius. Ale taupus 7er, sveriantis beveik 2tonas ir kuro sanaudos kaip pas 2ltr golf'a :lol: :lol: Tikrai FAIL :^o #-o :mrgreen:


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 20:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
as tai siulyciau nuvaziuot uz miesto (kad butu lygus geras kelias be jokiu sankryzu ar kamsciu) ir isibeget iki pvz 90km/h ijungt auto pilota ar kaip jis ten.. ir nuresetint kuro sanaudas, tada rodys labai mazas ir pobiski dides, po kokiu 10-20km paziuresi kiek raso jei normaliai tai su auto bedu nera, jei daug tada gali ziuret, o kad mieste raso 13-14 dar neviskas

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 20:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.02.22
Amžius:
48
Pranešimai:
264
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 740d ex
E60 530d ex
e60 530d Lci ex
e65 745d individual
angelas_ rašė:
Na nezinau, as su pilnu baku misriu rezimu tokiu oru pravaziuoju kazkur ~1100km, vasara su 18" kai vaziavau i Norvegija, tai gavosi 1250km su pilnu baku. Vaziuoju daugiausia ramiai. Bet tas vaziavimas labai skiriasi nuo to, kiek procentaliai vaziuoji mieste, kiek uzmiesti. Nors tokiu rezimu, kaip tu parasei - 60% uzmiesty ir 40% mieste tai tikrai apie 1100km gaunasi..
Manyciau tikrai daugoka valgo pas tave :roll:

Tau gerai :D , man tik apie 950 km iseina su pilnu baku, o kai atsalo ir tiek neiseina. Kaimynas su savo 730d tik 800 km nuvaziuoja :shock: dabar nervuojasi sako geriau 740d buciau pasiemes, o siaip gal reik pavaru dezes adaptacija nunulint nes kai nupirkau tai man apie 12 valge (matyt senis palakstyt mego), bet palaipsniui sumazejo.
P.S. kazkur skaiciau norint nunulinti reik degima ijungus nuspaust kik-down ir palaikyt puse minutes.


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 21:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Pranešimai:
256
Automobiliai:
E38 730d
nu jum ir gerai as mieste pravaziuoju apie 600,tai sakau nervai jau nebelaiko,zinau kad taip neturi buti,pagal obc rodo panasiai,bet as tikrinu pagal nuvaziuotus kilometrus ir ipilta kura,visada pilu pilna baka.tai va meistrai kraipo galvom mechaniskai viskas masinoi tvarkinga. seip pas mane yra tvarkyta greiciu deze gal delto kazkas netaip,
ar tikrai taip ir reik nunulint degima ijungi ir gazo pedala laikyt paspaudus iki dugno puse minutes?


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 21:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
megink mano varijanta kur rasiau ir pasakyk kiek rodo :) kaip ten bebutu 7 ne ekonomiskumo klase

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 17 Sau 2009, 11:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Pranešimai:
256
Automobiliai:
E38 730d
vaziuojant 90km/h lygiu keliu nunulinus obc rodo apie 8 iskart tiek ir rodo vaziuojant uzmiesty.kad neekonomiskumo klase tai zinau bet tikrai ne tiek turi valgyt kiek man valgo


StandartinėParašytas: 17 Sau 2009, 11:49 
  
 
 
SAULIUSv rašė:
Tau gerai :D , man tik apie 950 km iseina su pilnu baku, o kai atsalo ir tiek neiseina. Kaimynas su savo 730d tik 800 km nuvaziuoja :shock: dabar nervuojasi sako geriau 740d buciau pasiemes, o siaip gal reik pavaru dezes adaptacija nunulint nes kai nupirkau tai man apie 12 valge (matyt senis palakstyt mego), bet palaipsniui sumazejo.
P.S. kazkur skaiciau norint nunulinti reik degima ijungus nuspaust kik-down ir palaikyt puse minutes.


Hm.. Tai kiek zinau ta adaptacija yra pas e65, o pas E38 jos nera.. :roll:
O kas liecia tavo kaimyna, tai arba jis vaziuoja dugnais pastoviai, arba pas ji kas nors negerai..


StandartinėParašytas: 17 Sau 2009, 11:50 
  
 
 
Mantinis rašė:
nu jum ir gerai as mieste pravaziuoju apie 600,tai sakau nervai jau nebelaiko,zinau kad taip neturi buti,pagal obc rodo panasiai,bet as tikrinu pagal nuvaziuotus kilometrus ir ipilta kura,visada pilu pilna baka.tai va meistrai kraipo galvom mechaniskai viskas masinoi tvarkinga. seip pas mane yra tvarkyta greiciu deze gal delto kazkas netaip,
ar tikrai taip ir reik nunulint degima ijungi ir gazo pedala laikyt paspaudus iki dugno puse minutes?


Na, 600 mazoka.. O tu pats kuriam mieste?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery