Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 03 Spa 2024, 07:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Rgs 2008, 21:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.01
Amžius:
42
Pranešimai:
723
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E38 735 M62 97'
ex E39 520 M47 00' Touring
ex E34 530 M60 94
Hugo rašė:
tada tu man paaiskink kodel kai perdega varzos (dlia asoba tupich - juodos metalines ploksteles) - nebesisuka termomova?


na visu pirma i termomova jokia itampa neateina, tad jokie saugikliai ir egzistuot negali. Jos veikimo principas priklauso nuo temperaturos pokycio, tad sis Hugo variantas tikrai atkrenta ;) Na nebent jis ta ventiliatoriu neteisingai ivardijo :roll: , bet atidarius kapota, salono peciuko ventiliatoriaus tikrai nepamatysi :/


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2008, 22:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
Hugo rašė:
Tai lisas pasigydyk truputi pries imdamas taip aiskinti.
Pas mane buvo ta beda, kad termomova neveike, del to neveike kondiske ir kaito variklis. o termomova neveike, nes pradzioj galvojom varzos perdege, o paaiskejo kad kazkurioj vietoj siaip nikantacino



ne nu tu gudras :mrgreen: kaip mano kaimynu katinas :mrgreen:
tai gal tau nesisuko netermomova o tas ventiletorius kur priekyja yra kondiskes.
beto jei kada nors gyvenime pamatysi nuimta termomova. tai suprasi kad ten jokiu varzu negali buti nes ten nera jokiu laidu nebent pas tave kokia nos sustra mova su blutufu ar dar kokiu bevieliu yrenginiu.


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2008, 10:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.20
Pranešimai:
485
Hugo rašė:
tada tu man paaiskink kodel kai perdega varzos (dlia asoba tupich - juodos metalines ploksteles) - nebesisuka termomova?


Jauciu tada daug tokiu butu pagal tavo isvada, as kiek zinau tai irgi prie termomovos nelabai yra varzu, o tik prie priekinio ventiliatoriaus jos yra.


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2008, 20:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.27
Pranešimai:
128
Automobiliai:
bmw E32 730i bmw E38 740i
AIZEKAS,tai ar susitvarkei vejeli?


StandartinėParašytas: 03 Spa 2008, 15:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.30
Amžius:
39
Pranešimai:
334
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
M5 Hurricane RR
Aizekas rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti E38 neveikia vejelis
Pagaminimo metai:95
Variklis:4.4
Degalai:benzinas

Problema/klausimas:Sveiki vyrai. Beda turiu, neveikia vejelis, na zodziu visa vasara be kondiskes atvazinejau, dabar jau salta darosi.anksciau kartais dar isijunkdavo, dabar visiskai numire, gal kam buvo panasios bedos, ir nuo ko reiktu pradet.ačiū (rašykime lietuviškai) uz atsakymus.

Taip, pranesk ar susitvarkei ir kas buvo, nes ir pas mane tokia pat beda nutiko siandiena, tik E39.... Vėjelio reguliavimo mechanizmas ratukinis ir nebereaguoja i vejelio stiprumo reguliavima. Siaip tai jau pries koki menesi man taip buvo nutike, bet uzgesinau masina, isjungai degima, po to vel ijungiau ir atsidavo, o dabar jau visa diena neatsigauna...jau turbut ir neatsigaus.. :(


StandartinėParašytas: 04 Spa 2008, 01:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.27
Pranešimai:
128
Automobiliai:
bmw E32 730i bmw E38 740i
labas.buvo pas mane tokia beda su tuo vejeliu.ogi buvo taip kad nebereagavo tie suktukai i nieka tik kai vejelio stipruma pastatai i padeti maksimuma tada veikia maksimaliai,ir neidavo nei pamazinti nei ka kita padaryti,tik galejai arba ijungti i maksimuma arba isjungti.tai kai nuveziau masina pas elektrika tai tas nustate kad mires valdymas-ta plokste kuri randasi kur tie ratukai.pakeiciau ir viskas buvo ok


StandartinėParašytas: 04 Spa 2008, 23:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.26
Amžius:
42
Pranešimai:
146
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E61LCI M57N2,E87LCI N47 Ex:E46cd M57N ,E39 tds, E36 325 coupe, 320 sedan, E34 525, E30 318, E21 315.
reziume:istirpes visas ventiliatorius vyrukai....pakeiciau, ir viskas veikia.meistriukas tikejosi, kad bus tik angliukai, bet isardes pamate :shock:


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 08:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.30
Amžius:
39
Pranešimai:
334
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
M5 Hurricane RR
Na o as galiu pasidziaugt, pas mane saugiklis nekontaktavo, sudegusiu nebuvu, bet visus kai pratikrinau, tai ir atsigavo :)


StandartinėParašytas: 13 Spa 2008, 10:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.22
Amžius:
40
Pranešimai:
158
Miestas:
Kaunas
Neradau nieko panasaus, tai paklausiu sioje temoje, nes beda is tos pacios sistemos... Automobilis Bmw E38, uzgesinus varikli ir istraukus rakteli is uzvedimo spyneles, ties klimos valdymu (po magu) girdisi kazkoks uzesys/burzgesys, tarsi kazkoks elektrinis motoriukas tyliai burzgtu... Kame reikalas? Gal sklende kokia neuzsidaro ar kazkas, neisivaizduoju... Bijau, kad man akuma tas burzgesys iskraudineja, nes as jau signaliacija dejusius meistrus ant blakstienu statau del issikrovusio akumuliatoriaus, bet pradedu itarineti ta burzgesy... Patarkit, padekit ir pasiulykit ka reiketu tvarkyti/keisti ir kas tai galetu padaryti Kaune... ačiū...


StandartinėParašytas: 13 Spa 2008, 19:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.20
Pranešimai:
485
siaip toks kazkoks panasus garsas ir pas mane yra, bet man nieko neiskraudineja. Gal lempas galines kokias diodines isidejes netycia?


StandartinėParašytas: 14 Spa 2008, 09:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.22
Amžius:
40
Pranešimai:
158
Miestas:
Kaunas
vitalke rašė:
siaip toks kazkoks panasus garsas ir pas mane yra, bet man nieko neiskraudineja. Gal lempas galines kokias diodines isidejes netycia?


Ne, lempos originalios... Itariu, kad iskraudineja signalizacija, vesiu pas meistrus, kad ziuretu, o del to "burzgimo", tai turbut radau sprendima: http://www.bimmerboard.com/forums/posts/428942


StandartinėParašytas: 17 Lap 2008, 18:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.10.10
Pranešimai:
13
Automobiliai:
E34 525i M20B25 2.5L '88
Atsiprasau, jei truputi ne i tema, apie peciuko varzas sekmingai isspresta cia viewtopic.php?f=61&t=21248&p=524333#p524333 , tiktai cia E34. Itariu, kad ir pas jus bus panasiai. Jei ne , netrinkit , prasau, gal zmonem pades. Sekmes 8)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery