Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 21 Spa 2024, 01:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Geg 2008, 19:19 
  
 
 
Norejau, kad patartumete del oro srauto matuokles. Nusipirkau jau auto su sugedusia matuokle, buvo sove dujos. Ir nezinau ka daryti, ar pirkti naudota, bet gera ar tvarkyti savo? Nes gavau tokiu patarimu. O ir cia forume rasyta, kad kazkuris restauravot ir viskas puiku. Idesiu foto savo matuokles su tai kas negerai mano akimis :lol: . Sulankstytas ir suskaldytas dangtelis- girdejau, kad galetu islieti nauja, tik nezinau ar viskas bus po to ok? Paskui viduje, berods sklende vadinama dalis pasilanksicius. Ta prasme siek tiek persikreipus ir darinejantis jai ji stringa nestipriai dvejose vietose. Ar imanoma kazkaip ja istaisyt? Aisku galeciau gera nusipirkti ir nemeistraut :lol: , bet jeigu imanoma susitvarkyti ir viskas veiks kaip turi buti, tai manau uz tuos kelis simtus kur isleisciau kitai matuoklei galeciau geriau pvz dasidejes dar kazkiek nusipirkt oda, kurios dabar pas mane nera :) .


StandartinėParašytas: 25 Geg 2008, 20:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.24
Amžius:
37
Pranešimai:
105
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 740i M62 96'
Vis dėlto patarčiau ieškoti naujos, nes didelė tikimybė, kad dujos šovė ne pirmą kartą ir ta matuoklė jau buvo tvarkyta prieš tai. Sklendė po kelių tiesinimų sandariai neužsidarinėt pradeda, nes nebeišeina normaliai ištiesinti.


StandartinėParašytas: 25 Geg 2008, 20:56 
  
 
 
gal ir kwailas klausimas.. :roll: bet ,kokie pozymiai kad oro srauto matuokliai koma?


StandartinėParašytas: 25 Geg 2008, 21:48 
  
 
 
na mano atveju aiskiai matyti buvo, kad jau jai galas, nes visa suvarzyta chamutais nes dangtelis visas issikraipes, suskilinejes. Na ir ant benzo visiskai nedirba, uzsikurt bent jau man uzsikuria, taciau labai blogai dirba. Dujomis dirba gerai, na gal ne tai, kad gerai, bet vaziuoja :lol:


StandartinėParašytas: 25 Geg 2008, 23:49 
  
 
 
[CENZŪRA] tak ir pas mane bus nulinkus :cry: ](*,) ant duju dirba twarkingai,apsukos nesokineja..o wat ant benzo sokineja,waziuojant greiciau pastebimas staigus lyg traukos padydejimas,bet po to wel dingsta..buna atrodo 3 cilindrai tik dirba,uzsikuria ant benzo be problemu,dujos yra sowe gal jau 3 kartus man..taj ir manaj oro srauto matuoklej bus užpakalis? :?:


StandartinėParašytas: 26 Geg 2008, 13:06 
  
 
 
na nemates negaliu garantuoti, bet greiciausiai. issiimk ja ir apziurek, sakau, pas mane tai akivaizdu buvo, nes dangtelis visas buvo issikraipes ir apskaldytas, o nusiemes ji radau ir sklende sulinkusia bei uzstrigusia :?


StandartinėParašytas: 26 Geg 2008, 14:22 
  
 
 
Tai cia taip atrodo po duju saudymu.. Bet gi buna kad tiesiog neteisingus duomenis kompui paduoda. Siaip, kiek maciau pazystamas meistras tikrino, tai pasijunges prie kompo matesi duomenis...


StandartinėParašytas: 26 Geg 2008, 15:39 
  
 
 
kai as turejau E32 tai mano matuokle siaip saibom isejo bet nesove ir klaidingus duomenis siunte tada padidejo kuro sanaudos tai yra benz. daugiau ryjo ka pajunge prie kompo lauke buvo +15 o jai atrode kad -52 tai kokio tirstumo kuro misinys pareidavo i varikli o nauja matuokle bmw centre kainuoja 1500 lt. nekas tai man pasiseke buvau padeveta rades patikrinom viskas ciki.


StandartinėParašytas: 26 Geg 2008, 16:02 
  
 
 
na as irgi bandysiu ieskoti deveta, nes pirkti uz 1500lt nelabai patiktu :lol: , tikiuosi rasiu gera, tik, kad labai jas isgraibsto greit, kiek randu skelbimu ir pasiskambinu, viskas sako, pacia pirma dali tai ja paeme vos tik idejus skelbima, kad yra.


StandartinėParašytas: 27 Geg 2008, 11:40 
  
 
 
as zinau kur nauja uz 300 lt atiduoda,taj speju reik net negalwojus jamt? :?:


StandartinėParašytas: 27 Geg 2008, 13:26 
  
 
 
skerys rašė:
as zinau kur nauja uz 300 lt atiduoda,taj speju reik net negalwojus jamt? :?:

issiaiskink tiksliai ar pas tave ji negera. Jegu tau nereikes as paimciau, nes pas mane tiksliai jai amen :)


StandartinėParašytas: 10 Bir 2008, 23:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.25
Amžius:
35
Pranešimai:
94
Miestas:
Kupiškis
Automobiliai:
E32 735i
Maniskei taip pat sakes lauke 25 o rodo -37 reiketu naujos bet rasti sunku. bet yra variantas jei benzinu nevaziuos galima deti vamzdi tik jau kompa teks apgaudinet

_________________
Pamate patiko, padare paliko!


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery