Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 27 Rgs 2024, 02:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 13:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.30
Amžius:
41
Pranešimai:
407
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX E34 525
EX E38 740
EX E39 525d
EX Suzuki SVS650
EX E60 530d
Yamaha FZ6 S2 + Yamaha WR400
lachūdra,
pas mane stovi vienas reduktorius, taip kad nereikia cia kategoriskai teigt kad butinai turi but 2 reduktoriai. Viskas priklauso nuo to koki reduktoriu pastato. Pas mane viskas veikia idealiai. Stovint kamsciuose, vazinejant normaliu rezimu mieste gaunas ~20ltr.


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 13:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
Padejas rašė:
lachūdra,
pas mane stovi vienas reduktorius, taip kad nereikia cia kategoriskai teigt kad butinai turi but 2 reduktoriai. Viskas priklauso nuo to koki reduktoriu pastato. Pas mane viskas veikia idealiai. Stovint kamsciuose, vazinejant normaliu rezimu mieste gaunas ~20ltr.

o iki raudonos keliant apsukas jokiu problemu, jokiu galios sumazejimu nera?

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 13:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
Aš neteikiu kategoriškai-sakau ką man sakė keliose firmose. Ir Kaune kai skambinau tą patį pasakė ir Vilniuj.Gi rašiau savo posre aukščiau-kad tik mano pamastymas ir kad bus rašančių kitaip.Tik sakaiu kad kiti stato vieną,bet pinigus yma kaip už du.Arba pigesnis variantas su vienu-tai daug kas ir stato vieną taupydami.Visi gi dabar''meistrai'' ir profesionalai savo darbo.Tokiai kūbatūrai vieno darbas yra labai apsunkintas ir dažnai būna kad tenka perrinkinėt ir valyt.Psixologija firmų tokia-geriau aš pastatysiu pygiau ir ne taip kaip reikia-tai ir aš uždyrbsiu ir žmogus liks patenkintas ir visiem bus gerai.O po to kaip bus-taip bus,Kaip nors išsisuksiu ir užparinsiu.Vistiek žmogelis nieko nesupranta :!: Nu ir būna paskui-tai netraukia-tai daug ryja,tai kažkas ne taip.Čia kaip ir ratus balansuot-du meistrai balansuoja ir abu kitaip.Tik po vieno balansavimo bėdos dingsta o po kito ne.
Padejas rašė:
lachūdra,
pas mane stovi vienas reduktorius, taip kad nereikia cia kategoriskai teigt kad butinai turi but 2 reduktoriai. Viskas priklauso nuo to koki reduktoriu pastato. Pas mane viskas veikia idealiai. Stovint kamsciuose, vazinejant normaliu rezimu mieste gaunas ~20ltr.


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 13:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.30
Amžius:
41
Pranešimai:
407
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX E34 525
EX E38 740
EX E39 525d
EX Suzuki SVS650
EX E60 530d
Yamaha FZ6 S2 + Yamaha WR400
juk minejau kad nera galios jokiu nukritimu, nei iki raudonos spaudziant nei kur kitur :roll: :roll:

Lachūdra, state Dima su Slava, o jie tikrai kruopsciai ir profesionaliai dirba ir sudo nesiulo, kad neterst savo vardo [-X Ipersi zmogui [CENZŪRA], paskui tik bedu turi, nevaziuoja, trukcioja ir t.t. Pastoviai tau plauna smegenis, nemanau kad jiems to reikia.
Zinau ne viena masina pas juos daryta 740, 540 ir visi kazkaip isitenka su vienu reduktorium :roll: Na i 750 jau ten viskas kitaip


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 13:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
Tai žinau kas tau darė.Gal jie daro taip-kiti kitaip.Žinai kaip tam posakyje-vienas bobą taip p...a kitas kitaip,bet abu p...a :D Gal kitos firmos yrangai vieno užtenka.Sakau tik tai ką man ir propane kaune sakė ir vilniuj. Nežinau-už ką nupirkau-už tą ir parduodu.Mano navaro čia nėra :D
Padejas rašė:
juk minejau kad nera galios jokiu nukritimu, nei iki raudonos spaudziant nei kur kitur :roll: :roll:

Lachūdra, state Dima su Slava, o jie tikrai kruopsciai ir profesionaliai dirba ir sudo nesiulo, kad neterst savo vardo [-X Ipersi zmogui [CENZŪRA], paskui tik bedu turi, nevaziuoja, trukcioja ir t.t. Pastoviai tau plauna smegenis, nemanau kad jiems to reikia.
Zinau ne viena masina pas juos daryta 740, 540 ir visi kazkaip isitenka su vienu reduktorium :roll: Na i 750 jau ten viskas kitaip


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 14:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
matai lachudra, kai skambineji zmonems i Kauna,Vilniu,Klaipeda,Kalabibiski ir knisi prota su nesmaoningais klausimais tai ir parikalbeti belenko gali kad tik atsikinstum :D , zinai kaip buna :wink: . man vienas skambinejo del mago parduodamo visokiu nesamoniu klausinejo simta kartu, tai as jam galiausiai pasakiau kad ir tv rodo ir dvd skaito ir internetas neribotas ir kava daro ir tt :D

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 15:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.14
Amžius:
39
Pranešimai:
380
Automobiliai:
Ne BMW.
sickdog rašė:
matai lachudra, kai skambineji zmonems i Kauna,Vilniu,Klaipeda,Kalabibiski ir knisi prota su nesmaoningais klausimais tai ir parikalbeti belenko gali kad tik atsikinstum :D , zinai kaip buna :wink: . man vienas skambinejo del mago parduodamo visokiu nesamoniu klausinejo simta kartu, tai as jam galiausiai pasakiau kad ir tv rodo ir dvd skaito ir internetas neribotas ir kava daro ir tt :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D> =D> =D>


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 17:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
42
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
sickdog rašė:
matai lachudra, kai skambineji zmonems i Kauna,Vilniu,Klaipeda,Kalabibiski ir knisi prota su nesmaoningais klausimais tai ir parikalbeti belenko gali kad tik atsikinstum :D , zinai kaip buna :wink: . man vienas skambinejo del mago parduodamo visokiu nesamoniu klausinejo simta kartu, tai as jam galiausiai pasakiau kad ir tv rodo ir dvd skaito ir internetas neribotas ir kava daro ir tt :D


A jeigu as buciau parases ta zodi,nebuciau jau perspejimo turejas? :D :wink: :?:

_________________
...Fuk the fuel economy...


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 18:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
Nekniskit proto žmonėm su tom''kalabybiškėm'' Niekur be reikalo neskambinėjau ir niekam proto neknisau.Tiesiog lyginau tos pačios yrangos kainas Kaune Ir Vilniuj.Žinai kada kaina yrangos kainuoja nemažus pinigus -tai ir paskambinėt ir pasidomėt ir pasiteiraut ne zapadlo. tai ir išaiškėjo kad turi būt taip ir taip.Propanas -normali,rimta firmą.Matosi kad žmones turi supratimą apie tai-ko tu jų paklausi.Išdėstė viską nuo A iki Z.Vilniuj lygiai tą patį pasakė.Bet kadangi kainų politika panaši-tai ir stačiausi vilnije.Čia teiravausi grynai apie BRC yrangą.
sickdog rašė:
matai lachudra, kai skambineji zmonems i Kauna,Vilniu,Klaipeda,Kalabibiski ir knisi prota su nesmaoningais klausimais tai ir parikalbeti belenko gali kad tik atsikinstum :D , zinai kaip buna :wink: . man vienas skambinejo del mago parduodamo visokiu nesamoniu klausinejo simta kartu, tai as jam galiausiai pasakiau kad ir tv rodo ir dvd skaito ir internetas neribotas ir kava daro ir tt :D


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 18:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
man atrodo cia viskas issigime ir issikreipe. uzrakinsiu truputi veliau, dar galit truputi padukt.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 18:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
42
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
sickdog rašė:
man atrodo cia viskas issigime ir issikreipe. uzrakinsiu truputi veliau, dar galit truputi padukt.


Ziuriu,kai tave stato i vieta,tu viska trint ir rakint nori,manau netokios turetu but moderatoriu pareigos.Tema tikrai i tema :wink:

_________________
...Fuk the fuel economy...


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 18:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
oi padarys ''paslauga''-užrakins ir vėliau leis dar ''padūkt'' :mrgreen: Ar ne per rimtai i rolę ivėjai :?: Nerekia čia rodyt savo ''galios'' :twisted: Taip nori -tai trink,bet gasdinti čia nieko nereikia,tuom labiau manau kad nelabai kas ir bijo :D Tuo labaiu kad pats šūdą užvirei su tuom savo dvd grotuvu/Va tą postą ir ištrink,o ne temą rakink. :twisted:
sickdog rašė:
man atrodo cia viskas issigime ir issikreipe. uzrakinsiu truputi veliau, dar galit truputi padukt.


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 18:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
42
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
lachūdra rašė:
oi padarys ''paslauga''-užrakins ir vėliau leis dar ''padūkt'' :mrgreen: Ar ne per rimtai i rolę ivėjai :?: Nerekia čia rodyt savo ''galios'' :twisted: Taip nori -tai trink,bet gasdinti čia nieko nereikia,tuom labiau manau kad nelabai kas ir bijo :D Tuo labaiu kad pats šūdą užvirei su tuom savo dvd grotuvu/Va tą postą ir ištrink,o ne temą rakink. :twisted:



Teisingai =D>

_________________
...Fuk the fuel economy...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery