Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 16 Spa 2024, 19:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 00:50 
  
 
 
Arunas B rašė:
Be to manau autoriu cia reiktu maziau sukauti, uzsimane matatai kad jam viska ant "lekstutes" pateiktu, jei taip bus tai ziurek cia suzinosi ir kita diena jau pamirsi. Atsakymu i tavo klausima buvo cia pakankamai, o jeigu tu kazko nesupranti ar kartais nemoki perskaityti tarp eiluciu ir tingi smegenis pajudinti tai cia tavo problema.

As nesukauju, nes tai juokingai atrodytu jei sedeciau prie kompo ir rasydamas sukauciau :lol: Jei jus, zmones, nezinot vieno atsakymo is 2, tai nerasykit nieko :wink: . As jusu nereikalauju man atsakyti, o tiesiog prasau [-X Jei nepastebejot, tai cia nera nei vieno normalaus, atsakancio i pagrindini klausima, atsakymo. Smegenu cia nematau kur judinti, nes paprastas klausimas ir tik 2 imanomi atsakymo variantai.

narkosha rašė:
man dar idomiau pasidare ka tu veiksi su atsakymu? jis leis ramiau miegoti ar ka? :D

Na ok, parasysiu. Ziuriu cia vistiek visi tik pilsto is tuscio i kiaura ir dejuoja, kad viso vdv kurso(kuri jau esu praejas) neaprasys. Nors tik 2 atsakymo variantai ](*,)
Noriu issiaiskinti kodel nerenka ir nemeta apsuku mano variklis, kaip visi kiti varikliai. Visus variantus esu apsvarstes ir liko tiktais blogas oro padavimas. Kadangi Lambda Zonda buvau sukeites, buvau nuvares masina i diagnostika, tai daugiau variantu nebeturiu. Vienintelis dalykas, kuris padejo varikliui rinkt rpm geriau, tai sklendes 0 padeties pareguliavimas. Ja pareguliavau, kad butu labiau atidaryta.
Galvoju, kad jei suzinosiu kodel variklis letai stabdo, tai suzinosiu kodel letai renka rpm, nes oro tiek pirmu, tiek antru atveju turetu but perdaug arba permazai.

Ar jau dabar galim pradet galvot kas stabdo varikli, o ne kaip tas 18-metis sugalvojo toki klausima?


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 00:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8031
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
viso pirma uzduok klausyma zmoniskai ir aiskiai. antra: jei apsukas krenta letai tai tik kuras, o ne oras.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 01:03 
  
 
 
DmK rašė:
viso pirma uzduok klausyma zmoniskai ir aiskiai. antra: jei apsukas krenta letai tai tik kuras, o ne oras.

O kas neaisku mano klausime? Kadangi zvakes visalaika duoda kibirksti, tai taip iseina, kad purkstukai leidzia benzina net tada, kai neturetu?


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 01:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.21
Amžius:
42
Pranešimai:
66
Miestas:
Pfullendorf
Automobiliai:
bmw E34 520i universalas
Kareiviskeliuose ko tu taip isikandai i i kazkokia mechanine problema??? duosiu kelius pavzdzius kodel letai krenta apsukos ir kodel letai kyla...
letai kristi gali,nes tavo laisvu sukiu atpazinimo jungiklis sugedes,ar laidai nuo jo, nes tavo laisvu sukiu reguliatorius apkibes visokiais nesvarumais ir neuzsidarineja reikiamai,nes tavo pukstukai nesandarus ir lasa kuras ir t.t...
kodel letai kyla,senos zvakes nesuvaikia tinkamu laiku,nes tavo LSJ sugedes ir kompas visa laika galvoja kad nespaudi akseleraroriaus pedalo,nes tavo purkstukai nesandarus lasa ant zvakiu-ar jie uzsikimse ir nedapurskia,o gal kuro pompa parejus,gal tiesiog bake mazai kuro ir traukia ora,o gal netgi po penktadienio vakareliu pripylei dyzelio,juk visko pasitaiko....
taigi suformuluok gerai klausima,kas su masina negerai,pasidaryk BMW centre gera diagnostika,ir duok klaidu ISO numerius,galbut tada galesim tau padeti....
kas stabdo varikli??? viso fizines jegos kurios veikia pries inercijos krypti +apsineses oro filtras :wink:


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 11:32 
  
 
 
vampyras rašė:
Kareiviskeliuose ko tu taip isikandai i i kazkokia mechanine problema??? duosiu kelius pavzdzius kodel letai krenta apsukos ir kodel letai kyla...
letai kristi gali,nes tavo laisvu sukiu atpazinimo jungiklis sugedes,ar laidai nuo jo, nes tavo laisvu sukiu reguliatorius apkibes visokiais nesvarumais ir neuzsidarineja reikiamai,nes tavo pukstukai nesandarus ir lasa kuras ir t.t...
kodel letai kyla,senos zvakes nesuvaikia tinkamu laiku,nes tavo LSJ sugedes ir kompas visa laika galvoja kad nespaudi akseleraroriaus pedalo,nes tavo purkstukai nesandarus lasa ant zvakiu-ar jie uzsikimse ir nedapurskia,o gal kuro pompa parejus,gal tiesiog bake mazai kuro ir traukia ora,o gal netgi po penktadienio vakareliu pripylei dyzelio,juk visko pasitaiko....
taigi suformuluok gerai klausima,kas su masina negerai,pasidaryk BMW centre gera diagnostika,ir duok klaidu ISO numerius,galbut tada galesim tau padeti....
kas stabdo varikli??? viso fizines jegos kurios veikia pries inercijos krypti +apsineses oro filtras :wink:

Labai didelis ačiū nuo manes =D> :wink: pagaliau gavau tai, ko norejau. Dekoju ir kitiems, kurie megino padet :)

Tik kita kart galetumet pasitikslint klausima pries jy atsakant, jei nera visiskai aisku, o ne tik rasinet "patikslink klausima", nes as nezinau kas jum neaisku :)


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 12:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
as tai skaiciau skaiciau ir nesupratau taves. butum paklauses "pas mane letai krenta apsukos ir letai kyla - kas gali buti?" - iskart tau butu atsakyma parase. dabar isvedziojai viena puslapi, kol vienas protingas zmogus suprato ka tu cia norejai paklaust. na ir dekui jam kad toks dar atsirado, butu 5psl isvedziojimu ir ne vieno atsakymo :shock:

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 12:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8031
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
na taip, klausymas buvo daugiau panasus i teorinius pamastymus.
ps: kur taip greitai desto vdv (konstrukcija ir teorija)

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 12:39 
  
 
 
edvinb rašė:
as tai skaiciau skaiciau ir nesupratau taves. butum paklauses "pas mane letai krenta apsukos ir letai kyla - kas gali buti?" - iskart tau butu atsakyma parase. dabar isvedziojai viena puslapi, kol vienas protingas zmogus suprato ka tu cia norejai paklaust. na ir dekui jam kad toks dar atsirado, butu 5psl isvedziojimu ir ne vieno atsakymo :shock:

Mokykis is jo :wink:

DmK rašė:
na taip, klausymas buvo daugiau panasus i teorinius pamastymus.
ps: kur taip greitai desto vdv (konstrukcija ir teorija)

Mamos mokykloj


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 17:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8031
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
Kareiviskeliuose rašė:
Mamos mokykloj

matosi........

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 18:16 
  
 
 
Tai kam klausi? :-s


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 22:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.01
Pranešimai:
616
Miestas:
Ukm
Automobiliai:
E39 530D
tu pasiziurek pats,i savo pirma posta
........Kas stabdo varikli, kai yra atleidziamas akseleratorius ? Man nereikia tokiu atsakymu, kaip: variklio kompas ar davikliu pagalba, nes kompas nepradeda trintis i aklunini velena ir davikliai neilenda tarp stumuoklio ir cilindro sienu ..............
pats tu pagal toki klausima idomu ka sakytum???retas sugebejimas paprasta klausima uzduot taip jau mandrai...


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 22:55 
  
 
 
kid rašė:
tu pasiziurek pats,i savo pirma posta
........Kas stabdo varikli, kai yra atleidziamas akseleratorius ? Man nereikia tokiu atsakymu, kaip: variklio kompas ar davikliu pagalba, nes kompas nepradeda trintis i aklunini velena ir davikliai neilenda tarp stumuoklio ir cilindro sienu ..............
pats tu pagal toki klausima idomu ka sakytum???retas sugebejimas paprasta klausima uzduot taip jau mandrai...

ačiū, man tai komplimentas :D
Pats atsakyciau is tu 2 variantu, kad labiau stabdo variklio spaudziamas oras, nes jei stabdytu vakumas, tai slangos ir kolektoriaus tarpines tokios apkrovos neatlaikytu.
Dr.Zoidberg rašė:
Kas stabdo variklį ? Kas šieną ravi ????? Niekas nežinot ??? #-o :mrgreen: Kiek buvo paaiškinimų, tai ponui vis kažkas netinka.

Jau itiko, nes atsirado 1 mastantis =D> :P


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery