Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 08 Lie 2024, 23:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 13:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.15
Amžius:
40
Pranešimai:
288
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Touring
turiu nuojauta, kad ventiliatorius pas mane jau susidevejo, nes kartais veikia kartais ne. Uztenka per duobe pervaziuoti ir nutyla, truputi pavaziuoji vel veikia..

1)manau, kad gal angliukai sudile, gal kas zinot kaip patikrinti nenuardzius paneles. O gal tam varikliukui jau "batai"?
2)gal galima kazkaip primityviai diagnozuoti, nes turiu abejoniu ir del klimos, na bet is skaitytu forumieciu nuomoniu isvada padariau, kad visgi sugedes ventiliatorius..

_________________
Turiu dviratį, todėl vakarais saugoju gamtą :)


StandartinėParašytas: 25 Vas 2008, 23:37 
  
 
 
pabandyk rezistoriu pakeist


StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 16:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.15
Amžius:
40
Pranešimai:
288
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Touring
asweras rašė:
pabandyk rezistoriu pakeist


pries kurdamas tema, skaiciau, kad jei rezistorius sugedes buna tai 4 padetis veikia.. o pas mane neveikia (pagal nuotaika pucia ant visu arba nepucia visai - uzrasoju blyn :D).. bet gal cia del to, kad klima...
zodziu reiks varyt pas koki elektrika, gal pades

_________________
Turiu dviratį, todėl vakarais saugoju gamtą :)


StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 16:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Tikrink saugiklį, tiesa numerio iš atminties nepasakysiu. Žodžiu su testeriu visus pereini šiek tiek palenkdamas ir surasi blogą. Ventiliatorius šiaip sau neišsijunginėja, o kadangi per duobes susitvarko, tai akivaizdu, kad bus kontakto problema.

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 03 Kov 2008, 12:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.15
Amžius:
40
Pranešimai:
288
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Touring
PrakalejaS rašė:
Tikrink saugiklį, tiesa numerio iš atminties nepasakysiu. Žodžiu su testeriu visus pereini šiek tiek palenkdamas ir surasi blogą. Ventiliatorius šiaip sau neišsijunginėja, o kadangi per duobes susitvarko, tai akivaizdu, kad bus kontakto problema.


patikrinau as tuos saugiklius, viskas ten su jais gerai..
dabar pradedu galvoti kad gal "ezys" durniuoja..
krc ner laiko pas elektrikus varyt

_________________
Turiu dviratį, todėl vakarais saugoju gamtą :)


StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 12:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1265
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 03'
prie to pacio kad nekur da wienos temos. Kaip isimt pas E36 salono wentiliatoriu? nes neina jo istraukt per ta pailga laidu dezute kur wirs wariklio stowi pries walytuwus.

_________________
Geriau buti zinomu pijokeliu negu anoniminiu alkoholiku.


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 09:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.15
Amžius:
40
Pranešimai:
288
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Touring
zillwa rašė:
prie to pacio kad nekur da wienos temos. Kaip isimt pas E36 salono wentiliatoriu? nes neina jo istraukt per ta pailga laidu dezute kur wirs wariklio stowi pries walytuwus.


ji gali isimti tik nuemes panele.."krusliavos" tai krc, va del sios priezasties nedrystu ardyti savo masinos, nes pirma tikiuosi, kad kas is forumieciu man patars kaip patikrint kur beda..

_________________
Turiu dviratį, todėl vakarais saugoju gamtą :)


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 09:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Viskas labai paprasta, t.y. variantai tokie:
1. lendi per saloną, atjunginėji visus salono radiatorius, pjaunat laikiklius ir daeinat iki ventiliatoriaus.
2. lendi per varikliaus sektorių, nulauži ventiliatoriaus būgnus, ištrauki ventiliatorių, tada dedi naują ventiliatorių (būgnai turėtų naujame komplekte būti neuždėti).

gal ir yra kokių kitų būdų, bet aš asmeniškai rinkčiausi 2 variantą, nes 1 jau teko bandyti - beviltiška, per daug atjunginėti reikia. Antras irgi bandytas, šypsenos tikrai nekelia, bet ardai tik oro sklendes ir patį varikliuką - blogiausiu atveju tik tas neveiks (pirmu variantu antifrizo ir freono nutekėjimai, nulaužti davikliai ir t.t. gali apkartinti gyvenimą) :-D

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 11:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
PrakalejaS rašė:
Viskas labai paprasta, t.y. variantai tokie:
1. lendi per saloną, atjunginėji visus salono radiatorius, pjaunat laikiklius ir daeinat iki ventiliatoriaus.
2. lendi per varikliaus sektorių, nulauži ventiliatoriaus būgnus, ištrauki ventiliatorių, tada dedi naują ventiliatorių (būgnai turėtų naujame komplekte būti neuždėti).

gal ir yra kokių kitų būdų, bet aš asmeniškai rinkčiausi 2 variantą, nes 1 jau teko bandyti - beviltiška, per daug atjunginėti reikia. Antras irgi bandytas, šypsenos tikrai nekelia, bet ardai tik oro sklendes ir patį varikliuką - blogiausiu atveju tik tas neveiks (pirmu variantu antifrizo ir freono nutekėjimai, nulaužti davikliai ir t.t. gali apkartinti gyvenimą) :-D

Kas tie ventiliatoriaus būgnai? Pas mane ventiliatorius cypauja, žadu išsitraukti ir susitepti, ar geriau neliesti ir laukti kol mirs visiškai... :?


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 12:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Tie plastmasiniai "būgnai" iš varikliuko šonus. Jie yra per dideli, kad tiesiai išimtum per priekį. Kas dar blogiau, jie yra išbalansuoti ir statosi į tam tikrą vietą, kad nebūtų vibracijų.
Grill rašė:
Kas tie ventiliatoriaus būgnai? Pas mane ventiliatorius cypauja, žadu išsitraukti ir susitepti, ar geriau neliesti ir laukti kol mirs visiškai... :?

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 16:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.15
Amžius:
40
Pranešimai:
288
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Touring
PrakalejaS rašė:
Viskas labai paprasta, t.y. variantai tokie:
1. lendi per saloną, atjunginėji visus salono radiatorius, pjaunat laikiklius ir daeinat iki ventiliatoriaus.
2. lendi per varikliaus sektorių, nulauži ventiliatoriaus būgnus, ištrauki ventiliatorių, tada dedi naują ventiliatorių (būgnai turėtų naujame komplekte būti neuždėti).

gal ir yra kokių kitų būdų, bet aš asmeniškai rinkčiausi 2 variantą, nes 1 jau teko bandyti - beviltiška, per daug atjunginėti reikia. Antras irgi bandytas, šypsenos tikrai nekelia, bet ardai tik oro sklendes ir patį varikliuką - blogiausiu atveju tik tas neveiks (pirmu variantu antifrizo ir freono nutekėjimai, nulaužti davikliai ir t.t. gali apkartinti gyvenimą) :-D



O sakyk jei sita reikala jau esi dares, ar galima ezy pakesiti is salono puses be sito didziulio vargo???

_________________
Turiu dviratį, todėl vakarais saugoju gamtą :)


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 16:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Jeigu kalbi apie pačiuko varžą (ežį), tai problemos visiškai nėra. Sudėtingumas panašus į mikrofiltro keitimą (tik iš vairuotojo pusės).
antandrius rašė:
O sakyk jei sita reikala jau esi dares, ar galima ezy pakesiti is salono puses be sito didziulio vargo???

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 06 Kov 2008, 10:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.15
Amžius:
40
Pranešimai:
288
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Touring
prakalejas, tu cia rimtas vyras..matau patirties turi, tai jei sakykim keiciu ta ezys, ar cia nusakyti mano simtomai gali buti sios detales problema?

_________________
Turiu dviratį, todėl vakarais saugoju gamtą :)


StandartinėParašytas: 06 Kov 2008, 10:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
OT: Koks aš čia rimtas, lygiai taip pat aiškinuosi ir mokausi, tik gal kiek daugiau patyrimo ar teorinių žinių ar bent jau supratimo. Tai už "grynus pinigus" nejamkite mano pasakymus, visada vertėtų pasitikslinti (jeigu kažkur klystu, mielai išklausau pats apie vieną ar kitą dalyką iš protingesnių žmonių).

Šiaip elektroninėse klimato kontrolėse ta varža turi labai nemažą įtaką ir ji deja mėgsta numirti. Man asmeniškai buvo, kad visi valdymai ir displėjai veikė, bet iš ventiliatoriaus buvo lygiai 0 reakcijos (kartais po ilgų kankinimų ar netyčia įsijungdavo). Bėda kaip jau minėjau buvo įtrūkusiame saugiklyje (akivaizdžiai nesimato, reikia palankstyti į šonus, karts nuo karto kibirkštėlė gali pasirodyti įtrūkimo vietoje). Apart žiūrėjimo visko iš eilės grandinėje nelabai ką galėčiau šiuo atveju patarti.

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery