Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 01:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Bir 2009, 20:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.20
Amžius:
41
Pranešimai:
268
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525 TDS
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1998
Variklis:2.5
Sveiki pastebejau kad pas mane leidzia kuro surblis, ant kuro sanaudu dar ne labai pastebeja nes vazineju tik miestia tai pastoviaj apie 11-13ltr. tai norejau suzinuoti kiek kainouja toki darba sutverkit. ir kur geriau kreiptis? rasuoja geruokai prie tokios juodos dezutes ant siurblio ir kazkur ish galo nes kaip uzvedi tai galima pastebeti kaip lasha.


StandartinėParašytas: 27 Bir 2009, 23:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.06
Amžius:
41
Pranešimai:
57
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 Touring M51
E34 sedan M51
Audi Coupe 2,3l
TAi jei lasa tai ir tuoj ciurksle begs, bent kaune tai Deladoj tvarko (pakeicia siurblio tarpineles)


StandartinėParašytas: 28 Bir 2009, 10:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
kaune uz toki remonta mokejau 250lt. isima lauk visa siurbli, pakeicia visas jo tarpines, patikrina kaip gyvas plundziaris, pastado degimo kampa ir duoda garantija pagal plundzerio bukle. (mano atveju 5metai, jai vel pradetu begt).


StandartinėParašytas: 28 Bir 2009, 12:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.20
Amžius:
41
Pranešimai:
268
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525 TDS
Vilniuje suzinuojau kad nuo 500iki 1000lt tok darbas kainuoja.irgi duoda garantija.


StandartinėParašytas: 28 Bir 2009, 15:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.18
Pranešimai:
1619
o tai cia siurblio tarpines ar kas pasensta, kad jis rasot pradeda? man prie tos plastikines dezutes kur iseina laidas taip pat matosi rasojimo pozymiai :shock:

_________________
Future with BMW


StandartinėParašytas: 28 Bir 2009, 17:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.20
Amžius:
41
Pranešimai:
268
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525 TDS
jo cia jau tarpines reikia keisti. nes man presh metus dar buvo tik rosavimas o dabar tik nuplauni su nuriebalintoju shvaru ,uzvedi ir ishkart matosi prie tos dezutes kad slapia,bet cia dar dzin a vot kazkur ish galo tai net lasha kai dirba variklis.


StandartinėParašytas: 28 Bir 2009, 18:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.18
Pranešimai:
1619
na israsot daug neisrasos, man kuro sanaudos tai geros, pakeisiu gryztamuosius slangelius, patikrinsiu ar siurblio "stutseris" per saibele neleidzia ir toliau vaziuosiu. Baisios kainos tu tarpineliu pakeitimo, o man dar el. dalis "grybauja" (silta sunkiai kuriasi). Dar buna kitiems kai pucia lauk saliara toj vietoj kur tie purkstukai metaliniai prisukti, o tada sanaudos jauciasi kaip kilsteli :)

_________________
Future with BMW


StandartinėParašytas: 29 Bir 2009, 10:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
ta dezute apie kuria sneki yra siurblio valdymas. visur siurli stovi tarpines kurios pasensta ir sukieteja. jai siurblio isimt nereikia (galima prieit pakeist neisemjus) tada kaina iki 100lt, o jai isimt siurbly tai kaina 250-300lt, bet pakeis visas tarpines ir pasakys kiek km galesi pramynt su tokiu siurbliu. geriau nepagailet it ir jai vistiek sakyt kad luptu lauk siurbly ir keistu visas tarpines, nes jai jau viena leidzia tai greit prades leist ir kitos(man taip buvo, pataupiau tai mokejau du kartus)manau jau gali ruostis vaziuot i kauna jai vilniui tokios kainos, sutvarkys siurbli per pusdieni jai isanksto susitarsi kada atvaziuosi.



VILNIUI 500-1000lt???? cia kuriam servise meistram stogas ciuoze??? tokios kainos buvo prie kokius 3metus :D atsilike turbut zmones dar :D
jaraaa rašė:
jo cia jau tarpines reikia keisti. nes man presh metus dar buvo tik rosavimas o dabar tik nuplauni su nuriebalintoju shvaru ,uzvedi ir ishkart matosi prie tos dezutes kad slapia,bet cia dar dzin a vot kazkur ish galo tai net lasha kai dirba variklis.


Paskutinį kartą redagavo Gedas666 29 Bir 2009, 10:46. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 29 Bir 2009, 10:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
jai silta sunkiai kuriasi tai cia ne el dalis grybauja o degimas pabeges!!!! 50lt kainuoja kaune pastatyt. keiciant siurblio tarpines pastato degima ar taip ar taip ir bedos nelieka.
Edvardutis rašė:
na israsot daug neisrasos, man kuro sanaudos tai geros, pakeisiu gryztamuosius slangelius, patikrinsiu ar siurblio "stutseris" per saibele neleidzia ir toliau vaziuosiu. Baisios kainos tu tarpineliu pakeitimo, o man dar el. dalis "grybauja" (silta sunkiai kuriasi). Dar buna kitiems kai pucia lauk saliara toj vietoj kur tie purkstukai metaliniai prisukti, o tada sanaudos jauciasi kaip kilsteli :)


StandartinėParašytas: 29 Bir 2009, 10:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.13
Amžius:
38
Pranešimai:
387
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
Kojos
Gedas666 rašė:
jai silta sunkiai kuriasi tai cia ne el dalis grybauja o degimas pabeges!!!! 50lt kainuoja kaune pastatyt. keiciant siurblio tarpines pastato degima ar taip ar taip ir bedos nelieka.
[/quote]


duok nr kur cia uz tiek daro viska :)


StandartinėParašytas: 29 Bir 2009, 12:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.18
Pranešimai:
1619
nusimato kelione ir man i dyz. servisa. Paklausiu del tu tarpineliu keitimo, na ir del to degimo. Kazkada buvau kalbejes su vienu forumieciu, buvo sakes, kad el. dalis. Sake lyg ir pastumt ar kaip ten reikia kazka tada atsigauna :) na pats dar apie siurblio remonta ir degima nezinau, tai reiks vaziuot :)

_________________
Future with BMW


StandartinėParašytas: 29 Bir 2009, 12:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.13
Amžius:
38
Pranešimai:
387
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
Kojos
degima kad uz 50lt sureguliuoja tia nzn nzn :) nuardyt normaliai reikia :)


StandartinėParašytas: 29 Bir 2009, 13:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.18
Pranešimai:
1619
nu nebent pagal metkes statyt :)

_________________
Future with BMW


StandartinėParašytas: 29 Bir 2009, 13:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.13
Amžius:
38
Pranešimai:
387
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
Kojos
tai pagal metkes ir reikia statyt manau :) grandine prasitampo ir metkes jau nebe vietoj buna :) todel ir sunkiau kuriasi


StandartinėParašytas: 29 Bir 2009, 13:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.12.25
Amžius:
43
Pranešimai:
575
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E66
Kad siltas sunkiai kuriasi daugiau i plundzeri panasu o ne i el.dalies gedima


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery