Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 15:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 10:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.09
Amžius:
44
Pranešimai:
144
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F07 N57S
ex E60 M57/T2
ex E39 M52
ex E32
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 1998
Variklis: 2,5 (M52)
Degalai: Benzinas

Panaši tema ne per seniausiai buvo, bet greitai dingo, nespėjau perskaityti atsakymo, tad nepykit už kartojimąsi. Problema tokia: esant variklio optimaliai temperatūrai, pučia drungną orą keleivio pusėje, vairuotojo - viskas tvarkoj. Užkėlus variklio apsukas, situacija pasitaiso ir keleivio pusėje oro pūtimo srauto šiltumas pasidaro toks pat kai ir vairuotojo. Termostatas kaip ir geras, tikrinau, atidaro laiku. Aušinimo sistemai veikiant mažuoju ratu problema ta pati. Nuorinimas!? Bandžiau, bet arba aš nemoku, arba man kažkas ne taip gaunasi. Mažas pastebėjimas, atsukus nuorinimo angas (2), pradeda pilnėti išsiplėtimo bakelyje esantis skystis, t.y. jis pakyla nuo prieš tai buvusio skysčio lygio. Ar tai turi būti?
p.s. variklis nekaista, tepalai ir aušinimo skystis - švarūs.

Ačiū už pasvarstymus


StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 14:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.26
Amžius:
42
Pranešimai:
49
Miestas:
Vilnius
atsukinejai ant silto ar dirbancio variklio? jei atsukus bakelyje padaugejo skyscio tai sistema prisisiurbe oro, jei nuorint normaliai. Seip greiciausiai cia ir bus beda. Pas mane pvz termostatas irgi uzsidarinedavo ir atsidarinedavo bet vis teik daug laiko reikedavo laukt kol variklis darbine temperatura pasiekdavo, kai isardzia pamaciau kad termostato kampai nudile ir kau uzsidaro tarpai vistiek liko.
p.s. dar karta kartoju ant karsto variklio nepatartina (galbut net ir negalima) jokiu probkiu sukineti nei tu nuorinimo angu nei antfrizo bakelio.


StandartinėParašytas: 27 Vas 2008, 19:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.20
Amžius:
46
Pranešimai:
119
Miestas:
DANMARK
Automobiliai:
exE30 318is 90' E34 520 89'exE39 523 96',E60 530d 04'
cia yra kaip nuorinti m52 http://pablo.ne1.net/ ,ieik i skyrely straipsniai ir rasi temas apie bmw,ten ir bus visa info kaip nuorint(foto yra)taciau peciuko nuorinimo varzto po salono filtru pas mane tai nera variklis m52 2,5 (gal pas tave yra)


StandartinėParašytas: 28 Vas 2008, 08:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.26
Amžius:
42
Pranešimai:
49
Miestas:
Vilnius
dar karta ymetu kaip man pavyko nusiorinti:
ant karsto atsukineti nieko negalima nes taip sistema ptisigaudo oro. Man savo nuorinti pavyko tik tokiu budiu: saltas variklis atsuki antifrizo kamsty, atsuki nuorinimo kamsty kur prie bakelio, pripili bakely antifrizo, tada viena ranka suspaudi apatine radiatoriaus zarna pro nuoorinimo kamsty iseina oras, su pirstu tada jy uzspaudi ir atleidi slanga, tada vel atleidi kamsty suspaudi slanga uzspaudi kamsty atleidi slanga ir taip pumpuoji, girdisi kaip is bakelio ysiurbiamas skystis, jei jo per mazai tegul kas nors kitas dapila, taip pumpuoji kol pro ta kamsty pradeda teketi antifrizas, tada uzsuky si kamsti ir lygiai ta paty pradedi daryti su kita nuorinimo probke. Svarbiausia ant pabaigos pries uzsukant paskutine nuorinimo probke is pradziu uzsuk antifriso bakely. Man ik tokiu budu pavyko nuorint visi kiti nepadejo.

jei kas neaisku klausk.


StandartinėParašytas: 01 Kov 2008, 00:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.23
Amžius:
36
Pranešimai:
1428
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
neturiu kuo pasigirti :)
as taip ir neishsiaiskinau, kiek nuorinimo probkiu yra pas m62b35 ? Kazkaip nelabai tikisi,kad tik viena probke.(ant ishsipletimo bakelio) Krastai rasiau meilus,kiekvienam serviso atstovui - nei vienas nesiteige atrasyt.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery