Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 03 Spa 2024, 18:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Vas 2010, 16:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
all in music rašė:
ten pagal OBD priklauso, ant naujesniu nevisada suveikia, bet buna kad suveikia ir atjungimas. jei ne, tada megint su kompu resetint kompus.


niekaip nesuprantu, ka jus ten norite nuresetinti? :roll:


StandartinėParašytas: 11 Vas 2010, 16:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
dezes kompa, o gal ir variklio tuo paciu. buvo draugui ant E39 kazkaip panasiai, bet jam akuma atjungt uzteko. kazka kitka tvarke, atjunge akuma, paskui pajungus auto vedes :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 11 Vas 2010, 16:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.16
Pranešimai:
33
Miestas:
vilnius
Automobiliai:
E36 m50b25 'ex
E30 m20b25 coupe (drift)
E39 530d
Problema isspresta!!!!!

Tepalalo lygio daviklis trumpino, del jo ir sudegdavo 15 saugiklis pastoviai. atjungem ir uzsivede... Bet kompiterastas surado tik mechaniniu budu kompas jokiu klaidu nerode.... Tai dekoju visiem uz patarimus, labai nustebino kad daugelis norejo padeti - malonu:))


StandartinėParašytas: 12 Vas 2010, 14:54 
  
 
 
Karl rašė:
530d
1999

problema- nesikuria.

ty. kartais vedasi idealiai o uzeina, kad uzsiveda pasikrato ir mirsta, gesta. po kurio laiko pvz 5 min ar net 30 min uzsiveda no problem. tarpines siurbliukas purkstukai pakeisti nebezinau ka bemastyti. gal bako siurbliukas ? minciu ? gali bnuti kazkas su elektronika ? nes sena akuma suede per puse metu... sukista tiek pinigu o tokie fintai dar vyxta.... atsibodo moketi i bala...


gal kas turi kokiu minciu, imetu video gal kazkas aiskiau butu... ar siuo atveju apsimoka varyti komp diagnostika, kur ieskoti kabliuku ?

http://www.youtube.com/watch?v=TZ2MLXpuOgw

kaip matom suka, pasikrato ir gesta... po pusvalandzio kaip niekur nieko uzsiveda. dazneusei taip buna pvz pirmas uzvedimas po nakties NO problem, sustojam pardej- nesiveda, uz valandos vedasi.


StandartinėParašytas: 12 Vas 2010, 15:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.07
Amžius:
36
Pranešimai:
1275
Miestas:
Alytus-Vilnius
Automobiliai:
EX - Lada Vaz2101 71m., Mazda 323 1.7D 91m., E34 525td 94m., E39 530DA 99m.
Dabartinis VW PASSAT 07m. 2.0TDI DSG 125kw
man buvo taip, kad pakeiciau kuro slegio reguliatoriu, ir neuzsikure masina, uzsikuria ir uzgesta, uzsikuria ir is kart uzgesta
tai nuemiau kolektoriu uzsikure, uzgesinau ir uzsikure
tai reziume gavosi, jog radau kad kai keiciau ta detale ir buvau uzspaudes purkstuko pirmo, laidus. ir jie nusitryne ir lietesi tarpusavi, del to nepavyko uzkurti, ziurek ar nebus purkstukai kalti, arba kaip man laidas kox lieciasi nusinuogines.

_________________
/\,/`\,/\______ (tai gali nutikti ir tau, nebuk didvyris, vairuok saugiai)


StandartinėParašytas: 17 Vas 2010, 14:59 
  
 
 
Man buvo panasiai ijungus degima rodydavo 5 pavara ir nesikure, problema du sudege saugikliai juos pakeitus viskas ok :D


StandartinėParašytas: 08 Bal 2010, 17:31 
  
 
 
zapadlistas rašė:
man buvo taip, kad pakeiciau kuro slegio reguliatoriu, ir neuzsikure masina, uzsikuria ir uzgesta, uzsikuria ir is kart uzgesta
tai nuemiau kolektoriu uzsikure, uzgesinau ir uzsikure
tai reziume gavosi, jog radau kad kai keiciau ta detale ir buvau uzspaudes purkstuko pirmo, laidus. ir jie nusitryne ir lietesi tarpusavi, del to nepavyko uzkurti, ziurek ar nebus purkstukai kalti, arba kaip man laidas kox lieciasi nusinuogines.

dekui, visgi panashu kad cia ir pas mane elektronika.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery