Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 08 Spa 2024, 17:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 12:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
EdgaBMW rašė:

ant sidabrines gal ir taip, bet ant juodos visai nesiziuri ;)


cia matai skonio reikalas heh, man ant visu tas gerai ziurisi. pas mane isviso tamsiai zalias :shock: :lol:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 12:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.13
Amžius:
42
Pranešimai:
1108
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
sickdog rašė:
cia matai skonio reikalas heh, man ant visu tas gerai ziurisi. pas mane isviso tamsiai zalias :shock: :lol:


Tai vat ir tokia situacija dabar nezinau ka daryt, nes pas mane prieki ir ant sparnu geltoni, o gale balti #-o
Paveikslėlis
Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 12:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
nu jo truputi nesiderina. as siulyciau i gala idet skaidrius su geltonu (arba bent is ko nors pasiskolinti uzdeti ir paziureti kaip atrodys, imho turi labai graziai buti). arba keisti sparnuose ir preki i baltus. sparnuose viskas labai paprasta o prekije tai nzn. bet sakau as daryciau geltonus :D

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 12:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.13
Amžius:
42
Pranešimai:
1108
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
sickdog rašė:
nu jo truputi nesiderina. as siulyciau i gala idet skaidrius su geltonu (arba bent is ko nors pasiskolinti uzdeti ir paziureti kaip atrodys, imho turi labai graziai buti). arba keisti sparnuose ir preki i baltus. sparnuose viskas labai paprasta o prekije tai nzn. bet sakau as daryciau geltonus :D


blyn sumaisei man dabar viska :D Jau turiu susipirkes visas dalis reikalingas perdaryt prieki i baltus posukius #-o


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 12:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
EdgaBMW rašė:

blyn sumaisei man dabar viska :D Jau turiu susipirkes visas dalis reikalingas perdaryt prieki i baltus posukius #-o


:oops: :lol: , ne nu matai, cia tik mano akimis su geltonais atrodo puikiai, tau reiktu savo skoniu vadovautis. bet sakau susirask kazka kas turi gale geltonus skaidrius ir pabandyk ant savo uzdeti, 8i varzteliai ir viskas, tada bus aisku. arba ieskok foto per google,tikrai kazka rasi. arba paprasyk MastaJ kad uzfotozopintu :lol:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 12:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.13
Amžius:
42
Pranešimai:
1108
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
radau google dar viena visai idomu varianta. Pats reflektorius pakeistas baltu, tik atsvaitai geltoni palikti
Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 12:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
nzn:

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1779332

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1780670

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 12:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.13
Amžius:
42
Pranešimai:
1108
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
sickdog rašė:



nezinau ir as #-o :D


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 13:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.13
Amžius:
42
Pranešimai:
1108
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
mmmmm rašė:
dek baltu posukiu,neas gale su geltonu tai tikrai nesiziuri... o ka galvoji daryti su tais blizguciais ant duru ir bagazines moldingu? nes truputi isduoda,kad masina senesne nei 2001m :D


labiausia isduoda 525tds :D :D o siaip tai bus dedamas shadowline ir gale originalus parktronikai ;)


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 19:26 
  
 
 
kaip gi tu keisi ta shadowline?tu geriau pasikeisk moldingus.arba pirk masina naujesne


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 19:29 
  
 
 
oras rašė:
sitoj vietoj nusisneki tu. zmogus tiesiog pasake savo nuomone.

nenoriu buti nuobuodus bet geltoni posukiai is pirmo posto yra patis graziausi bmw posukiai EVER. ir keist i balta popsa yra kvaila. imho, no offence.

cia nuomone?cia nusisnekejimas.nauju masinu net negamina su geltonais posukiais,o cia bando tikint,kad dek geltonus.nuo kaimo vaistu nera.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 19:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.07
Amžius:
40
Pranešimai:
207
Miestas:
Vilnius
tomas530 rašė:
cia nuomone?cia nusisnekejimas.nauju masinu net negamina su geltonais posukiais,o cia bando tikint,kad dek geltonus.nuo kaimo vaistu nera.


29 metai, o elgiesi kaip paauglys kuriam ka tik pradejus zelt barzda. nepyk kad leidziuosi i asmeniskumus, bet jeigu nesupranti kas yra zmogaus nuomone, tai turi akivaizdziu problemu. prie ko cia teiginiai kad naujos masinos atrodo vienaip ar kitaip? jei man patinka 80tuju stilius tai as negaliu to viesai pasakyti? tai nera mano nuomone? skonis? juolab jog zmogus parase "imho ir no offence". mokykloj moko situ zodziu reiksmes.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 20:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.05
Amžius:
42
Pranešimai:
426
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 330i m-sport
ex E34,E39,e53
EdgaBMW rašė:
radau google dar viena visai idomu varianta. Pats reflektorius pakeistas baltu, tik atsvaitai geltoni palikti
Paveikslėlis

Man atrodo cia ne reflektoriuje reikalas,priklauso o nuo lemputes,pas mane posukiu lemputes melynos ir pats reflektorius melsvas,buvo oronzines ir reflektorius atrode oranzinis,dabar populiaru statit sidabrines su jom reflektorius baltas atrodo


StandartinėParašytas: 29 Kov 2008, 00:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
tomas530 rašė:
nuo kaimo vaistu nera.


tikrai kad nera, deja tu tam patvirtinimas :wink: . aight. peace.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 29 Kov 2008, 09:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidentas
Klubo Prezidentas
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.27
Amžius:
43
Pranešimai:
871
Miestas:
Kėdainiai
Automobiliai:
visos Ex
tie po facelift'o galiniai zibintai man geltoni visai graziai atrodo. Beje amerikonai labai vertina europietiskus su geltonu posukiu zibintus.
EdgaBmw vietoj tikrai pabandyciau deti gale geltonus diodinius zibintus :roll:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery