Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 14 Spa 2024, 21:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Spa 2010, 22:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.12.25
Amžius:
43
Pranešimai:
575
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E66
Na pas mane priekinis ABS daviklis kaires puses durniuoja (siuo metu atjunges esu) Tai uzsivedi viskas gerai,pradedi vaziuoti ir masina nebetraukia,slopsta ir t.t Tada atjungiau davikli ir visos bedos baigesi :) Ieskau naujo daviklio.


StandartinėParašytas: 12 Spa 2010, 22:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.22
Amžius:
44
Pranešimai:
455
Automobiliai:
E39 525D
na keista kuo tai susije su davikliu, galbut greiciau tie dantraciai (kur kartu su guoliu suporte stovi) apsinese ...

kamanis rašė:
labai tiketinas dalykas visgi oro srauto matuokle. kad ramiau butu issiimk ja, pravalyk vidu (gali su benzinu) ir po kokiu 2-3 dienu atsigaus jei ji gera. o jei bloga tai irgi masinos atsigavimas priklauso nuo laiko, kartais uztenka ja atjungt ir viskas gerai o kartais irgi reikia 2-3 dienu pagainioti. esu su jomis susidures ne karta

buvau nuemes matuokle, vizualiai ten nieko nesimato, savaitgali reiks pabandyt pravalyt ..na siuo metu eksperimentuoju ...is pradziu uzglusinau is egr iseinancia slangute, perejau visas slangas, daviklius, abs daviklius, bet nieko, atjungiau priekinio rato desini abs davikli nieko, atjungiau kairi davikli nieko, vis tas pats, atjungiau egr fiske, irgi ne kas pasikeite, tik pastebejau, kad ilgiau pavazinejus po miesta, kai matyt susidaro nemaza temperatura po kapotu, visi trukciojimai, dusimai ir netraukimai praeina, tai nelabai isivaizduoju su kuo tai susije ...o kai ryte, kol dar salta, nors variklis ir buna jau normaliai pasiles, bet vistiek trukcioja ir kazkas blokuoja variklio galia ..tai dabar dar atjungiau ir orso srauto matuokles fiske, bandysiu pora dienu taip pavazineti ir ziureti ar kas keisis ...
bej ka ten isvalyti toj matuokles, ten viduj tik tas siulas, daugiau nelabai yra ka ten valyti ...


StandartinėParašytas: 13 Spa 2010, 02:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.12.25
Amžius:
43
Pranešimai:
575
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E66
Gal ir dantraciai,reiktu kada prisiversti nuvaziuoti ir isiardyti,bet noro nera :lol:


StandartinėParašytas: 15 Spa 2010, 19:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.06.21
Amžius:
40
Pranešimai:
174
Miestas:
Klaipėda-Šiauliai
Automobiliai:
ex: 2xE28, 2xE30, 10xE34, 4xE38, 3xE39, E60, E65
now: E34 520i touring,
F10 528i n52
Skype:
shmere1
tas siulas kaip tu sakai, ir buna apsineses pas dauguma. jai ispresi beda butinai parasyk zinosim visi kas buna :wink:


StandartinėParašytas: 18 Spa 2010, 06:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.22
Amžius:
44
Pranešimai:
455
Automobiliai:
E39 525D
na savaitgali buvau nusiemes matuokle, isploviau su benzu, svariai nuvaliau siulus, buvo padetas porai dienu siltai ir sausai, bet uzdejus nieks nepasikeite ...teks ieskoti kitos matuokles ...

Eksperimentai tesiasi - idejau is kitos auto (Opel Omega TD) kita srauto matuokle, taciau jokio pokycio, netraukia lygiai taip pat kaip ir su mano buvusia matuokle, tik atjungus fiske, trauka kur kas pagereja, tik kad saliarkos be matuokles ryja kur kas daugiau nei su veikiancia matuokle ...o uz nauja (Pierburg) moketi 780 nekyla ranka ...


StandartinėParašytas: 21 Spa 2010, 22:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.14
Amžius:
35
Pranešimai:
104
Miestas:
Sirvintos/Vilnius
Automobiliai:
E39 525 TDS 97"
Nissan X-Trail 03"
Skype:
Masteriokas
Nikas:
Fidis
prisidedu prie netraukianciu tds klubo :mrgreen:

seniau sitas dalykas pasireiksdavo lb retai, tarkim i 2000km, 1 syki, ir tai greit pradingdavo. Na sia savaite kai dingo trauka antradieni, dar db negryzta. Neisivaizduoju kame cia beda?

_________________
Lietuvoje daugiau "M" klasės BMW automobilių nei pati gamykla jų išleido.


StandartinėParašytas: 08 Lap 2010, 04:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.06
Pranešimai:
5
Automobiliai:
M5
Diagnostika daryk ir tegul degima ziuri, pavelint arba paankstint reikia per kompa. Gali kompas ir viska gerai rodyt, nemest klaidos del kuro padavimo,bet tegul jie ten patys geriau pabando, jeigu geras meistras ir supranta su tom diagnostikom,tai turetu sutvarkyti, 5min darbas ir vien del tokio sudniekio gali but kad masina labai buka pasidaro. Jeigu sakai veikia bake siurbliukas ir slangos negaudo oro, purkstukai geri, kuro filtras geras..Del oro srauto matuokles, tai del plastmases gabalo gaila tokiu pinigu ir kas durniausia, kad tik vokieciai gamina jas. Tie patys meistrai kiti nezino kaip veikia oro srauto matuokle, E39 tds galiu pasakyt, kad jeigu masina ant tiek pasidaro buka, kad visai netraukia, tai tikrai ne oro srauto matuokles kalte isvis ji ten maza vaidmeni daro traukime, kuro sanaudos gal padideja. Audi a6 oro matuokle duoda daug. Kazkas patarinejo, praplauti ir ir isdziovinti ta matuokle..ka dar sugalvosi, gal pamerkt savaitei i piena koki, turetu padeti??? Tokie praplovimai ne E39 tds oro srauto matuoklei, tikrai nepades.


StandartinėParašytas: 08 Lap 2010, 13:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.01
Amžius:
40
Pranešimai:
81
Miestas:
ukm
Automobiliai:
E39 530d. 2000.09
sveiki, pas mane pastebejau kad prie purkstuku yra pabege dizelio, pas mane 3.0l d variklis,is kur ten jis gali atsirasti is gristamu leisti ar is paciu purkstuku, as gristamas buvau keites pries metus, ir pacios slangutes dregnos truputi, ar gristamose slangutese buna didelis spaudimas?


StandartinėParašytas: 10 Lap 2010, 01:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.21
Pranešimai:
309
Automobiliai:
Ex BMW E39 525 tds 97m
Ex BMW E65 730 sport 2003(duzo :D)
EX BMW E46 05 325ci convertible (nusibodo)
Now BMW E60 06 520d diesel power
Tria7 rašė:
....tai tikrai ne oro srauto matuokles kalte isvis ji ten maza vaidmeni daro traukime, kuro sanaudos gal padideja....

labai labai klystat kolega,oro srauto matuokles darbas traukai turi LABAI LABAI didele itaka,pats pakeites 3,o cia visu ju problemu kaltininke 99% ir yra matuokle.su blogai veikiancia matuokle masina pasidaro kaip 1.6 jetta 84 metu,gali trukciot,tai traukt tai netraukt,taip pat kai neveikia ekonomaizeris irgi buna pjauna gryba.taip kad pirmas bandymas paziuret ar kalta matuokle tai ja atjungt.ir jei det tai tik nauja nes labai labai maza dalis naudotu matuokliu bus bent 80% veikiancios.


StandartinėParašytas: 11 Lap 2010, 22:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.06.21
Amžius:
40
Pranešimai:
174
Miestas:
Klaipėda-Šiauliai
Automobiliai:
ex: 2xE28, 2xE30, 10xE34, 4xE38, 3xE39, E60, E65
now: E34 520i touring,
F10 528i n52
Skype:
shmere1
as pasidariau diagnostika ir man parode kad matuokle sveika bet rado klaida kad neveikia kuro ipurskimo sistemos daviklis kuris yra prie kuro filtro. i ji ateina slangute is pagrindinio vakuumo o jis sudaro vakuuma i EGR voztuva (ta pati slangute pajungta i EGR).pakeiciau vakuumines slangutes visas, ir patikrines liezuviu slangute i EGR pamaciau kad vakuumas suveikia ir duodant gazo jo vis daugiau. masina iskart traukia ir vaziuoja gerai. bet karts nuo karto uzplaukia tai jauciu reikes ta davikli pakeist. naujas 280lt. taigi gali buti ir pas tave panasiai. o atjungus oro srauto matuokle tie visi davikliai reiksmes nebeturi ir masina vaziuoja gerai tik kad sanaudos isauga. taip yra bent jau pas mane.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery