Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 13:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Vas 2009, 17:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
42
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
As nesuprantu,juk paemiai matuokle ir matai,gera ji ar ne.Jei pacioje matuokleje yra sveikos tos dvi varzeles,ta prasme nenutrukusios,tada ji gera,jei betn viena nutrukus tada dek nauja,ir kitokiu nustatymu matuoklei nera.Beja ir kaip tu cia pataikyt zadi matuokle?As savo kai ieskojau,tai man butinai reikejo,tokios kokia stovejo pries tai,o su visom kitom man dirbdavo kaip ir su sena :wink: Ir as uz sienems matuokle mokejau 1350 lirtuvisku

_________________
...Fuk the fuel economy...


StandartinėParašytas: 11 Vas 2009, 17:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
matuokles hot film netrukineja... nebent kasnors paleistu is nemazo aukscio tekstis ant zemes. genda ir elektrines dalys ir juostele apsinesa ir t.t. trukineja siulelis kur yra pas senesnes (hot wire), bet tos siulelines turejo gera savybe uzgesinus auto sudegint nuo saves visas apnasas, ko hot wire neturi...
atitaike pagal variklius, nes jie vienodi, tai ir matuokles vienodos (kodas vienodas).

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 11 Vas 2009, 18:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
42
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
Tada aisku,kzko tik man sunkokai buvo ja rast,net 2sav ieskojau :(

_________________
...Fuk the fuel economy...


StandartinėParašytas: 11 Vas 2009, 18:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.16
Amžius:
46
Pranešimai:
49
Miestas:
Kretinga-Klaipėda
Automobiliai:
dabar E39 528i touring benzinas/dujos
all in music rašė:
jei su skirtingom matuoklem ta pati klaida, tada matuokles kolkas nekeisciau. darant diagnostika ziurejot kiek kg oro mato matuokles?
LZ control klaidos daznai buna del papildomai traukiamo oro... tikrai niekur netraukia pas tave?

o kompais susikeisti nemeginot?


Del traukiamo oro ir man sake... O kaip patikrint? Sakau ka darom?, o servise i mane ziuri kaip i problemu ieskotoja :shock: ir sako reik ieskojimu keliu... ziuret... ardyt... Nu ka as zinau. As pats tai nei ardysiu nei ziuresiu. Su labai mielu noru nuvaryciau dar kur nors kitur, kad live data paziuretu ir nuo nulio. kazkurioj temoj apie matuokles buvo tel. Klaipedoj kazkokio meistro kur super daro, bet neberandu...
O kompas pakankamai lengvai keiciasi? O ir prasyt vel zmogaus, nei sis nei tas... :?

_________________
...o bet tačiau nors, jei nebūtų geresnių - būčiau pats geriausias!..


StandartinėParašytas: 11 Vas 2009, 20:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.04
Amžius:
55
Pranešimai:
75
Miestas:
Hanau
Automobiliai:
E61 520d 2009
Uzvedi ant laisvu ir purski degu skysti aplink isiurbima. Jei apsukos pakyla, reiskia ciulpia ora kartu su... Tas daiktas gali buti Start Pilot uzvedimui palengvinti. Tiesa man buvo panasi beda, tai buvo sukeisti priekiniu LZ sujungimai vietomis.


StandartinėParašytas: 11 Vas 2009, 21:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.01
Pranešimai:
616
Miestas:
Ukm
Automobiliai:
E39 530D
pirmiausia ieskok ar oro kur netraukia!vakuma tikrink.


StandartinėParašytas: 12 Vas 2009, 11:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
tenets rašė:
Tada aisku,kzko tik man sunkokai buvo ja rast,net 2sav ieskojau :(

klp su dalim graudus reikalas yra. o su siemens detalem isvis tragedija. kai dar b20 variklis buvo, tai LZ siemens ieskojau neaisku kiek ir nusipirkau visgi nauja uz 800.
dabar nebent smulkmenu ieskau klp srotuose, o viska kitka Kaune, arba balta-melyna :)

Konfedas rašė:
Del traukiamo oro ir man sake... O kaip patikrint? Sakau ka darom?, o servise i mane ziuri kaip i problemu ieskotoja :shock: ir sako reik ieskojimu keliu... ziuret... ardyt... Nu ka as zinau. As pats tai nei ardysiu nei ziuresiu. Su labai mielu noru nuvaryciau dar kur nors kitur, kad live data paziuretu ir nuo nulio. kazkurioj temoj apie matuokles buvo tel. Klaipedoj kazkokio meistro kur super daro, bet neberandu...
O kompas pakankamai lengvai keiciasi? O ir prasyt vel zmogaus, nei sis nei tas... :?

klp kad siemens programa tikrint turbut tik bmw centras turi, bet kad ten dabar nelabai apsimoka vaziuoti, per daug nusiskundimu :)
va zadora parase kaip tikrint. turetu sukilti apsukos, ar suburbuliuoti varikli, jei traukia ora. tik gesintuva salia turek :) per slangeles, sujungimus, po koliku papust reiketu. dar apziurek, ar nera sutrukinejusi gofra (prie matuokles stora slanga), ji dazniausiai priezastis buna.
jei kompas kaip pas E36 panasiai pasodintas, tai ten 10 min darbas. atsukti 5 varztelius, nuimti dangteli, istraukti kompa ir atjungti fiske. manuale parasyta, kad reik palaukti kol uzmigs kompo maitinimas. cia ~40s. bet del visa ko, istraukiam kompo rele, bet tai nera butina.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery