Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 09:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 09:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.12.10
Amžius:
41
Pranešimai:
145
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
528, 97', Sequent 56 gas equipment
Sveiki, snd is ryto apturejau nlb malonu dalyka, atejes iki masinos neradau soniniu veidrodeliu, tiksliau korpusai like, o paciu stiklu nera (pamatyciau ta, kuris tuo metu lupo.. :evil: ) Pirmas klausimas butu toks, stiklus kiek zinau gali ispjauti ir naujus iklyjuot? Ar jei buvo sildomi, reikia nuo kito bmw ieskotis?

Atras klausimas butu: is ryto pasukus uzvedimo rakteli, ant skydelio kaip ir priklauso visi indikatoriai, lemputes uzsidege, bet poto bevaziuojant pastebejau, kad nerodo nei spidometras,nei temp.,nei kuro, nei apsuku, nei kilometrazo. Bet apsvietimas veikia, visoje paneleje viskas veikia, sviecia. Galbut nuo salcio uztrumpino ir perdege saugiklis?

Dekui uz ats.


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 09:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.31
Amžius:
35
Pranešimai:
672
Miestas:
Kedainiai/Kaunas
Automobiliai:
E60 535d M57N 06'
ex:E39 528 M52 96`
buvo ir man taspats savaitgali, tik dar ir abs kazko pradejo neveikti. uzgesinus ir vel uzkurus masina skydelis pradejo veikti, abs kiek veliau irgi pradejo veikti. cia tikriausiai del salcio

_________________
BMW automobilių diagnostika, kodavimas.
8-638-58655


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 09:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.12.10
Amžius:
41
Pranešimai:
145
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
528, 97', Sequent 56 gas equipment
tai sakai dar gali atsigauti?


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 09:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.23
Amžius:
37
Pranešimai:
18
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW E39 523i M52 97metu
man irgi neseniai nueme veidruodelius, jai gaminti pilnai veidruodeli su sildymu tai kaina vieno apie100lt praso,

O del skydeli pabandyk atjungt ir palaikit atjungta kokias 10 min turetu pradeti veikt.


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 11:20 
  
 
 
Dėl skydelio,abs,asc yra vienas variantas, kad kogero vienas iš rato daviklių eina saibom. Man buvo tas pats, keleivio pusės galinio rato daviklis mirinėjo, tai neveikdavo abs,asc po to vėl pradėjo normaliai veikt kol galiausiai numirė ir nebeatsigavo, nuvarius pas elektrika jis labai nustebo, kodėl man veikia spidometras ir visi kiti parodymai, nes kai mirsta vienas iš tų daviklių, sakė turi neveikt....na pasikeičiau aš tą davikli, kainavo 114lt jis(pilku galu, būna ir mėlynų tai tie brangesni kiek žinau) ir viskas veikia puikiai :)


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 11:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
kokie veidrodziai pas tave? Mazi ar dideli? As maziuka viena buvau pirkes, tai mokejau berods 60lt. Su sildymu, melsvas tik be juosteles.


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 11:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.26
Pranešimai:
218
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 525tds 98'
Skype:
mariusbelekaip
Nikas:
mariusbelekaip
del to skydelio ir as buvau karta issigandes, besivazinejant ir man buvo karta uzgese, bet posukiai beike, tai galvojau saugiklis, visus perejau nieko neradau. galvojau pas elektrika varyt, bet ryte uzvedus viskas ciki. taip ir nesupratau. bet cia yra zmoniu kuriem buvo taspat kaip ir man. tai neskubek, gal atsigaus.


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 12:18 
  
 
 
stasietis rašė:
kokie veidrodziai pas tave? Mazi ar dideli? As maziuka viena buvau pirkes, tai mokejau berods 60lt. Su sildymu, melsvas tik be juosteles.

O čia be kokios juostelės? Tu kalbi tik apie patį stikliuką ar apie visą veidrodį? matai, man ir vieno reiktu, bet viso, tai įdomu kiek toks kainuotu ir kur būtų galima įsigyti


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 12:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.12.10
Amžius:
41
Pranešimai:
145
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
528, 97', Sequent 56 gas equipment
man tai tik stiklu reikia, tik galvoju db ar deti sildomus (nors pries tai neveike sildymas), ar deti paprastus. Gal sakau nesukti galvos ir paprastus isidet, nes jei vel nulups tai nafik toks malonumas bus..


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 12:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
toxicas rašė:
man tai tik stiklu reikia, tik galvoju db ar deti sildomus (nors pries tai neveike sildymas), ar deti paprastus. Gal sakau nesukti galvos ir paprastus isidet, nes jei vel nulups tai nafik toks malonumas bus..

tai jeigu vel nulups, tai visai nedek... pasizvalgysi.


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 12:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
BMW525TD rašė:
O čia be kokios juostelės? Tu kalbi tik apie patį stikliuką ar apie visą veidrodį? matai, man ir vieno reiktu, bet viso, tai įdomu kiek toks kainuotu ir kur būtų galima įsigyti

Kalbu apie stikliukus. Nu ant orginaliu yra tokia juostele, kuri dar labiau islauzia vaizda. Tai kai man sudauze keleivio puses veidrodi as pirkau kita (ling long), tai jis buvo be tos juosteles. Bet tvirtinimas, spalva, sildymas viskas ok.


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 12:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.12
Amžius:
40
Pranešimai:
97
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 523 Touring 98m.
Veidrodelius siuo metu lupa visur. Pas mane pries 2 sav. irgi nueme, kaip ir pas visus bmw kieme. Kiek ieskojau - visur jie buvo isparduoti, nes kazkokia banga dabar su tais stikliukais prasidejo po naujuju. Kainos prase 80lt uze viena sildoma, bet pavyko surast uz 80lt abu sildomus ir su juostele (juostele cia kai uzlauzia vaidrodelio matymo kampa kad nebutu aklos zonos).


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 12:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.12.10
Amžius:
41
Pranešimai:
145
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
528, 97', Sequent 56 gas equipment
stasietis rašė:
tai jeigu vel nulups, tai visai nedek... pasizvalgysi.


Tai gal i tokius krastutinumus nepuolam? nes tada ka benuluptu, tai isvis galima butu neieskot ir nedet nauju ar devetu daliu i masina ir vazinet su plika :) milijonai masinu vazineja be sildomu veidrodeliu ir del to vairuotojai nenukencia manau :)


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 13:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
Na neizivaizduoju masinos be sildomu veidrodziu. Man pagrindiniai kriterijai vairuojant : svarus priekinis stiklas, svarus veidrodziai, o jei yra galimybe ir svarus galinis stiklas. Jeigu jau vaziuosi pirkti stikliuku, pasiimk sildoma ir pasibandyk, pajungsi laidus palauksi truputi ir pamatysi syla ar ne.


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 13:53 
  
 
 
stasietis rašė:
Kalbu apie stikliukus. Nu ant orginaliu yra tokia juostele, kuri dar labiau islauzia vaizda. Tai kai man sudauze keleivio puses veidrodi as pirkau kita (ling long), tai jis buvo be tos juosteles. Bet tvirtinimas, spalva, sildymas viskas ok.

aišku,ačiū


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery