Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Rgs 2024, 22:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 19:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.27
Amžius:
41
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d
Ex:E36 320 Ci,
E39 528 iA,
E46 320d.
Skype:
andriusjuk
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=11&fg=35

1.Ar yra pas jus 7 dalis ? na kas keitet termostata ar pan. turejot susidurti su tuom. Pagal manualus jos neturi but pas mane (pagal WIN numeri)ir nera, bet kai snd keiciau termostata, tai skylutes varztukam yra, bet jos tuscios. ir tokia pat forma isdestyta kaip kaip kad toj detalej. Tai lyg tai jos ir reiktu ten, tos tarpineles (7nr) nes nesandariai ten prisispaudzia itariu termostatas. Ir nr.8 tarpine, tos irgi neradau pas tave, kur ji ten turi detis?

2. klausimas, 4 detale: jis pas mane skilus, reikia butinai keist. tanagroj kompe rodo tik panasia, bet vienu galu ilgesniu, ir tipo BMW nuo 95 metu. o pas mane 94/10. Gal kas keitet ir susiduret su tuom? shrote buvau yra, bet jau tokios varganos ir supelije, kad norisi naujos. Beje shrote gelezine, o pas mane ji plasmasine, nu bent tikrai ne metaline kokia. kokia geriau butu ?


3.Na ir pabaigai, nepucia shilto oro, perskaiciau cia forume visas idejas, ir ant kalniukoo buvau, ir visaip kitaip. Nuorinant visada ijungtas peciukas ant MAX. nu zodziu, viska isbandziau, vistiek shalta pucia.i kol nevaziuoji tai ir oro lyg ir niekur nebera ir nesikaupia, burbuliuku nebepucia per skylute. bet pavazinejus prisikaupia oro, atsukus nuorinimo varzta jis tiesiog shauna i ora:)))
nu senai galvoju kad tarpine, turiu jau ir nusipirkes, bet vis dar galvoju gal kas kita, nesinori ta galva imt vis dar :twisted:
Beje kur rekomenduotumet vilniuj keist tarpine.

ačiū ish anksto uz idejas


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 20:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
7 detales nera,sandarinimas viksta per 6 ir 8 tarpines(8 tarpine dedasi i jai skirta vieta termostato korpuse),4 detale plastmasine,nauja kainuoja apie 70 lt,Kaune parduodama Autopaslaugoje(manau metaline savo varikliui ir neuzdesi)

dabar kas liecia tavo paskutinto klausimo...sutvarkius termostato korpusa ir visa sandarinima,manau,dings visos bedos su uzsiorinimu :wink:

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 21:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
nuvaryk i srota ir nusipirxi ta 4 detale,nedaug ten kainuos


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 22:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.10
Amžius:
41
Pranešimai:
1243
Skype:
bbb985
Del salto oro putimo,pas mane irgi nepute ir visi servisai sake kad tarpine,taciau vienas garazinis meistras pasake kad greiciausiai bus nuejes elektrinis kraniukas,kuris atsidaro ir varo karsta antifriza i salono peciuka kai pasuki reguliavimo rankenele iki raudono.Taip ir buvo.Jei nori patikrint,tai ijunk diegima(masinos nekurk),atidaryk kapota ir pasukinek ta oro karstumo reguliavimo rankenele - jei tas kranelis geras,tuomet girdesi kaip jis atsidaro(garsas tipo "trakst"),jei negirdi tai jis neveikia ir neleidzia karsto vandens i salono peciuko,delto nepucia tau karsto oro.Dar geriau kad dar kas nors stovetu prie kapoto ir klausytu ar vyksta ten kas nors sukinejant rankenele,nes gal gali neisgirst,Tas kraniukas stovi po kolektoriumi prie variklio galo i kuri ateina 2 slangos,jis prikabintas prie kebulo ant laikyklio.Srote ji buvau nusipirkes uz 30Lt.


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2006, 23:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.27
Amžius:
41
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d
Ex:E36 320 Ci,
E39 528 iA,
E46 320d.
Skype:
andriusjuk
E36Coupe rašė:
7 detales nera,sandarinimas viksta per 6 ir 8 tarpines(8 tarpine dedasi i jai skirta vieta termostato korpuse),4 detale plastmasine,nauja kainuoja apie 70 lt,Kaune parduodama Autopaslaugoje(manau metaline savo varikliui ir neuzdesi)

dabar kas liecia tavo paskutinto klausimo...sutvarkius termostato korpusa ir visa sandarinima,manau,dings visos bedos su uzsiorinimu :wink:


taivat tos 8 tarpines irgi nerasta pas mane :D ir neisivaizduoju kur toki suduka gaut? shrote tai ten buna tarpines sueja jau mirtinai, arba ju tiesiog iisvis neber :D

o ta 4 detales dar pasieskosiu naujos jei ne bandysiu shrote ta kuria maciau snd pasiimt, gelezine kazkokia uzrudijus. nu bet nekiaura, mano suskilus, pro varztus vanduo sunkiasi.

ir dekui vladimirai, butinai patikrinsiu tavo versija rytoj del to kranelio :)
bet dar manau ir pompa pakeist reiktu, nepamaishys manau. taip ar taip jau puse ausinimo sistemos naujom detalem baigiu pakeist


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 04:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.28
Amžius:
49
Pranešimai:
251
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320d
Jei is sroto imsi metalini termostato kortusa, tai ir 7 tarpines reikes. O plastmasinis korpusas turi eiti su 8 ir 6 tarpinem. Bent jau pas mane E46 taip buvo. Pirkau nauja plastmasini korpusa, tarpines jau komplekte buvo.


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 22:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.27
Amžius:
41
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d
Ex:E36 320 Ci,
E39 528 iA,
E46 320d.
Skype:
andriusjuk
nu krc.. atsibodo man ta BMW aushinimo sistema.
per ta 4 detale dbr kai jau ikaista iki darbin. temp. pradeda shnypsht pust karshta ora. ir kaista masina vaizuojant tada jau. tarpiniu niekur negavau nu tiskliau tos detales (o dbr savaitgalis tai isvis, paded masina galima savaitgaliui garazan) :cry: .lyg ir sandariai ten viskas susikrauna uzsisuka, tai iskur ten dar snypschia, ir kur ten oro to nu na nebegaliu jau.
gal uzpilt sistemon sandarinimo skyscio ? nusipirkau snd bet dar nepyliau.
gal uzsilopytu ta 4 detale pogalais


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 22:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Andriuxxxa rašė:
gal uzpilt sistemon sandarinimo skyscio ? nusipirkau snd bet dar nepyliau.
gal uzsilopytu ta 4 detale pogalais


nepilk jokios chemijos,spresk problema is pagrindu o nepasekmes...

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2006, 21:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.27
Amžius:
41
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d
Ex:E36 320 Ci,
E39 528 iA,
E46 320d.
Skype:
andriusjuk
:D kitas klausimas kuris iskilo, dedant pompa nauja, jos tarpine ta (O ring)rekomenduojama ishtept kokiais tai klijais nu kazkokia medziaga kad sandariai ten viskas butu (angliskai ta medziaga: white lithium grease). Noriu konkretaus atsakymo kas tikrai keitet pompike :D


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2006, 22:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
visada tepu plonu sluoksniu germetiko(silikoninio)

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 12 Rgs 2006, 18:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.27
Amžius:
41
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d
Ex:E36 320 Ci,
E39 528 iA,
E46 320d.
Skype:
andriusjuk
nu zodziu, termostatas, jo korpusas, nauji, radiatorius naujas. tai jie atkrenta del visu bedu :D
pompa gera. shlangos irgi.
peciukas jau shildo kaip turi but :D

bet... man tuos burnuliukus vitiek maziau daugiau pucia, po triju kartu nuorinimo. Ir pavazinejus pvz 10 km. sustoji atsuki ta nuorinimo varzta ir bakeli atsuki, tai pasnypscia nesmarkiai, ir pakyla antifryzo lygis bakely, taip nuo dugno kyla kyla ir pakyla iki puse taip kazkur ar daugiau ciut.
taiva idomu kas bus kai 100 km pavaziuosiu. bijau nes kaip anksciau kad neispleshytu shlangu, korpuso ar radiatoriaus tas oras ar slegis..

man regis kad tarpine reikia keist ir bus ramu...
:D

uzknisooo.


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2006, 19:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
nieko tau nebus pravaziavus 100km,manau uzsiciklinai tu ant tuos ausinimo sistemos,netrukdik tu masinai dirbti :wink:

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2006, 23:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.27
Amžius:
41
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d
Ex:E36 320 Ci,
E39 528 iA,
E46 320d.
Skype:
andriusjuk
xexe :D nu visko gali but. nu bandysiu lekt rytoj iki kauno, bus matyt kas ten desis po kapotu :D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery