Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 23 Rgs 2024, 16:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 21:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.13
Amžius:
43
Pranešimai:
27
Miestas:
Kaunas
Sveiki bendraminciai. Iskilo viena populiariausiu problemu. Masina E36 318 M40 variklis. Esme tame kad kompensatoriai nekaleno visiskai bet atejus laikui ir pakeitus tepala prasidejo koncertai. Tiek esant saltam varikliui tiek pasiekusiam darbine temperatura dirba kaip dyzelis, garsas dingsta tik prie nemazu apsuku, ant laisvo tai net muzonas nepramusa. Pries keitima buvo supilti pusiau sintetiniai neaisku kokie bet ne patys brangiausi ir jokiu pasaliniu garsu nebuvo tada supyliau kroon oil sintetinius 5w40 ir is karto prasidejo tik is garazo isvarius. Pravariau apie 200 km ir uzpyliau elf pusiau sintetinius 10w40 ir sh... gavosi. Pasiskaiciau ir duk ir paieska buvau paleides bet taip ir nesupratau- kodel esant senam tepalui nieko nebuvo, o pakeitus naujais rezultatas neigiamas? Ir ta pacia minute. As kazkaip galvojau kad kompensatoriai mirsta po truputi t.y. kalenimas atsiranda ir tolygiai stipreja (jei klystu pataisykit), o cia is karto pradejo smarkiai kalti. Turiu kvaila vilti kad mano atveju tepalas netiko ir castrolis padetu ir is patirties parasykit ar gali kompensatoriai pradeti kalti tik po tepalo pakeitimo nors pries tai nekale? ačiū uz atsakymus.


StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 21:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
tiesiog man regis tepalas pasikeitė ir netinka varikliui tavo. arba velenėlis gal prie pabaigos?
buvo ir man, kad su q8 nbekaleno,, paskui įpyliau kitos rūšies tepalą, kaleno, po to vėl pyliau q8 ir vėl nekaleno :)

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 21:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
manatrodo del tepalo :} o seip galetum paklaust servize kuriam keitei tepalus :)

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 21:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
nors man ir kalena kol saltas variklis po tepalu keitimo pries 4menesius :} bet kaip ikaista nebekalena, klausiau vieno pazystamo servize tai sake kazkas baigias jei labai reik suzynosiu kas tiksliai gali but tavo atveju :)

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 22:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.16
Amžius:
42
Pranešimai:
543
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E23, E24, E28, ex E30, E34, E39, E53
Viena is problemu gali but ta, kad kompensatoriai jau buvo pavarge, bet i pries tai buvusi tepala buvo pripilta "meducio", uztat ir nekaleno. be to negirdejau, kad i 10-15 metu senumo masinas reiketu pilti pilna sintetika. Na nebent tu vienas ja ekspoatuoji visus tuos 10-15 metu


StandartinėParašytas: 18 Rgp 2006, 22:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.13
Amžius:
43
Pranešimai:
27
Miestas:
Kaunas
Vienam servise klausiau, tai tipo pilk tirstesni ir nustos kalenti, vos ne mineralini pradejo siulyti, o kitam priesingai-pilk skystesni pas ji geresnes tepimo savybes, neisgeres nesuprasi :D Reikes skambinti i servisa kur pernai keiciau tepalus kokius jie idomu buvo uzpyle, nes zinau jie ir toliau tokiais pat prekiauja bet turbut cia tiek pades kiek mirusiam padu kutenimas. O medaus tikrai nebuvo uzpilta nes pernai prie mano akiu supyle ir visa ta laika vazinejau atsiputes :)


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 10:06 
  
 
 
Kaip tik šiandien nusipirkau sintetinio tepalo ir ruošiausi keisti, koks buvo prieš tai nežinau nes neseniai pakeičiau BMW. Dabar net ir nežinau ką ir daryti? O jei ir man tas pat nutiks? Šiaip mano BMW 318i 93m pravažiavus tik 82000 km. Rida tikrai tokia ir yra, spidas nesuktas nes mašina kaip nauja, salonas kaip naujas, vairas na ir visa kita kaip nauja, nesutrinta, viskas originalu serviso knygelė, tik matyt ilgai stovėjusi nes jau jau beveik visa pakabą perrinkau. Sailenblokų gumos sutrukinėjusios, tik nespėjau pakeisti kaip amortizatoriai galiniai išbėgo, va ir pirk mažai pravažiuota mašina. liko tik graži išvaizda ir viliuosi kad ir variklis.


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 10:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
Snake70 rašė:
Kaip tik šiandien nusipirkau sintetinio tepalo ir ruošiausi keisti, koks buvo prieš tai nežinau nes neseniai pakeičiau BMW. Dabar net ir nežinau ką ir daryti? O jei ir man tas pat nutiks? Šiaip mano BMW 318i 93m pravažiavus tik 82000 km. Rida tikrai tokia ir yra, spidas nesuktas nes mašina kaip nauja, salonas kaip naujas, vairas na ir visa kita kaip nauja, nesutrinta, viskas originalu serviso knygelė, tik matyt ilgai stovėjusi nes jau jau beveik visa pakabą perrinkau. Sailenblokų gumos sutrukinėjusios, tik nespėjau pakeisti kaip amortizatoriai galiniai išbėgo, va ir pirk mažai pravažiuota mašina. liko tik graži išvaizda ir viliuosi kad ir variklis.

o mes čia apie tepalus ar mašinos stovį? :)

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 11:12 
  
 
 
Įtariu_BITES rašė:
Snake70 rašė:
Kaip tik šiandien nusipirkau sintetinio tepalo ir ruošiausi keisti, koks buvo prieš tai nežinau nes neseniai pakeičiau BMW. Dabar net ir nežinau ką ir daryti? O jei ir man tas pat nutiks? Šiaip mano BMW 318i 93m pravažiavus tik 82000 km. Rida tikrai tokia ir yra, spidas nesuktas nes mašina kaip nauja, salonas kaip naujas, vairas na ir visa kita kaip nauja, nesutrinta, viskas originalu serviso knygelė, tik matyt ilgai stovėjusi nes jau jau beveik visa pakabą perrinkau. Sailenblokų gumos sutrukinėjusios, tik nespėjau pakeisti kaip amortizatoriai galiniai išbėgo, va ir pirk mažai pravažiuota mašina. liko tik graži išvaizda ir viliuosi kad ir variklis.

o mes čia apie tepalus ar mašinos stovį? :)

Apie tepalus, bet aš baiminuos, kad man gali tas pats atsitikti, kad gali imti tarškėti kompensatoriai, nors gal surizikuosiu ir pakeisiu kadangi rida paliginti nedidelė.


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 11:14 
  
 
 
fobas rašė:
Sveiki bendraminciai. Iskilo viena populiariausiu problemu. Masina E36 318 M40 variklis. Esme tame kad kompensatoriai nekaleno visiskai bet atejus laikui ir pakeitus tepala prasidejo koncertai. Tiek esant saltam varikliui tiek pasiekusiam darbine temperatura dirba kaip dyzelis, garsas dingsta tik prie nemazu apsuku, ant laisvo tai net muzonas nepramusa. Pries keitima buvo supilti pusiau sintetiniai neaisku kokie bet ne patys brangiausi ir jokiu pasaliniu garsu nebuvo tada supyliau kroon oil sintetinius 5w40 ir is karto prasidejo tik is garazo isvarius. Pravariau apie 200 km ir uzpyliau elf pusiau sintetinius 10w40 ir sh... gavosi. Pasiskaiciau ir duk ir paieska buvau paleides bet taip ir nesupratau- kodel esant senam tepalui nieko nebuvo, o pakeitus naujais rezultatas neigiamas? Ir ta pacia minute. As kazkaip galvojau kad kompensatoriai mirsta po truputi t.y. kalenimas atsiranda ir tolygiai stipreja (jei klystu pataisykit), o cia is karto pradejo smarkiai kalti. Turiu kvaila vilti kad mano atveju tepalas netiko ir castrolis padetu ir is patirties parasykit ar gali kompensatoriai pradeti kalti tik po tepalo pakeitimo nors pries tai nekale? ačiū uz atsakymus.


Manau, kad greičiausiai buvo kompensatoriai gerokai užsineše o įpilus skistesnio tepalo išplovė nešvarumus, atsirado tarpeliai na ir aišku tarškėjimas.


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 11:17 
  
 
 
O gal dar ir variklio praplovimą darei prieš pakeičiant į sintetinį, jei taip tai tuo met viskas aišku.


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 12:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.14
Amžius:
44
Pranešimai:
243
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 318i (130ag)
E46 328ci (blue topaz)
Įtariu_BITES rašė:
Snake70 rašė:
Kaip tik šiandien nusipirkau sintetinio tepalo ir ruošiausi keisti, koks buvo prieš tai nežinau nes neseniai pakeičiau BMW. Dabar net ir nežinau ką ir daryti? O jei ir man tas pat nutiks? Šiaip mano BMW 318i 93m pravažiavus tik 82000 km. Rida tikrai tokia ir yra, spidas nesuktas nes mašina kaip nauja, salonas kaip naujas, vairas na ir visa kita kaip nauja, nesutrinta, viskas originalu serviso knygelė, tik matyt ilgai stovėjusi nes jau jau beveik visa pakabą perrinkau. Sailenblokų gumos sutrukinėjusios, tik nespėjau pakeisti kaip amortizatoriai galiniai išbėgo, va ir pirk mažai pravažiuota mašina. liko tik graži išvaizda ir viliuosi kad ir variklis.

o mes čia apie tepalus ar mašinos stovį? :)
TAigi dziaugiasi zmogus :lol:

_________________
BMW RULEZZZ


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 13:09 
  
 
 
TIK M40 rašė:
Įtariu_BITES rašė:
Snake70 rašė:
Kaip tik šiandien nusipirkau sintetinio tepalo ir ruošiausi keisti, koks buvo prieš tai nežinau nes neseniai pakeičiau BMW. Dabar net ir nežinau ką ir daryti? O jei ir man tas pat nutiks? Šiaip mano BMW 318i 93m pravažiavus tik 82000 km. Rida tikrai tokia ir yra, spidas nesuktas nes mašina kaip nauja, salonas kaip naujas, vairas na ir visa kita kaip nauja, nesutrinta, viskas originalu serviso knygelė, tik matyt ilgai stovėjusi nes jau jau beveik visa pakabą perrinkau. Sailenblokų gumos sutrukinėjusios, tik nespėjau pakeisti kaip amortizatoriai galiniai išbėgo, va ir pirk mažai pravažiuota mašina. liko tik graži išvaizda ir viliuosi kad ir variklis.

o mes čia apie tepalus ar mašinos stovį? :)
TAigi dziaugiasi zmogus :lol:


Kur gi ne, prisiskaitęs komentarų apie visokiausius kalenimus juokas jau kaip tai ir neima ir gyvenimas nemielas darosi. Juokauju. vakare keisiu tepaliuką tai tada ir bus vienas iš dviejų, arba džiaugsios arba verksiu.
Daug maž ir diagnozė bus aiškesnė ar tai tepalas kaltas dėl kompensatorių tarškėjimo ar patys kompensatoriai.


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 13:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
OT: tiems kas nelabai moka cituoti, pasiskaitymui apie taisyklingą citavimą (dėl visų forumo dalyvių naudos):
viewtopic.php?t=5132

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2006, 13:28 
  
 
 
Įtariu_BITES rašė:
OT: tiems kas nelabai moka cituoti, pasiskaitymui apie taisyklingą citavimą (dėl visų forumo dalyvių naudos):
viewtopic.php?t=5132


Jei tai akmuo į mano daržą tai manau, kad aš teisingai cituoju kadangi taip skaitytojas gauna išsamesnę informaciją dėl ko buvo cituojamas vienas ar kitas autorius ir gali išrekšti savo nuomonę ko nepasakysi jei citata yra sutrumpinama, nebent reikia trumpinti tam, kad neapkrauti serverio, bet šiuo atveju aš manau tai nelabai realu.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery