Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 01:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Rgp 2006, 13:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
gal kas turit arba zinot kur pirkt odos lopa ta kur aplink ricega, paplyses pas mane bisky :) Dar geriau butu su ricego antgaliu ir visu tuo dangteliu, nebutinai orginalas, gali but ir grazesnis :D


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2006, 13:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.29
Amžius:
47
Pranešimai:
1040
Miestas:
Kaunas
pats pasisiuk is dirbtines odos. As pas save taip ir padariau.

_________________
lėtai važiuosi - greitai neš


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2006, 13:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.27
Amžius:
41
Pranešimai:
605
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 B54B25
Nuvazuok i aleksoto turgu ir ten rasi ivales


StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 08:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.30
Amžius:
46
Pranešimai:
356
Miestas:
Klaipėda
ne nu tu sujuokinai, ka, parduotuveje, turguje nebuves, kad ir maximos pilnos :).... Gerai, kad nepaklausei, kur ora galėtų į padangas prisipust :)


StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 11:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.08
Amžius:
41
Pranešimai:
559
Miestas:
Vilnius - Alytus
jeigu tikros ar dirbtinos odos, tai kaune zakona, raudondvario pl 99. rasi kokios tik nori ir kainos normalios. man atrodo, jie ten ir apsiuvimu uzsiima

_________________
ex E36 325 coupe '92
E39 530d '01


StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 20:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.05.09
Amžius:
39
Pranešimai:
201
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 318is,e3032x?
gal zinot kur vln apsiuvimu uzsiima?

_________________
E30 318is sedanas:)
E30 32x under construction


StandartinėParašytas: 21 Rgp 2006, 20:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.19
Pranešimai:
465
Miestas:
Vilnius
http://www.tiuningas.lt


StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 17:13 
  
 
 
all set rašė:
jeigu tikros ar dirbtinos odos, tai kaune zakona, raudondvario pl 99. rasi kokios tik nori ir kainos normalios. man atrodo, jie ten ir apsiuvimu uzsiima


Zakona apsiuvimo darbais ir pan. neuzsiima. Jie tik pardavineja oda. Taciau jei reikia - jie parekomenduoja, kur galima tuos darbus atlikti. Duos ir reklaminiu bukleteliu ir papasakos kaip nuvaziuoti.


StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 17:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.08
Amžius:
41
Pranešimai:
559
Miestas:
Vilnius - Alytus
HaRdCoRaS rašė:
Zakona apsiuvimo darbais ir pan. neuzsiima. Jie tik pardavineja oda. Taciau jei reikia - jie parekomenduoja, kur galima tuos darbus atlikti. Duos ir reklaminiu bukleteliu ir papasakos kaip nuvaziuoti.


Siaip toki spejima padariau, nes pas juos ten ant pachazukos padetas ale aptrauktas vairas + panele. tai as galvojau...

_________________
ex E36 325 coupe '92
E39 530d '01


StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 18:03 
  
 
 
all set rašė:
Siaip toki spejima padariau, nes pas juos ten ant pachazukos padetas ale aptrauktas vairas + panele. tai as galvojau...


Yra toks :) neseniai buvau tai dar tebestovi :) ten kazkokia firma isstacius man atrodo, nes jos reklaminiu popiergaliu salia prideliota. Tik ten tose firmose brangu darytis.
Siaip ten bent man rekomandavo toki zmogeli, kuris randasi dar toliau i slabotke raudondvario pl. pavaziavus. Shiaip ir nebrangiai ir neblogai padaro. Ten ju paklausus jie nupasakos kaip nuvaziuoti.


StandartinėParašytas: 22 Rgp 2006, 23:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
Aleksoto turgus 4 eva :D Radau ne tik kad naturalios odos, bet dar priedo ir geltona gavau kad prie salono derintusi ir ricego antgaly geltona oda aptraukta radau :D Ir dar vaira nusiziurejau geltona, bei nusipirkau dar galinius stopus burbulinius :D Zodziu 500 lt palikau ant visokiu suduku.


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2006, 00:06 
  
 
 
Xolen rašė:
Aleksoto turgus 4 eva :D Radau ne tik kad naturalios odos, bet dar priedo ir geltona gavau kad prie salono derintusi ir ricego antgaly geltona oda aptraukta radau :D Ir dar vaira nusiziurejau geltona, bei nusipirkau dar galinius stopus burbulinius :D Zodziu 500 lt palikau ant visokiu suduku.


Xolen, o aleksote pacios odos nera? Nes pas mane bishki paejus oda ant apsivkes keleivio puses dureliu, tai noriu persitraukti, bet niekur nerandu odos, kad atitiktu salono spalva (neryshki geltona tokia). Gal pastebejai kartais?


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2006, 00:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
Nu vnz kai man pacios odos nereike tai ir nesidomejau, bet manau perejas pasiklausinejas per aksesuaru paradvejus gautum, bent jau sutartum del uzsakymo ar pan. nes ateini paziuri lyg ir nera, o dauguma prekiu jie "po stalu" laiko. Bet jai pas tave ten dar spalva kazkoke nelaibai aiski, tai sunkiai manau rasi...


StandartinėParašytas: 23 Rgp 2006, 00:58 
  
 
 
Xolen rašė:
Nu vnz kai man pacios odos nereike tai ir nesidomejau, bet manau perejas pasiklausinejas per aksesuaru paradvejus gautum, bent jau sutartum del uzsakymo ar pan. nes ateini paziuri lyg ir nera, o dauguma prekiu jie "po stalu" laiko. Bet jai pas tave ten dar spalva kazkoke nelaibai aiski, tai sunkiai manau rasi...


Spalva tai originalios geltonos bmw odos, bet kad jos odu pardose bent kaune niekur negaunu - tai va ir idomu gal turi kas aleksote :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery