Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 01:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Lap 2013, 23:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.03.20
Pranešimai:
170
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Ex: E36 M43b16 '95 coupe
E46 M47TUD20 +chip '05 coupe
Sveiki, nusibodo man pastovios problemos su el. langu vairuotojo pusės, tai nusprendžiau varikliuką ir machanizmą visą pasikeisti. Pakeitus pastebėjau, kad man ties viduriu lango jis sukrypsta stipriai ir išsiaiškinau, kad is vieno "šliaužiklio"(2) man išpuola (1) pačio mechanizmo "auselė". Plasmasinius tuos "šliaužiklius" naujus nupirkęs esu ir sudėjęs, tai niekaip nesuprantu, kaip taip iššoka vienas kampas iš jo. Atrodo, kad jį tiesiog ištraukia, nors net šiaip išlupti jį rankom nėra lengva. Anksčiau niekaip man taip nebuvo, nors langas veikdavo kada nori, dėl pačio machanizmo gedimo seno (buvo dantukai du nuėsti).
http://realoem.com/bmw/showparts.do?mod ... g=51&fg=10

P.S. Teko tuos "šliaužiklius" su švitriniu pašveisti, nes sunkiai jie vaikščiojo bėgeliais bei sutepiau juos spec. tepalu, bet vistiek ne kažin kiek pagelbėjo. Pats mechanizmas sveikas, lyg neturėtų traukti į savę.


Paskutinį kartą redagavo Wolfy 15 Gru 2013, 18:19. Iš viso redaguota 2 kartus.

StandartinėParašytas: 19 Lap 2013, 23:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.26
Amžius:
34
Pranešimai:
38
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E36 325TD 94
E36 325TDS 95
E38 735i 96
Skype:
sarwas6923
Nikas:
LaCoste
Man buvo tas pats, keiciau kita keltuva ir tai nepadejo, o beda paprasciausia lango krastuose yra tokie kaip begeliai per kuriuos langas slenka kildamas, bei leisdamasis tiesiog ten nera gerai istatytas ir tiek siek tiek ten reikia pasiknist kol sutvarkai, kad tiksliai isistatytu i tuos soninius begelius, bet viskas imanoma.

_________________
Gert gersiu, bet rūkyt nemesiu :)


StandartinėParašytas: 20 Lap 2013, 23:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.03.20
Pranešimai:
170
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Ex: E36 M43b16 '95 coupe
E46 M47TUD20 +chip '05 coupe
Ziogas rašė:
Man buvo tas pats, keiciau kita keltuva ir tai nepadejo, o beda paprasciausia lango krastuose yra tokie kaip begeliai per kuriuos langas slenka kildamas, bei leisdamasis tiesiog ten nera gerai istatytas ir tiek siek tiek ten reikia pasiknist kol sutvarkai, kad tiksliai isistatytu i tuos soninius begelius, bet viskas imanoma.


Man irgi buvo kilusi tokia mintis, buvau apžiūrėjęs tuos bėgelius, net sutepiau papildomai, be to, jų tikrai nesukreivinau išiminėdamas seną machanizmą, bet va kažko ties viduriu man išrauną vieną kampą ties duru priekiu, kur begelis kažkoks guma padengtas ar koks jis ten, sunku įžiūrėti. Savaitgalį reikės dar gerai viską apžiūrėti, nes kol kas lango nedarinėju, kad neišoktų tas kampas, be to, norisi apdailą susidėti, nes kažkaip nesmagu be jos važinėti - triukšmas, šaltis, vėjas pučia ir galiausiai estetinio vaizdo nėra. :?


StandartinėParašytas: 21 Lap 2013, 08:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.26
Amžius:
34
Pranešimai:
38
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E36 325TD 94
E36 325TDS 95
E38 735i 96
Skype:
sarwas6923
Nikas:
LaCoste
Sakau man taip pat issokinedavo is to begelio gumos, bet po to isistaciau normaliai po truputi keldamas langa zaidziau, kad tikrai butu langas savo vietoj ir tiel, o dabar be priekaistu veikia :)

_________________
Gert gersiu, bet rūkyt nemesiu :)


StandartinėParašytas: 10 Gru 2013, 23:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.03.20
Pranešimai:
170
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Ex: E36 M43b16 '95 coupe
E46 M47TUD20 +chip '05 coupe
Ziogas rašė:
Sakau man taip pat issokinedavo is to begelio gumos, bet po to isistaciau normaliai po truputi keldamas langa zaidziau, kad tikrai butu langas savo vietoj ir tiel, o dabar be priekaistu veikia :)


Kiek apžiūrėti teko, tai prie tų gumų praktiškai prieiti neina ir be to, nieko ten pajundinti, net neina, to pačio rėmo su guma. Buvau net seną pasmasiuką (šliaužiklį) įdėjas su sveku (čia kažkieno išmislas buvo padarytas), tai tris sykius pilnai langas buvo nuleistas ir pakeltas, kol vis tiek išlupo man iš jo kojelę lango.

Edit: Radau problemą, bet niekaip nesigauna ją išspręsti. Man pasirodo pilnai neįsistato el. lango mechanizmo kojelės į "šliaužiklius" http://www.motorboneinc.com/eBay/51321938884---A.jpg , net rėplėm juos pilnai uždėti neina. Tai kadanga langa keliant gauna apkrovos mech., tai tiesiog kojelė iššoka iš to plasmasinio/ių (sliders) ir dėl to langas krypsta. Žėrutije pirkau tuos "šliaužiklius", tai man sakė, kad kas pirko kregždėm, tai ale niekas nusiskundimo neturėjo dėl jų. Tai taip ir nesuprantu, kame čia problemos, nes senus sudėjus tuos sliderius, jų net be tų fiksatorių metalinių nulupti beveik neina, o čia naujus uždedu ir jie lengvai su fiksatoriais nusiima. Nors seni ir nauji slideriai atrodo identiški tik naujų skylė kokiu vienu ar net 0.5mm mažesnė ir viskas, ir dėl to pilnai jų įstatyti neina (galvojau, kad brokuoti papuolė, bet pasirodo ne). :cry: Reikės matyt iš krastos bandyt imti tuos sliderius, nors nežinia ar jie kitokie bus... #-o


StandartinėParašytas: 11 Gru 2013, 08:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.26
Amžius:
34
Pranešimai:
38
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E36 325TD 94
E36 325TDS 95
E38 735i 96
Skype:
sarwas6923
Nikas:
LaCoste
Realiai man buvo taip, kad is sonu esantys begeliai luriais pats langas kyla ir leidziasi buvo blogai isistates todel ir oslupdavo ir tu baltu plasmasiuku, bet ant galo pastebejau toki dalyka, kad pacio keltuvo viena is koju pasilenkus, tai tada keiciau keltuva, beda dingo.

_________________
Gert gersiu, bet rūkyt nemesiu :)


StandartinėParašytas: 11 Gru 2013, 18:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.26
Amžius:
34
Pranešimai:
38
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E36 325TD 94
E36 325TDS 95
E38 735i 96
Skype:
sarwas6923
Nikas:
LaCoste
be to i tuos soninius begelius langa istatyt eina ji suskersavus tai yra desine lango puse siek tiek pakelus, o kairiaja nuleidus ir isistato pilnai.

_________________
Gert gersiu, bet rūkyt nemesiu :)


StandartinėParašytas: 15 Gru 2013, 18:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.03.20
Pranešimai:
170
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Ex: E36 M43b16 '95 coupe
E46 M47TUD20 +chip '05 coupe
Penktadienį gavau iš krastos savo siuntinuką su "šliaužikliais" Paveikslėlis , iš pradžių vieną uždėjau ant seno mechanizmo, kad patikrinčiau ar iki galo įeina auselė mech. į slider ir kai pamačiau, kad pilnai įsistato ir net be fiksatoriaus metalinio nulupti neina jo. Tai pasikeičiau savo anuos naujus sliders į krastos ir dabar puikiai langas vaikšto ir niekas niekur neiššoka.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery