Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 08:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Sau 2006, 21:56 
  
 
 
Cia kazkas apie SMELIO SPALVOS EMULSIJA kalbejo. Galima placiau? Mane labai nervina tokia nuojauta kad pas mane antifryza varo i tepala. :? Siandien buvau issitraukes matuokli tepalo tai ant jo tokios sviesios "kremines" kosytes truputi buvo. Tai cia jau verkt dabar man ar tiketis stebuklo kad visaks gerai? Tepalus keiciau mazdaug pries menesi. Ir siaip kazkaip jausmas kad jo lyg daugiau vos vos. O antifryzas is bakelio lyg nedingsta. Nu tik problemele kaip pas daugeli jau supratau ta, kad kai ipili norma iki COLD, o po pasivazinejimu nukrenta kokie 7 cm lygis baklejyje (nuo "cold") ir daugiau nekrenta.
Beje prie pastebejimu tokiu dar. Kai variklis uzkaista iki normalios temperaturos labai stipriai dumija is glusako. Tiesiog "ziauriai". Jei gerai pedala uzspaudziu tai gale vaziuojantys manes nemato 100roc.
Tai kame cia reples gali buti? Tikiuoi kad tik kokia tarpine. HELP!


StandartinėParašytas: 30 Sau 2006, 14:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.12.19
Amžius:
43
Pranešimai:
130
Miestas:
Vilnius
nu fak... nezinau kaip reikia iS'a smaugt, kad tarpine islektu - neisivaizduoju asmeniskai...
kokiais dumais dumija? juodais, baltais, melynais?..
kokius tepalus supipyles? as ant iS'o turejau bedu su 10W-40 Kronoil, man kompensatoriai klegedavo ir nuosedu (geltonu putu) labai daug buvo.
pasikeitus tepalus i 5W-50 visos bedos dingo.
aisku pas mane niekada nedumindavo (na tik ziema garu gerai paduodavo) :)

_________________
maRuX
`97 320iTA


StandartinėParašytas: 30 Sau 2006, 14:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
Man ir vaidenosi panasiai, tik nusipirkus. Tepalus kasdiena tikrindavau :) Su antifryzu tas pats. Pripilk iki normos, gerai nuorink ir viskas ore. O del duminimo, tai gal cia saltu metu taip dumino. Siaip aplygink su kitomis masinomis vaziuodamas. Jei panasiai duminai tai viskas ok!


StandartinėParašytas: 30 Sau 2006, 17:58 
  
 
 
Tepalai Texaco 10W-40. Tikslesnio pavadinimo nzn. Dumija baltais dumais, nu kaip garais. Nu ten garai ir yra tik labai ju daug. :D Kai mano mergaite gale vaziuodavo tai sake kad kai duodu gaziuko tada ji mano auto nematydavo beveik :D. Salta dumija labai nedaug, o kai susyla tai kaip garvezys. :shock: O del antifryzo lygio tai as jau beveik prarades vilti.
beje siandien idomumo delei paziurejau antifryzo lygi tai buvo labai normalus. Bet kai kelis kartus pamaigiau slangas radiatoriaus, lygis iskart nukrito apie 10cm. Beto pries maigant slangas buvau atsukes nuorinimo kamsti truputi, tai pasipyle antifryzas pro ji. :? Cia normalu? O po slangu pamaigymo atsukus ejo oras truputi. Ka daryti?


StandartinėParašytas: 30 Sau 2006, 22:52 
  
 
 
Vat tame ir reikalas, kad temperatura visada norma ir isyla variklis tvarkingai- kol davaziuoju iki darbelio ir silta pasidaro:)


StandartinėParašytas: 30 Sau 2006, 22:54 
  
 
 
Vitek rašė:
Kiek zinau kad kai labai uzkaista motoras gali pro kamsty varyt. O pas tave normali temperatura buna?

Nesuprantu, gal pas mane ir termostatas numiro, nes temperatura normoj.


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 00:04 
  
 
 
Tai jei temperatura normoj ir variklis isyla greit iki darbines temperaturos tai termostatas geras.


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 09:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.12.05
Amžius:
40
Pranešimai:
295
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
BMW e63 650i
MB CLS500
as ir radau ant matuokles balta kosele, ir ant dangtelio siektiek buvo buvau nuvaziaves tepalo dasipilpt, nes po salciu truko salnikas, tai nzn ar bus kas rimciau ar ne vakar gerai pasivazinejau uzkaitinau masina tai nuo dangtelio tie sudai dingo ir ant matuokles ju nera, nuo ko cia tas gali buti? ir ar slangos turi buti minsktos kai variklis pilnai uzkaites gerai nebepamenu?


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 09:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
kaveiki13 rašė:
as ir radau ant matuokles balta kosele, ir ant dangtelio siektiek buvo buvau nuvaziaves tepalo dasipilpt, nes po salciu truko salnikas, tai nzn ar bus kas rimciau ar ne vakar gerai pasivazinejau uzkaitinau masina tai nuo dangtelio tie sudai dingo ir ant matuokles ju nera, nuo ko cia tas gali buti? ir ar slangos turi buti minsktos kai variklis pilnai uzkaites gerai nebepamenu?

ko jūs ieškot šiknoj smegenų? tos apnašos susidaro nuo drėgmės. o drėgmė susidaro važinėjant trumpais atstumais šaltu oru. pavažinėkit ilgesniais atstumais ir nebus tų apnašų. tai vat jums ir prašom.

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 09:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.12.05
Amžius:
40
Pranešimai:
295
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
BMW e63 650i
MB CLS500
dekui, as trumpais atstumais ir vazinejau truputi mane nuraminai, taip buciau nesukes galvos, bet, kad cia visi taip priraso, o kaip slangos ar jos kietos turi buti kalbu apie ausinimo slanga ir kai masina yra pilnai ikaitus


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 09:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
kaveiki13 rašė:
dekui, as trumpais atstumais ir vazinejau truputi mane nuraminai, taip buciau nesukes galvos, bet, kad cia visi taip priraso, o kaip slangos ar jos kietos turi buti kalbu apie ausinimo slanga ir kai masina yra pilnai ikaitus

šlangos neturi būti kietos. jos turi būti įspaudžiamos ranka.

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 09:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.12.05
Amžius:
40
Pranešimai:
295
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
BMW e63 650i
MB CLS500
turi susipausti visai ar tik isispausti sorry uz kvailus klausimus, bet man paranoja, kol variklis neuzkaites tai jos spaudziasi iki galo


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 09:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
kaveiki13 rašė:
turi susipausti visai ar tik isispausti sorry uz kvailus klausimus, bet man paranoja, kol variklis neuzkaites tai jos spaudziasi iki galo

nežinau šito, nebandžiau niekad iki galo spausti :)

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 09:48 
  
 
 
Bent pas mane tai slangos nesunkiai spaudziasi kai variklis uzkaites jau. Kai saltas sunkiau aisq :wink:


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 10:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.12.05
Amžius:
40
Pranešimai:
295
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
BMW e63 650i
MB CLS500
pas mane tai atvirksciai:)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery