Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 21 Rgs 2024, 07:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Rgs 2007, 09:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.29
Amžius:
47
Pranešimai:
1040
Miestas:
Kaunas
Edvis rašė:
O tai gal eina ta check modulio idiegt ar pan.?
viskas imanoma, tik kai ka pakeisti reikia (pvz faras), kai ka naujai ideti (daviklius apiplovimo bakelyje, issipletimo bakelyje ir t.t.). Tik papildomai vedziodamas pravodke taip viska suveltum, kad vazinejimas su tokia auto daug dziaugsmo neteiktu...

_________________
lėtai važiuosi - greitai neš


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 01:20 
  
 
 
Aš prie to pačio: man bėdos su check control, rašo "Check control inactive...", apiplovimo bakelyje plūdė yra, OBC 18 mygtukų, valdosi per posukių svirtį.. viskas lyg ir originaliai, o ne kažkoks "pas manes obc nebuvo, tai nusprendžiau įsidėti" atvejis.. kame gali būt problema? Auto nesenai turiu, tai daug klausimų iškyla.


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 10:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
Jet rašė:
Aš prie to pačio: man bėdos su check control, rašo "Check control inactive...", apiplovimo bakelyje plūdė yra, OBC 18 mygtukų, valdosi per posukių svirtį.. viskas lyg ir originaliai, o ne kažkoks "pas manes obc nebuvo, tai nusprendžiau įsidėti" atvejis.. kame gali būt problema? Auto nesenai turiu, tai daug klausimų iškyla.
pamegink koeficiantus pakeitelioti. Prakalejui padejo ;) Auksciau buvau nuoroda papostines i ta tema.


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 15:51 
  
 
 
Bandžiau padaryt, kaip PrakalėjaS siūlė, bet nepadėjo ir ten tų kombinacijų belenkiek... Gal aš netaip bandau tuos koeficientus keitaliot? Užtenka vien tik degimo? Ar ir užvesta turi būt ir jeigu ok, vos paspaudus SET/RES mygtuką parašyt Check Controk OK? Dar prie to pačio: iš to noro pasijunkt Check control per slaptą menu padariau Reset, bijau, kad būtent dėl to man dabar benzo ryjima rodo netikslų.... rodo apie 18l/100km, Gali taip būt? Reikės kur nors toliau į kelionę važiuojant pačiam ataskaitą pasidaryt ir paaiškės ar čia mašina tiek ryja, ar kompas blogai rodo. O gal žinot ką tiek koeficientai reiškia? Man juos keičiant tik laikrodis keitaliojasi iš 12h formato į 24h, pradeda rašyt Check Control Inactive.., arba paspaudus check mygtuką rodo ekrano testą (kubikus :D ). Ačiū už pagalbą! :)


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 22:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
kombinaciju ganetinai nemazai. Kiek as atsimenu, tai keitinejau atrodo antra o kitas FF :) Siaip dar pamegink pasikeisti su kokiu draugu CC modulio bloka. Gal jis pas tave nusprogo ;)


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 00:01 
  
 
 
Et.. neturių draugų ;( :D. Gal kas turi noro raukiantis apie tuos OBC ir iš klp susitikt ir pagelbėt? :P


StandartinėParašytas: 04 Kov 2008, 12:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
sorry kad prikeliau sena tema: yra temu daug bet ar konkreciai gali kas parasyt kaip ijungti check funkcija?
pas mane buwo sulauzytas obc pilnas ir buwo wietoje jo laikrodis imestas, dabar vel idejau 18migtuku koks ir turi buti. bet paspaudus check visi taskiukai uzsidega ir issijungia nerodo kad check ok ir aplamai uzgesta.
kaip ji ijungti.
paieskoj viska perskaiciau, bet jau galva susimaise

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 09:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
Duvis21 rašė:
sorry kad prikeliau sena tema: yra temu daug bet ar konkreciai gali kas parasyt kaip ijungti check funkcija?
pas mane buwo sulauzytas obc pilnas ir buwo wietoje jo laikrodis imestas, dabar vel idejau 18migtuku koks ir turi buti. bet paspaudus check visi taskiukai uzsidega ir issijungia nerodo kad check ok ir aplamai uzgesta.
kaip ji ijungti.
paieskoj viska perskaiciau, bet jau galva susimaise

Pasidaryk pats temoje yra Prakalejasss tema, ten dar aš buvau įsiterpęs. Reikia žaisti su koduotėm. :)


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 10:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
jau suzaidziau dekoju :) viskas veikia einheit1 ff einheit2 parinkau skaiciu 2 ir viskas veikia ciki piki, tik gal dar kvailas klausimelis paieskoje neradau kaip reikia nusistatyti eiles tvarka, ant posukiu svirteles ?
dekoju kad nenulaminot

paieska naudojausi.

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 11:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
esu kažkur skaitęs, bet vis neprisiruošiu pasidaryti.
Reikia ligai palaikyti posukius svirties OBC mygtuką ir suspaudinėti ant OBC ką nori matyti.

Jei pavyks duok žinoti, gal ir aš nepamiršiu pasidaryti :roll:


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 11:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
zodziu nuspaudziu laikau obc ant posukiu lazdos ir pasirenku ish obc kaip suprantu, o jeigu noriu matyti ish pasleptu funkciju ? :)

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery