Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 96 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 15:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.16
Amžius:
39
Pranešimai:
480
Miestas:
Vilnius
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 2004
Variklis: 3.0
Degalai: benzas

Problema/klausimas: Pas mane sport pakaba ir reikia prieky keistis amortikus. Krasta dave pasiulyma, bet pasikapstinejes matau, kad tie amortizatoriai buna dvieju rusiu- vieni sport pakabai be dinamic drive ir kiti sport pakabai su dinamic drive. Kaina skiriasi ~300 lt per viena amortika. Neesu simtu procentu tikras bet kai tikrinausi masina pries pirkima meistrai lyg ir uzsimine kad yra ir dinamic drive, bet i pasiulyma irasyti tie brangesni amortizatoriai skirti sport pakabai be dinamic drive.

Kaip galima patikrint ar auto su dinamic drive ar be?
Ir gal kas gali paaiskint kuo skiriasi tie amortizatoriai sport pakabai kai yra dinamic drive ir kai nera?
Gali taip but kad tie brangesni tinka abiem variantam ir tiesiog is manes nori daugiau nulupt?


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: a
amort.JPG
amort.JPG [ 27.63 KiB | Peržiūrėta 17789 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 21:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.05.03
Amžius:
49
Pranešimai:
992
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 328 cabrio 96'
ex E46 330xd M53N 04'
ex E91 320d M47N2 05'
ex E34 525T M50 91'
ex E28 520 M20 87'
Skype:
genadijus74
Gerdas rašė:
Kaip galima patikrint ar auto su dinamic drive ar be?


Forume Off topikuose gali parašyti vin koda, yra tema ten tokia, ir Ginchius tau parašys kokios komlektacijos auto išrėdėjo iš gamyklos ir žinosi, ten bus kodai SA226 ir SA229, arba ne. Šiaip ir Krasta gali tą sąrašą irgi duoti.

_________________
Gena


StandartinėParašytas: 29 Sau 2011, 16:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.11.09
Amžius:
41
Pranešimai:
90
Nikas:
cibulyte
Sveiki, "numire" amortizatorius , desnes puses , gal kas keitetes, gal zinot kokia eina kaina, nes kolkas pasiulymas tik 550 naujas vieno sono butent E60 kebului , nes E39 jau nebetinka.
darbas apie 50. nesidomejau ar srotuose juos atskirai parduoda? :| #-o


StandartinėParašytas: 29 Sau 2011, 16:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.02
Amžius:
41
Pranešimai:
1680
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 Touring 523i ex.
E34 Touring 520i ex.
E34 sedan 525i LSD ex.
parduoda.

_________________
Naktimis galvoji,kad reikia kažką keisti,O dieną elgiesi taip pat ir nieko nedarai...


StandartinėParašytas: 29 Sau 2011, 18:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.16
Amžius:
39
Pranešimai:
480
Miestas:
Vilnius
Sau irgi nusipirkau keistis abu i prieki bet nesusidejau dar. Parduoda ir po viena. Pas mane kaip sport vaziuokle tai truputi skiriasi ir kainos- krastoj siule po 1300 uz vieneta, insaide po ~950 uz vieneta (orginalus). Eeolte radau sachs po 440 lt uz vieneta tai juos ir pasemiau. Nzn kiek laikys, bet kai uz 1 vnt krastos kaina iseina 3 amortizatoriai tai kas ne dzin- galim kilogramais pirkt :D
Beje, mastau senuosius sudetus ateiciai pasilikt ir atsirestauruot- kai isleks nauji sudet atgal restauruotus senus- kaip manot- apsimoka su tais restauravimais zaist? nes atsiliepimu tai visokiu radau.


StandartinėParašytas: 29 Sau 2011, 19:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.11.09
Amžius:
41
Pranešimai:
90
Nikas:
cibulyte
Beje, mastau senuosius sudetus ateiciai pasilikt ir atsirestauruot- kai isleks nauji sudet atgal restauruotus senus- kaip manot- apsimoka su tais restauravimais zaist? nes atsiliepimu tai visokiu radau.[/quote]
laba , nu tada as nesuprantu is kur cia tokios kainos Klaipedoj :D jie man ir po700 siule.
Pas mane ta ne sportas, paprasta vaziuokle kiek ziurejo. Reikes Kaune pasidairyt.
Viena -nauja keisti nepataria,o is sroto tai gali ir viena.Galvos skausmas #-o


StandartinėParašytas: 29 Sau 2011, 19:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.16
Amžius:
39
Pranešimai:
480
Miestas:
Vilnius
Geriausia aisku butu keist abu, bet cia velgi kaip finansai leidzia. Plius skaityk vienoj pusej pakeisi, tai tada jau kita puse bus nekokia palyginus su nauja.
Mano kuklia nuomone pasimk pora normalesnes firmos- kokiunors monro, sachs, boge, iseis uz kokius 500-600 lt du nauji ir nereiks sukt galvos- skaityk uz orginalius sumoketum virs 1k, tai neorginaliu dvi poros iseina- prades bildet- nusipirksi dar viena pora- beveik nieko neprarandi :D


StandartinėParašytas: 29 Sau 2011, 21:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.11.09
Amžius:
41
Pranešimai:
90
Nikas:
cibulyte
Gerdai , ačiū uz patarimus, bet kad man siulo neoriginalius kaip suprantu ir uzviena 700-550 pigiausiai. sakau kainos nenormalios.. aisku gerai butu pasikeist abu.
Matyt pamato kad blondine su E60 juodu,tai sako "O galim plest, vis vien mokes" :D,bandysiu ieskotis kad neplestu pamate pana:D


StandartinėParašytas: 29 Sau 2011, 21:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.16
Amžius:
39
Pranešimai:
480
Miestas:
Vilnius
Cia kazkas tiksliai netvarkoj :D man atrodo tave nori apgaut :D cia paprastu amortiku be jokiu pribumbasu kainos:
http://www.interauto.lt/?code=313267644 ... price_view
Iimciau bilsteinus- teko turet gelda su jais tai laike zveriskas apkrovas vazinejant belekokio blogumo keliais. 4 metus droziau ir nieko. Aisku tik asmenine nuomone, kiti gali nesutikt bet man tai gerai buvo su jais. Dabar irgi bilsteinu norejau bet i mano vaziuokle pasirodo jie negamina :/


StandartinėParašytas: 30 Sau 2011, 03:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Gerdas rašė:
Cia kazkas tiksliai netvarkoj :D man atrodo tave nori apgaut :D cia paprastu amortiku be jokiu pribumbasu kainos:
http://www.interauto.lt/?code=313267644 ... price_view
Iimciau bilsteinus- teko turet gelda su jais tai laike zveriskas apkrovas vazinejant belekokio blogumo keliais. 4 metus droziau ir nieko. Aisku tik asmenine nuomone, kiti gali nesutikt bet man tai gerai buvo su jais. Dabar irgi bilsteinu norejau bet i mano vaziuokle pasirodo jie negamina :/


Su lietuvoje pirktais Biltein atsargiai buna kad nelaiko. As UK pirktus naudoju ir klijentams pagrinde bilstein dedu dar neturejau problemos nei su vienu komplektu.


StandartinėParašytas: 30 Sau 2011, 10:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.11.09
Amžius:
41
Pranešimai:
90
Nikas:
cibulyte
ačiū vyrai , reikes ieskotis kad tiktu svarbiausiai ir nenuplestu daaaaug... nes net ir uz plovykla bando is manes islupti ne kaip is visu :lol: :mrgreen:


StandartinėParašytas: 30 Sau 2011, 12:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
Feajaa rašė:
ačiū vyrai , reikes ieskotis kad tiktu svarbiausiai ir nenuplestu daaaaug... nes net ir uz plovykla bando is manes islupti ne kaip is visu :lol: :mrgreen:


kazkaip paranoja kvepia :roll:


StandartinėParašytas: 30 Sau 2011, 19:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.11.09
Amžius:
41
Pranešimai:
90
Nikas:
cibulyte
Matyt paranoja nes nuo pat nupirkimo is manes visi juokiasi kai pasakau kiek sumokejau uz ta ar uz ana ;)) nors visi supranta kad masina ne is pigiu.


StandartinėParašytas: 30 Sau 2011, 19:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.06.18
Pranešimai:
539
Miestas:
Utena
Automobiliai:
E60 530d 03' (ex)
E53 04' (ex)
E39 530d 01'
E65 740i 07'
Feajaa rašė:
Matyt paranoja nes nuo pat nupirkimo is manes visi juokiasi kai pasakau kiek sumokejau uz ta ar uz ana ;)) nors visi supranta kad masina ne is pigiu.

Naturalu, kad negali zinot kiek kas kainuoja. As, kai man kyla itarimas del kainos, visad pasitikrinu bmwautodalys.lt ir tampa aisku :) nors, kiek teko tikrint, dar nei karto nebuvo situacijos, kad butu bandyta apgaut :) siulau ten pasiziuret, kad nekiltu papildomu klausimu paskui :)

_________________
Per daug ramu, kad viskas gerai baigtųsi.


StandartinėParašytas: 26 Vas 2011, 00:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.11.09
Amžius:
41
Pranešimai:
90
Nikas:
cibulyte
Sveiki vyrai, siokiu tokiu klausimuku iskilo ,sukonkretinant tai klausimai butu tokie :
1-kokios nuomones jei turejot?
2-kurie geresni?
3- pagal kaina kas geriau?
LYGINAM
Sachs = Blistein

p.s. Tiesiog , pagal atsiliepimus kiek teko googl`inti, Blistein geresneje pozicijoje , bet kur minimi geltoni blishtein tai jau nelabai(man reikia paprastu ne sporto), o kaina zemesne nei sachs. O apie sachs kad vidutiniokai palyginus su Blistein , o kaina didesne.
Pasidalinkit nuomonem :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 96 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery