Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 482 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Lap 2010, 20:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.01.13
Pranešimai:
5
Automobiliai:
e60 535d; E38 730 M60 96; E36 325 M50 92;
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:2005
Variklis:535d
Degalai:dyzelis

Problema/klausimas:sveiki, vazinejaus po miesta ir siaip nei is ko nei is to pradedant vaziuoti nuo sankryzos pastebejau kad dingo trauka, toks jausmas kad turbina nebeveikia, maigai pedala kaip koki moli o tolko jokio, begejasi sau pamazu, po 2000RPM pradeda pust ir atsigauna, gal kokiu minciu kas?


StandartinėParašytas: 21 Lap 2010, 22:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.11.09
Amžius:
41
Pranešimai:
90
Nikas:
cibulyte
Man tas pats buvo , siaip ne is sio ne is to pradejo nebetraukti , spaudi gaza ,pats dugnas, kalatoji i dugna ir nieko, nevaziuoja :D tai nuvaziavau pas meistru ant kompo uzstate- mikrofiltras uzsikimso, tai cia liepe vaziuoti keisti katalizatoriu, nuveziau meistrui, atidare kapota, paziurejo sako neturbina tikrai, nes butu kzkoks garsas, bet man atsirado toks oro putimas kzkur po keleivio puses ratu arciau dureliu,.lyg ora leistu, tai sako bus katalizatorius uzsikimses, leidzia ora per betkur kur gali, nu zodziu, atidaviau masina taisymui , sutaise , sake kad buvo jau viskas katalizatoriui, tai ispjove ir dejo nauja nes ten stovi kzkokio stelgio davikliai,kurie duoda info kompui ,ir jis reguliuoja viska. tai va :) patarimas tik -diagnostika.:)


StandartinėParašytas: 22 Lap 2010, 16:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.01.13
Pranešimai:
5
Automobiliai:
e60 535d; E38 730 M60 96; E36 325 M50 92;
aisku, dekui, dare siandien diagnostika - turbinos valdymas tipo nedirba, bent jau taip meistrai issireiske, zesim kas toliau...


StandartinėParašytas: 28 Lap 2010, 02:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.04.08
Pranešimai:
16
Automobiliai:
E60 535d 2005 m.
Nikas:
kolega
sveiki.
Man buvo panasi problema, dingo trauka. Masina nuspaudus gazo pedala negreitedavo visai, tiksliau labai labai vangiai. Bet virsinus 2500 aps/min lyg ir atsigaudavo, tada pradedavo greiteti.
Problema sutvarkyta - buvo kaltas vakuumo daviklis (konverteris). Ji pakeitus vaziuoja vel gerai.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2010, 06:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.08
Amžius:
42
Pranešimai:
99
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
ex E34 525 M50 91
ex E39 525 TDS 97
ex E38 728i 95
ex E60 530D 03
ex E53 3.0 D 01
E65 3.0D 04
E46 2.0D 04
Pasmane kai buvo tokia problema tai kaltas buvo oro srauto matuoklis pakeiciau ji ir vel viskas super

_________________
BMW E60 530D


StandartinėParašytas: 10 Gru 2010, 01:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
kolega rašė:
sveiki.
Man buvo panasi problema, dingo trauka. Masina nuspaudus gazo pedala negreitedavo visai, tiksliau labai labai vangiai. Bet virsinus 2500 aps/min lyg ir atsigaudavo, tada pradedavo greiteti.
Problema sutvarkyta - buvo kaltas vakuumo daviklis (konverteris). Ji pakeitus vaziuoja vel gerai.


Nu ir pavadinimu meistreliai prisigalvoja lietuvoje. Koks cia daviklis ir dar konverteris :) Tai elektrinis vakumo voztuvas kurio pagalba valdoma turbina. Voztuvas atsidaro vakumas paduodamas turba puciasi pilnu pajegumu, voztuvas uzsidaro tada turbina atjungiama.


StandartinėParašytas: 22 Gru 2010, 23:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.01.27
Pranešimai:
45
Automobiliai:
ex E 61,
e 59
na pas mane problemele iskilo ,iki 3000 apsuku viskas idealiai veikia,kartais iki 4000, bet po to atrodo kad koks ribotuvas suveikia,toks atvejis buvo vasara ,bet galvojau gal kokios saleros lievos buvau uzpyles. ir dabar kartais viskas kaip ir gerai kartais ne,stovint vietoje, na ta prasme be apkrovos suka normaliai,gal kas kokiu minciu turit :?:

_________________
BMW e61 ex
e53 ex
e87
range rover 2006
motor e53


StandartinėParašytas: 09 Sau 2011, 12:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.01.09
Pranešimai:
24
Automobiliai:
e60 530d
sveiki, cia del bmw e60 530d dingo trauka. kiek matau cia kelios bedos aprasytos o gali butu ir kazkas rimciau? dabar toks jausmas lyg turbina neisijungia, spadui gaza iki 2000 normalej kyla kaip ir priklauso o paskuj iki galo spaudi gaza ir viskas atrodo ka butu ribotuvas ir ant 4000 stovi apsukos ir nekyla ir begejasi labai letai? ir kiek panasej remontas gali kainuoti daugmaz ?


StandartinėParašytas: 12 Sau 2011, 22:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.01.12
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E60 3.0D
Skype:
Algirdasstartline
Sveiki! esu susidures su tokio tipo problemomis, galiu pasakyti kad traukos dingimas gali atsirasti del keliu priezasciu. Norint issiaiskinti kas nutiko tiksliai reikia atlikti issamia motoro elektronikos diagnostika bei sistemos funkcionalumo stebejima, matavima td galima pamatyti ar turbina nevaldoma ar daviklis meluoja parodymus kompui ar parasciausiai skyle vamzdyne sedi ir slegis iseina lauk :|


StandartinėParašytas: 10 Vas 2011, 22:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.01.09
Pranešimai:
24
Automobiliai:
e60 530d
Algirdas#24 rašė:
Sveiki! esu susidures su tokio tipo problemomis, galiu pasakyti kad traukos dingimas gali atsirasti del keliu priezasciu. Norint issiaiskinti kas nutiko tiksliai reikia atlikti issamia motoro elektronikos diagnostika bei sistemos funkcionalumo stebejima, matavima td galima pamatyti ar turbina nevaldoma ar daviklis meluoja parodymus kompui ar parasciausiai skyle vamzdyne sedi ir slegis iseina lauk :|


sveikas, mataj jau viena karta buvo tokia beda man nuvariau diagnostika padare ir vel viskas ejo kaip priklauso spaudi ir traukia , praejo pusantro menesio ir vel snd ne is sio ne is to spaudu gaza ir nebeina. sakaj gali but kad daviklis kompuj meluoja?


StandartinėParašytas: 12 Vas 2011, 22:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.01.12
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E60 3.0D
Skype:
Algirdasstartline
Sveikas kaip jau minejau priezasciu gali buti ne viena. Trauka gali dingti del keliu priezasciu, jai auto dumint pradejo smarkiai tai dazniausiai skyle vamzdyne. Jai nei dumu nei galios srauto matuokles gedimas arba turbinos valdymo aktuatorius nedirba. Esme tame kad kol variklio kompas nemato oro srauto ir slegio tol neduoda max kuro. Reikia atlikti diagnostika ir viskas bus aisku kur dingo galia. Jai esi kaune galime padeti.


StandartinėParašytas: 13 Vas 2011, 00:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
animal88 rašė:
sveikas, mataj jau viena karta buvo tokia beda man nuvariau diagnostika padare ir vel viskas ejo kaip priklauso spaudi ir traukia , praejo pusantro menesio ir vel snd ne is sio ne is to spaudu gaza ir nebeina. sakaj gali but kad daviklis kompuj meluoja?


Visu pirma galetum daugiau info pateikti tiek apie savo masina tiek apie istrintas klaidas. Priezasciau gali buti daug, neesame mes ekstrasensai kad is tiek informacijos tavo problemas isprestume. Kolega auksciau nupasakojo kas mazdaug galetu buti susija su tavo bedom. Dabar as pabandysiu buti ekstrasensu ir atspeti tavo beda. Greiciausiai tavo masina yra po 2004 metu su elektroniniu turbinos valdymu ir beda yra butent jame. Pas bmw su elektroniniu valgymu turbom pradejus jiems grybauti atsiranda su tuom susija viena arba dvi klaidos ir trauka pablogeja, istrynus tas klaidas situacija pegereja nenuspajamam laiko tarpui. Butent del to ir speju kad pas tave gali buti tokia problema. Bet gali buti kad mano ekstrasensiniai sugebejimai nieko verti ir pripasakojau cia tau pievu :D


StandartinėParašytas: 19 Vas 2011, 19:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.01.09
Pranešimai:
24
Automobiliai:
e60 530d
mano bmw e60 530d 160kw 2004-10 menesio. dingo trauka o kaj dare diagnostika pasake kad uzsikisa filtras pries katalizatoriu, bet nuvezxiau i servisa ir per tris dienas pasake , kad yra kazkokie davikliai kurie reguliuoja turbinos darba, ir kaj ismeta klaida ijungia automobili i avarini rezima. taj dbr sake suras kuris tiksliai grybauja daviklis ir reiks keist. tik man idomu kiek kajnuos naujas? kiek devetas? nes sake kad brangios detales bet nepasake kolkas konkrecios sumos, taj man idomu kiek kajnuoja tie davikliai ? gal kas zinot nes ta filtra pravale sake ne jame problema, nueme klaidas tris kartus paspaudziau taip gerai ir vel dingo trauka.


StandartinėParašytas: 11 Spa 2011, 12:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.11
Pranešimai:
22
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e61 525d 2006m.
Prikelsiu tema...
Masina e61 525d 2006m. Problema tokia pat - nera traukos. Trauka atsiranda po ~3k apsuku. Vaziuojant pvz 50-60km/h staigiai uzminus gaza ivyksta kick-down ir tada masina lekia (apsukus ~3k - 4k). Siaip ramiai vazinejant ir isibegejant traukos nera (bet apsukos kyla visada gerai).
Neseniai nusipirkau diagnostika (INPA, DIS), pajungiau prie kompo ir matau DDE klaidas:
1. nedirba 3 zvakes.
2. 483D 483D throttle valve actuator
3. 4B90 4B90 rail pressure monitoring at engine-start
4. 41F2 41F2 electric fan, Control
Instrument cluster rodo irgi 3 klaidas (bet nemanau, kad tai susije)
1. "3C7 Luftfeder_AUSFALL_NETZWERKMANAGMENT",
2. "A557 Debuginfo Kombi"
3. "A559 Clamp30g_f_switch_off".

Istryniau klaidas ir vazinejau 3 dienas - niekas nepasikeite. Po 3 dienu pajungiau vel INPA ir matau kad atsirado tik zvakiu klaidos - kitu neatsirado.

Tiesa, kuro sanaudos padidejusios - ~13-14l mieste, bet pastebejau, kad variklis neisyla iki darbines temperaturos (vaziuojant pastoviu greiciu temp yra ~70, ir svyruoja), bet del sito jauciu kalti termostatai...

Kolegos, gal galetumete patarti kas cia galetu butu? Ir gal kas zino kaip man su INPA arba DIS patikrint turbinos darba?

Is anksto dekoju uz pagalba!


StandartinėParašytas: 11 Spa 2011, 13:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.31
Amžius:
34
Pranešimai:
672
Miestas:
Kedainiai/Kaunas
Automobiliai:
E60 535d M57N 06'
ex:E39 528 M52 96`
Tioma007 rašė:
Prikelsiu tema...
Masina e61 525d 2006m. Problema tokia pat - nera traukos. Trauka atsiranda po ~3k apsuku. Vaziuojant pvz 50-60km/h staigiai uzminus gaza ivyksta kick-down ir tada masina lekia (apsukus ~3k - 4k). Siaip ramiai vazinejant ir isibegejant traukos nera (bet apsukos kyla visada gerai).
Neseniai nusipirkau diagnostika (INPA, DIS), pajungiau prie kompo ir matau DDE klaidas:
1. nedirba 3 zvakes.
2. 483D 483D throttle valve actuator
3. 4B90 4B90 rail pressure monitoring at engine-start
4. 41F2 41F2 electric fan, Control
Instrument cluster rodo irgi 3 klaidas (bet nemanau, kad tai susije)
1. "3C7 Luftfeder_AUSFALL_NETZWERKMANAGMENT",
2. "A557 Debuginfo Kombi"
3. "A559 Clamp30g_f_switch_off".

Istryniau klaidas ir vazinejau 3 dienas - niekas nepasikeite. Po 3 dienu pajungiau vel INPA ir matau kad atsirado tik zvakiu klaidos - kitu neatsirado.

Tiesa, kuro sanaudos padidejusios - ~13-14l mieste, bet pastebejau, kad variklis neisyla iki darbines temperaturos (vaziuojant pastoviu greiciu temp yra ~70, ir svyruoja), bet del sito jauciu kalti termostatai...

Kolegos, gal galetumete patarti kas cia galetu butu? Ir gal kas zino kaip man su INPA arba DIS patikrint turbinos darba?

Is anksto dekoju uz pagalba!

Matuok dpf atgalini slegi. Turbinos putima ir valdyma gali patikrint per air mass system testa. Beje diagnostika dark su DIS, ne su inpa.

_________________
BMW automobilių diagnostika, kodavimas.
8-638-58655


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 482 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery