Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Lie 2010, 12:19 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 1996 06
Variklis: 2,5 TDS
Degalai: D

Problema/klausimas:Sveiki (sorry uz klaidas esu rusakalbis, tad su gramatika sunkokai)

turiu tokia problema vaziuojant i kalna (isibegejus) koki statesni visai netrauke masina, tik isijungus turbinai, vaziuojant 60km/h 4 saiba buna pradeda kristi greitis tada meti zemesne pavara smaugi iki turbynos tada gali vaziuoti toliau, nesuprantu kame problemos, siurblys ? purkstukai? pradejus judet nuo 1 begio staigiau atliaidus sankaba uzsitrukcioja ir vos ne gesta arba laaaaaaaaaaaaaaabai is leto isibegeja (i kalna) apsukos arba stovi arba letai krenta ant tiesiuju lig ir ore vyskas. jungiau kompa kazkas su elektra ar kas 3/5 puslapio klaidu, numusi, mase ijungi/isjungi ir vel visos klaidos. Kas galetu buti ? Gla kas pazista tikrai GERA DIZELIU BMW meistra. ačiū visiems.


StandartinėParašytas: 23 Lie 2010, 13:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.20
Amžius:
42
Pranešimai:
569
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525tds M51 98'
Skype:
oggiss
Kad 4 bėgiu į kalną prie 60, tai tikrai motorui yra sunku. O šiaip smauk, čia tau nea žigonas kuris bijojo apsukų, šituose motoruose viskas paskaičiuota, ribotuvai, tai, kad pakelsi apsukas iki raudono, jam tikrai nieko nenutiks.

_________________
Turbo Diesel


StandartinėParašytas: 23 Lie 2010, 13:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.02
Amžius:
41
Pranešimai:
1680
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 Touring 523i ex.
E34 Touring 520i ex.
E34 sedan 525i LSD ex.
gal reiketu pravaikyti tavo bmw.kartais sveika ir iki raudonos pakelnot apsuku rodykle.

_________________
Naktimis galvoji,kad reikia kažką keisti,O dieną elgiesi taip pat ir nieko nedarai...


StandartinėParašytas: 23 Lie 2010, 13:38 
  
 
 
na pasmaugiu as ji truputi, bet sakau cia reik pamatyti. Vaziuoji pvz i seskines kalna apsuku buna apia 1800 ir poto po truputi pradeda stoti masina po mazu, tada meti zemesne uzsmaugi iki 3 stuku ir pirmin su turbina, mano namas per viduri kalno jei isvazineju is namu ir suku i virsu i kalna tai 1 saiba kaip vezlis iki tol kol turbina isijunge,. nzn cia mano pirmas dizelis. bet kiek vaziaves su kitais a3, pasat 3, pasat b5 visai kitaip is 1 begio juda,na su 2,5 bmw tds nevaziaves nzn kaip kitos.


StandartinėParašytas: 23 Lie 2010, 15:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.19
Amžius:
36
Pranešimai:
70
Miestas:
Vilnius - Druskininkai
Automobiliai:
ex E39 525 M51 97'
maeSTRo rašė:
na pasmaugiu as ji truputi, bet sakau cia reik pamatyti. Vaziuoji pvz i seskines kalna apsuku buna apia 1800 ir poto po truputi pradeda stoti masina po mazu, tada meti zemesne uzsmaugi iki 3 stuku ir pirmin su turbina, mano namas per viduri kalno jei isvazineju is namu ir suku i virsu i kalna tai 1 saiba kaip vezlis iki tol kol turbina isijunge,. nzn cia mano pirmas dizelis. bet kiek vaziaves su kitais a3, pasat 3, pasat b5 visai kitaip is 1 begio juda,na su 2,5 bmw tds nevaziaves nzn kaip kitos.

pas mane tas pats i kalnus statesnius, pvz kaune i parodos kalna 3 begiu ir vaziuoju ant turbos. tdsas ir neturi traukt 4 begiu i statu kalna pagal mane, sunku jam, o ir taip ant mazu apsuku tdsas netraukia. su 3d, 2,7cdi teko vaziuot ten tai normaliai nereik laukt nei turbos.


StandartinėParašytas: 23 Lie 2010, 16:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
38
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
kiti chip tuninga daro tokiais atvejais, aisku pirma reikia isiaiskinti ar visos kitos dalys pas ta dyzeliuka geros ir pilnai veikia

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 24 Lie 2010, 00:57 
  
 
 
Galvojau apie chip, bet kiek girdejau tai jie tik paankstina turbina ir uzdeda galios (tik turbinai isijungus) pradzia vistiek bus Buka, vat rymtai jau 100% supratau ko truksta, truksta pradzios iki tol kol turbina isijugia. Is vietos tykrai bukumas yra. mas jauti kad vaziuoja tik nuo 2000 apsuku. Cia tykras TDS veidas ? buka pradzia...


StandartinėParašytas: 24 Lie 2010, 09:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
o kaip katalizatorius? nebus uzsikises?


StandartinėParašytas: 24 Lie 2010, 11:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.12
Pranešimai:
217
Automobiliai:
E39 525 tds 98'
E39 540 i
E46 320d
E 63 650i
jai viskas tvarkinga tai turi ait kaip raketa pirmu begiu turbinos net neturi jaustis kad isijungia pas mane jai slapias asfaltas tai suka ratus net nuo kokiu 3 stuku daryk diadnostika bus misinys lievas arba matuokle mirus oro srauto jai matuokle bus mirus paprasyk kad misini pariebintu pamatysi bus kaip kita masina
maeSTRo rašė:
Galvojau apie chip, bet kiek girdejau tai jie tik paankstina turbina ir uzdeda galios (tik turbinai isijungus) pradzia vistiek bus Buka, vat rymtai jau 100% supratau ko truksta, truksta pradzios iki tol kol turbina isijugia. Is vietos tykrai bukumas yra. mas jauti kad vaziuoja tik nuo 2000 apsuku. Cia tykras TDS veidas ? buka pradzia...


StandartinėParašytas: 24 Lie 2010, 12:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.19
Amžius:
36
Pranešimai:
70
Miestas:
Vilnius - Druskininkai
Automobiliai:
ex E39 525 M51 97'
maeSTRo rašė:
Galvojau apie chip, bet kiek girdejau tai jie tik paankstina turbina ir uzdeda galios (tik turbinai isijungus) pradzia vistiek bus Buka, vat rymtai jau 100% supratau ko truksta, truksta pradzios iki tol kol turbina isijugia. Is vietos tykrai bukumas yra. mas jauti kad vaziuoja tik nuo 2000 apsuku. Cia tykras TDS veidas ? buka pradzia...

as ipratau begius perjunginet nuo 2500-3000 apsuku ir nrml visai, kitu begiu apsukos palei 2000 buna jau ir trauka jauciasi :D nors pirmu begiu soka ir be turbinos kaip lledis rase.


StandartinėParašytas: 24 Lie 2010, 19:27 
  
 
 
Katalizatoriu ispjoviau, OSM buvau atjunges niekas nepasikeite, hmm o apie mysini ejo kalba, cia kaip pariebinti ? neina pirma saiba isvis. O deagnostika tai prie kompo pajunkt ? jungiau klaidu 3 puslapiai ir suprask ka tvarkiti, GAL KAS GERA MEISTRA PAREKOMENDUOTU Vilniuj, kad paziuretu normaliai.


StandartinėParašytas: 24 Lie 2010, 19:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.12
Pranešimai:
217
Automobiliai:
E39 525 tds 98'
E39 540 i
E46 320d
E 63 650i
nu tai jai tiek klaidu tai nieko gero ir nenorek :D o misini pariebint tai reikia siurblio galva pirmyn stumt bet irgi reikia kompo ir meistru pagalbos
maeSTRo rašė:
Katalizatoriu ispjoviau, OSM buvau atjunges niekas nepasikeite, hmm o apie mysini ejo kalba, cia kaip pariebinti ? neina pirma saiba isvis. O deagnostika tai prie kompo pajunkt ? jungiau klaidu 3 puslapiai ir suprask ka tvarkiti, GAL KAS GERA MEISTRA PAREKOMENDUOTU Vilniuj, kad paziuretu normaliai.


StandartinėParašytas: 24 Lie 2010, 19:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.02
Amžius:
37
Pranešimai:
1910
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 330cd
BMW 328i
maeSTRo rašė:
Katalizatoriu ispjoviau, OSM buvau atjunges niekas nepasikeite, hmm o apie mysini ejo kalba, cia kaip pariebinti ? neina pirma saiba isvis. O deagnostika tai prie kompo pajunkt ? jungiau klaidu 3 puslapiai ir suprask ka tvarkiti, GAL KAS GERA MEISTRA PAREKOMENDUOTU Vilniuj, kad paziuretu normaliai.


jei nori su misiniu suzaist ir padaryti, kad trauktu, zinau gera meista. prijungia kompa, pareguliuoja, visada geras rezultatas. be to elektriko gero reikia, kuris tavo klaidas paziuretu. apleista masina

_________________
Del visko kalti pIrIkupai!!!


StandartinėParašytas: 24 Lie 2010, 20:25 
  
 
 
force rašė:

jei nori su misiniu suzaist ir padaryti, kad trauktu, zinau gera meista. prijungia kompa, pareguliuoja, visada geras rezultatas. be to elektriko gero reikia, kuris tavo klaidas paziuretu. apleista masina



pirkau pries menesi masina, sutvarkiau visa pakaba db reik po kapotu list. Kur ir kaip man rast ta gera meistra ? ačiū


StandartinėParašytas: 24 Lie 2010, 20:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.02
Amžius:
37
Pranešimai:
1910
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 330cd
BMW 328i
reikejo pirkt ne pigiausia :D karolineskese, kovoliuko gatve zinai?

_________________
Del visko kalti pIrIkupai!!!


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery