Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 871 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2009, 08:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.30
Pranešimai:
395
Automobiliai:
E53
Automobilio, apie kuri norite paklausti bmw e60
Pagaminimo metai:2003
Variklis:3.0
Degalai:dyzelis

Problema/klausimas:sveiki,noreciau pasidometi gal kas yra susidures su tuo varijantu,zodziu kartais ismesdavo man kad baigia akumas nusesti,bet akumas nera labai jau senas,ir vakar po darbo nebeuzsikuriau masinos,ant laidu pasikuriau ir siandien ryta,pradejo mest klaidas visokias (ismeta tokia pasvirusia masina ir kazka raso dinamic drive) ir dar (geltonas vairiukas bet atsirado vakar siandien pasikuriau ir isnyko)


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2009, 14:14 
  
 
 
vairiukas atsiranda visada atjungus akuma.Paskui savaime susikalibruoja.Siulau pabandyk gerai pakraut akuma,gal dar atsigaus


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2009, 14:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Atsargiai jus ten su tais primirusiais akumais sitose masinose.


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2009, 15:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.30
Pranešimai:
395
Automobiliai:
E53
ten zodziu vairiukas atsirado buvo atjunge klema paskui prijunge klaidas tryne zodziu akumas kraunasi normaliai kazkur kitur problema yra o beto del to vairiuko geltono dingo vairo stiprintuvas ir niekaip negali pajungti jo.sako kad isejo vairo stiprintuvo elektrinis varikliukas,neaisku kur ji reikia tvarkyt,o tas elektrinis varikliukas gali buti priristas prie vairo koloneles?


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2009, 15:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Vairo stiprintuvas neveikti pradejo po akumo atjunginejimo?


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2009, 16:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.30
Pranešimai:
395
Automobiliai:
E53
ne zodziu situacija tokia man neaisku kodel ismete geltona vairiuka su sauktuku ant daciko,kazkaip nesukau sau galvos perdaug del to,bet dabar vakar issikrove man akumas,as ji pakroviau ant laidu,ir nuvaziavau i diagnostika,ziuri kad akumas kaip ir norma kad gali kazkur kitur buti elektros nutekejimas,nu jie ptratryne visas klaidas bet vairiukas tas neisnyko o dar plius dingo vairo stiprintuvas,tai sako gali buti parejes elektrinis vairo stiprintuvo varikliukas,nebesuprantu ka cia man daryt reikia.....


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2009, 15:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.27
Amžius:
41
Pranešimai:
351
Miestas:
Vilnius
per mazai informacijos,kad butu galima kazka patarti,
1.koks krovimas tikslus? tiek su generatoriaus apkrova tiek be jo?
2.Vairo kolonele kokia? su aktyviu vairu ar be jo? su servatroniku ar be jo?
3.kokia automobilio iskrova tiksli?

atsakius tiksliai i situos klausimus galima daryti isvadas ir dalinti patarimus,nes dabar snekame apie veja :D

Nes problemu gali buti nuo a iki z ,tokiu kaip pvz. :
1.Elementariausiai priekinis skremulys prasisukes (ko pasekoje dingsta vairo stirpintuvas ir yra nedakraunamas akumuliatorius)
2.IBS (intelektualus daviklis) kuris kontroliuoja akumuliatoriaus stovi
3.Bet kokio bloko gedimas kuris sudaro automobilio iskrova.
4.Ir t.t.

Tad siulyciau pirmai pradziai susirinti reikiama informacija ;)


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2009, 19:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.31
Amžius:
40
Pranešimai:
43
Miestas:
Taurage
Automobiliai:
E60 530D 04'
Nikas:
Vaidis
pas mane siandien issikrove akukmuliatorius, pries tai nei akumuliatoiriaus ikonele nedege, bei nemete jokiu klaidu, tik kai jau visai issikraudinejo pradejo navigacinis ekranas mirgeti ir klaidos metytis, su testeriu patikrinau krovima uzvestai masinai - 11,2 pirmiausia mintis generatorius nekrauna, bet tada kodel nedega akumuliatorius, kas cia galetu buti, ka pirmiausiai ziureti?


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2009, 19:47 
  
 
 
buvo ir pas mane panasi situacija,uzsidege akumo lempute,vaziavau toliau,po kazkiek laiko,pradejo klaudas mesti,abs uzsidege,antipraslidimas,servise soon.... uzgeso ekranas visas,kai sustojau ir uzgesinau masina,nebeuzsikuriau! po kokio pusvalandzio,pasikuriau,nuvaziaves i bmw centra,padare diagnostika,rado tik viena,kad ignition switch isejes,isjungynejo ir isijungynejo elektra pati krc,tai nzn,dabar kolkas gerai viskas


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2009, 20:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.14
Amžius:
52
Pranešimai:
634
Miestas:
Kėdainiai
Automobiliai:
ex E39 525d M57 01'
e60 530d M57N 03'
Vaidass rašė:
pas mane siandien issikrove akukmuliatorius, pries tai nei akumuliatoiriaus ikonele nedege, bei nemete jokiu klaidu, tik kai jau visai issikraudinejo pradejo navigacinis ekranas mirgeti ir klaidos metytis, su testeriu patikrinau krovima uzvestai masinai - 11,2 pirmiausia mintis generatorius nekrauna, bet tada kodel nedega akumuliatorius, kas cia galetu buti, ka pirmiausiai ziureti?


Pirmiausia ziuret generatoriu,kiek is jo iseina.Ne prie akumo,o tiesiai is generatoriaus.Jei is generatoriaus 11.2 vezi remontui generatoriu.


StandartinėParašytas: 17 Rgs 2009, 08:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.30
Pranešimai:
395
Automobiliai:
E53
ne ten krauna pas mane tai gerai viskas,dabar pas mesitrus palikau tai sake kad kazkas tipo su vairo stiprintuvo varikliuku ten su laidais kazkas blogai,siandien sake sutvarkys nezinau bus matyt kaip cia viskas yra,o siaip vairas tai aktyvus bet man jis uzsidege kai pavazynejau per lietu,bet nedingo jokie stiprintuvai niekas,po diagnostikos dingo.


StandartinėParašytas: 17 Rgs 2009, 21:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.31
Amžius:
40
Pranešimai:
43
Miestas:
Taurage
Automobiliai:
E60 530D 04'
Nikas:
Vaidis
nuvariau siandien vietiniams elektrikams, tai sutvarke, angliukams kazkas buvo, tiek bedos :D vel skrieja kaip vejas \:D/


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2009, 08:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.30
Pranešimai:
395
Automobiliai:
E53
o kas tau buvo isvis?


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2009, 09:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.14
Amžius:
52
Pranešimai:
634
Miestas:
Kėdainiai
Automobiliai:
ex E39 525d M57 01'
e60 530d M57N 03'
Kiesa rašė:
o kas tau buvo isvis?

Na tu stiprus:)))Auksciau keleta eiluciu paskaityk:)))


StandartinėParašytas: 19 Rgs 2009, 12:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.30
Pranešimai:
395
Automobiliai:
E53
e60 vairo stiprintuvas eina elektrinis ar koks?gal kas zinot,nes man sake kad eina elektrinis ir jis kazkaip priristas prie vairo koloneles.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 871 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery