Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Šioje srityje vartotojai apraso savo nuveiktus darbus tvarkant/perdarant automobilius.
Čia draudžiamos diskusijos, užklausimai ir kiti panašūs dalykai. Tam yra PM.
Pranešimai atsiranda tik su moderatorių patvirtinimu.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Gru 2008, 22:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
Kaip zinia dyzeliams daznai pasitaikanti beda - skydelyje issiliejes kilometrazas, o sveiku skydeliu sunku rast. pas mane irgi buvo tokia beda, bandziau ir kondensatorius perlituot, bet tai nieko nedave. Cia pabandysiu aprasyt kaip galima paciam susiremontuot tuos pikselius. deja bet remontui reikalingas geras veikiantis skydelis, bet gerai yra tai kad jis tinka ir nuo benzininio E34 kuriu rasti neproblema ir jie pigesni nei dyzelio.
taigi kaireje mano dyzelinio E34 skydelis su issiliejusiais pikseliais, desineje pirktas benzinio E34 skydelis su neissiliejusiais pikseliais.
Paveikslėlis
nepasakosiu kaip reik isimti ji is masinos - tai palieku jum patiem (seip ten reik atsukt 2 mazus varztelius is virsaus ir skydelis issitraukia)
pirmiausia reikes atidaryti abu skydelius. rodyklese pazymetose vietose yra 2 juodi fiksatoriai. juos reikia pasukti pries laikrodzio rodykle 90 laipsniu kampu iki uzraso open/auf
Paveikslėlis
tada reikia atskirti skydelio "dugna". patraukus apacia dugnas atsiskirs nuo pacio skydelio
Paveikslėlis
tada virsuje skydelio pamatysite kur jis fiksuojasi - lengvai patraukite ir atskirsite dugna visiskai nuo skydelio
Paveikslėlis
sioje nuotraukoje benzininio skydelio dugnas yra apverstas
butent benzinio skydelio dugna jum reikia uzdeti ant dyzelinio skydelio. viska reikia surinkti atbuline tvarka, tuo paciu patikrinkite ar visos lemputes sveikos. beliko tik pakeisti "rakta". pamatysite tokia zalia fiske, ja atsargiai su peiliu arba su minusiniu atsuktuvu istraukite ir idekite savo rakta is seno skydelio dugno vietoj benzininio. siame rakte yra uzkoduota informacija ir pagal si rakta teisingai veiks apsukos, spidometras ir kuro sanaudu rodykle. beje jame yra uzkoduota jusu automobilio rida.
Paveikslėlis
siame paveikslelyje raktas jau istrauktas
na viska surinkus atgal ir idejus atgal i masina viskas turetu veikti. gaila bet neturiu nuotraukos kaip pries tai buvo pas mane (buvo visiskai issiliejusi pagrindine rida ir gerai pasilus masinai issiliedavo ir "mazoji" rida), bet rezultatu esu labai patenkintas.
Paveikslėlis

sanaudos: benzininio bmw E34 skydelis - 40lt ir 20 minuciu darbo.

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 21 Sau 2009, 21:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
35
Pranešimai:
383
Miestas:
Rokiskis-Vilnius
Automobiliai:
E39 99m. 525 tds touring + shadowline
ex: E34 95m. 525 tds touring+shadowline
E34 524td 90m.
o kodel negalima tiesiog tu raktu tik apkeist?

_________________
BMW - svajoniu mergina, kuri parodys sawe tik "JA" dievinanciam... ]:) VGTU - Statybos inz.:)


StandartinėParašytas: 22 Sau 2009, 00:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.09
Amžius:
39
Pranešimai:
331
Miestas:
Vilnius / Utena
Skype:
b_easter
todel kad, skiriasi ciferblatai... pvz ties kuro padala benzininio nupiesta kolonele, o dyzelinio uzrasyta "Diesel" :wink:


StandartinėParašytas: 22 Sau 2009, 00:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.21
Amžius:
36
Pranešimai:
869
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Buvo:
E46 330d '04
E46 330d '02
E46 320d '00
E36 325tds '98
E46 330d '00
E36 328i '95
E36 320i '94
Veikia sis metodas E36?

_________________
3


StandartinėParašytas: 25 Sau 2009, 22:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.12.25
Amžius:
43
Pranešimai:
575
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E66
Pasibandyk :) :) Turetu veikti


StandartinėParašytas: 22 Vas 2009, 22:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.26
Amžius:
38
Pranešimai:
141
Miestas:
Vilnius/Panevežys
Automobiliai:
E36 M50b25
Nikas:
555
Pas mane lygiai toks pat spidometras, kaip nuotraukoje, taciau skaiciukai taip pat pasilieje, ar tiktu prietaisu skydelis, kur kilometraza rodo ne ekranelyje po spidometru, o eileje apacioje? Kaip suprantu cia siek tiek naujesnis, o ten senesnis? Ir ar skiriasi nuo kubaturos?


StandartinėParašytas: 15 Kov 2009, 11:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
dzimbo rašė:
Pas mane lygiai toks pat spidometras, kaip nuotraukoje, taciau skaiciukai taip pat pasilieje, ar tiktu prietaisu skydelis, kur kilometraza rodo ne ekranelyje po spidometru, o eileje apacioje? Kaip suprantu cia siek tiek naujesnis, o ten senesnis? Ir ar skiriasi nuo kubaturos?

Jei tu nori kad pas tave butu mechaniniai skaiciukai tai gali isidet ta senesni skydeli, veiks. O del kubaturos - nzn, turetu tikt bet koks, nu tik aisku nuo 518 tik netiks, nes ten 4 cilindrai ir apsukas neteisingai rodys. o nuo 6 cilindru turetu teisingai apsukas rodyt. bet geriau pasitaisyk ta skydeli kaip aprasiau ir viskas bus daug geriau negu kad su mechaniniu skydeliu :)

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 07 Geg 2009, 20:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.03
Pranešimai:
165
Automobiliai:
E39 3.0d
o sitas veiksmas padetu kai issilieja automato tds raides skydele (kur rodo koks begis) ?


StandartinėParašytas: 10 Geg 2009, 13:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
one&only rašė:
o sitas veiksmas padetu kai issilieja automato tds raides skydele (kur rodo koks begis) ?

sitam nepades, nes ten isistato toks atskiras blokelis ir i ji atskirai fiske pasijungia. issiimk skydeli ir suprasi apie ka sneku.

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 01:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.24
Pranešimai:
27
Automobiliai:
[ieskomas E34 [2.0-2.5(2.4td)/i] EX: E34 525 M51 92' tds
Skype:
arteliz
pas mane tdsui taip pat issilieje parodymai bet ir ilgiau vaziuojant pora kartu visos rodykles "supulsuoja" ir nieko neberodo visai( 0km/h, apsukos-0, bakas-0, ir tt), po to is naujo kai uzsikuri masina ir vel rodo viska gerai, bet visa tai kartojasi. kurioj srity bedos ieskot? :-k


StandartinėParašytas: 02 Rgp 2009, 10:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
pirmoj zinutej aprasytas remonto budas turetu tau padet. turbut tavo skydelis jau prie mirties

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 27 Rgp 2009, 22:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
kaip pataisyt tuos pixelius kur begius rodo?


StandartinėParašytas: 28 Rgp 2009, 09:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
ShypaZ rašė:
kaip pataisyt tuos pixelius kur begius rodo?

ten atskirai issima kaip blokelis. bandyk keist

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 28 Rgp 2009, 12:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
issiardai ta blokeli atsargiai nuimi skardele nuo kontaktu(NE NUO EKRANO) nuo plokstes ,atsargiai nulupam kontaktam nieko nedarom, su peiliuku arba dar su kuo nors atsargiai nubruzinam nuo plokstes kontaktu apsinesusia oksidacija iki vario spalvos blizgejimo ir atsargiai sudedam atgal viska pries dedant ta skardele atgal ant kontaktu patartina issisukt lempute matysit patys pagal situacija, sorry kad be foto, kai dariau viska galvojau nepades bet kazkiek padejo lyg ir sviecia bet man atrodo cia laikina nes kontaktai vel oksiduosis kad to nebutu reikia imt lituokli itrint kontaktus su kanifolija ir su itin plonu lituokiu pereit su laseliu lydmetalio tada kontaktas garantuotas reiks gal apsimt kada


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2009, 10:04 
  
 
 
Norejau paklaust kur galima gaut ta rakta kur minejai? o kas bus jei nepakeisi? Pas mane benzinas ir gavau dyzelio. Apskritai, mano beda uzeina ir nerodo greicio, sanaudu. Gal kam taip buvo jau?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery