Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Rgs 2008, 15:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
40
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
jei buvo uzkaite, tai galimybe, kad tarpine galvos, ar pati galva truko. (man taip buvo ant wv)
pazystamui dinginedavo skystis po truputi, tepale priemaisu nera, ausinimo skystyje priemaisu nera. pozymiai - kartais jauciamas permusimas variklio darbe ir balti dumai is dusles. ikises kazka i zvakiu lizda, aptiko ausinimo skyscio, taip ir issiaiskino.
p.s. langai nerasoja? tada galima butu kaltinti ir peciuka, jei jis kiauras. tokiu atveju langai rasoja riebalu, arba buna slapi kilimeliai del to pacio ausinimo skyscio.
dar gerai paziureti reiktu del baluciu po masina ryte, jei ju nera, tada blogiau truputi (tarpine, galva).

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 08 Rgs 2008, 16:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Apziurek idemiai ir vandens pompa-irgi kartais leidzia.............

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 08 Rgs 2008, 17:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.23
Amžius:
48
Pranešimai:
10
Miestas:
Klaipėda
Dekuj uz pastebejimus.
Po savaites grisiu ir tada varysiu auto pas meistru, kad iki galo issiaiskintu kur dingsta skystis.
Tikiuosiu nebus taip blogai, kaip cia kai kurie prognozuoja :(


StandartinėParašytas: 10 Rgs 2008, 15:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
Na pas mane taip pat buvo problema tokia. Bet ji pasireiškė labiau tik tada kai buvo labai didelis karštis lauke. Mašinos temperatūra kaip įkalta stovėdavo, tačiau skystis išgaruodavo greičiau nei kad reikia. Tai iš pat pradžių bandžiau pylt nepigių visokių sandariklių, tai rezultatas = 0. Po to nusipirkau senukuose ant baerio kažkokių miltelių už kelis litus spiceliai sandarinimui. Na ir ką manot = važinėju jau kelis mėnesius ir nei kiek nesumažėjo aušinimo skysčio.
Aš įtariu, kad pas mane gal taip pat buvo kažkokia nedidelė skylė ir pro ją bėgdavo, kai užkaisdavo pakildavo spaudimas ir kaip sakant ba ba tada :D
O ant mano senojo E34 tai tokie baeriukai per radiatorių darydavosi. Per jo kraštus begdavo ](*,)

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 10 Rgs 2008, 20:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.27
Amžius:
38
Pranešimai:
318
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex E39 2,3i
E61 3,0d
pas mane irgi dingsta po truputi.. bet matosi kad leidzia per issipletimo bakelio apacioje esancia tarpine ar kaip ja pavadinti.. gal kas zinot keiciasi jinai ar ne?


StandartinėParašytas: 10 Rgs 2008, 21:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
Giedrius M rašė:
Dekuj uz pastebejimus.
Po savaites grisiu ir tada varysiu auto pas meistru, kad iki galo issiaiskintu kur dingsta skystis.
Tikiuosiu nebus taip blogai, kaip cia kai kurie prognozuoja :(

Nera uz ka , butinai pranesk kuom baigesi ir kur beda buvo :)


StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 09:18 
  
 
 
sveiki radau pajieskoja variklio permusimas.man skistis nedingsta bet buna kad permusimas buna bevaziuojant o kartais ant laisvu uzgesta.kas galetu buti per beda


StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 09:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
40
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
DJkostas rašė:
sveiki radau pajieskoja variklio permusimas.man skistis nedingsta bet buna kad permusimas buna bevaziuojant o kartais ant laisvu uzgesta.kas galetu buti per beda

o kuom cia tavo problemos susijusios su ausinimo skysciu?

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 13:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.05
Amžius:
41
Pranešimai:
426
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 330i m-sport
ex E34,E39,e53
Gal del naujo radijatoriaus gali dinginet pradzioj antifrizas


StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 18:14 
  
 
 
todel kad radau pajieskoja variklio permusimas o tu pamegink parasyti i frm iskart i siuksline ismes tipo ira tam pajieska


StandartinėParašytas: 03 Spa 2008, 09:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
40
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
nu bet vistiek ne i tema pataikei :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 10 Spa 2008, 08:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.29
Amžius:
41
Pranešimai:
12
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e60, 530 d., 06'
ta pati problema ir pas mane, is ryto kai pasale uzsidege lempute kad reikia patikrinti ausinimo skyscio lygi (kol oro temperatura buvo didesne, tokios problemos nebuvo), dapiliau apie 700 ml, kita diena dapiliau likusius 300 ml ir vazinejau sau ramiai pora dienu, o siandien vel jau truksta ausinimo skyscio.. patikrinau tepalo lygi, tai kaip ir viskas kaip ir turi buti, ausinimo skystis irgi svarus... taip pat ir pas mane po masina jokiu balu nera. bet pastebejau kad kai pavazinejus atidarai kapota tai jauciasi antifrizo kvapelis.. aj ir dar pas mane labai ilgai pasikelia temperatura iki darbines variklio tepmperaturos, bet manau tai tik del termostato. kol kas nezinau kame reikalas, kai issiaiskinsiu, parasysiu. :|


StandartinėParašytas: 13 Spa 2008, 09:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.29
Amžius:
41
Pranešimai:
12
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e60, 530 d., 06'
Denisss rašė:
ta pati problema ir pas mane, is ryto kai pasale uzsidege lempute kad reikia patikrinti ausinimo skyscio lygi (kol oro temperatura buvo didesne, tokios problemos nebuvo), dapiliau apie 700 ml, kita diena dapiliau likusius 300 ml ir vazinejau sau ramiai pora dienu, o siandien vel jau truksta ausinimo skyscio.. patikrinau tepalo lygi, tai kaip ir viskas kaip ir turi buti, ausinimo skystis irgi svarus... taip pat ir pas mane po masina jokiu balu nera. bet pastebejau kad kai pavazinejus atidarai kapota tai jauciasi antifrizo kvapelis.. aj ir dar pas mane labai ilgai pasikelia temperatura iki darbines variklio tepmperaturos, bet manau tai tik del termostato. kol kas nezinau kame reikalas, kai issiaiskinsiu, parasysiu. :|


Mano problema isspresta (leisdavo skysti vandens pompa) - pakeista 8)


StandartinėParašytas: 20 Spa 2008, 16:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.23
Amžius:
48
Pranešimai:
10
Miestas:
Klaipėda
Sveiki.
Tai va, mano problema isspresta (tikiuosiu). Pasirodo leido ausinimo skysti apacioje pro pagrindine slanga (buvo kiaura), kur nueina link peciuko. Nesu didelis auto specas, bet taip supratau, kai aiskino meistrai.
Bet kokiu dekui visiems uz patarimus ir pastebejimus.


StandartinėParašytas: 09 Lap 2008, 01:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.25
Amžius:
41
Pranešimai:
268
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Audi Q7
ex E39 530d
Kai dingsta aušinimo skystis, tai yra tik 3 variantai:
- pro kažkur leidžia (apibėgęs variklis, žymės ant žemės. galimi niuansai, kad leidžia tik važiuojant - ada sunkiau)
- varo į karterį (daugėja tepalo)
- varo į degimo kamerą ir pasišalina pro išmetimo vamzdį (balti dūmai)

Stebuklų nebūna.

Pačiam taip pat dinginėjo. Buvau jau prisigalvojęs visokių baisių dalykų (nes kaip tik pradėjo dinginėt mėnesis po termostato keitimo - kaisdavo) apie trūkusias galvas ir tt. Bet viskas baigės laimingai. Variklio viršuje (konkrečiai - M57), kur išeina storoji šlanga į radiatorių, stovi kažkoks plastmasinis trišakis. Jis buvo trūkęs. Pastebėti buvo sunku, kadangi tekėdavo variklio bloku ir turbūt nuo karščio didžioji dalis nugaruodavo.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery