Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Lie 2007, 21:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.05
Amžius:
51
Pranešimai:
45
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E-39 520d M47
Labai ačiu ryt butinai nulėksiu, žiūrėsiu ką pasakys. Ne pas mane dabar pasakyčiau kuriasi labai normalei, kai bake 50 litrų, o su tuštesniu nebebandau nebenoriu varkti ir ant buksyro užtraukinėti bolido. Tie dangteliai vienodi ir yra du siurbliai na pažiūrėk jei išeis idėsiu adresą http://www.elcats.ru/bmw/details.asp?md ... d=DEB000A2

_________________
BMW-maniakas.


StandartinėParašytas: 03 Lie 2007, 21:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.05
Amžius:
51
Pranešimai:
45
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E-39 520d M47
Pas mane tokia sistema kiek žiūrėjau pats, o pačių siurblių neištraukinėjau

_________________
BMW-maniakas.


StandartinėParašytas: 04 Lie 2007, 18:39 
  
 
 
nu kaip as ir sakiau,kad siurblys vienas,jis pazimetais skaiciumi[1],o kitoj pusei tai tik plude,o ta slangute tai vakumas.


StandartinėParašytas: 04 Lie 2007, 21:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.05
Amžius:
51
Pranešimai:
45
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E-39 520d M47
O kas 7 numeriu pagal tave, ten siurblys ir parašyta rusiškai kairės pusės siurblys tikrai patikėk aš jau pas save žiūrėjau, tik nelabai įsivaizduoju kam jie du ir kaip jie veikia, meistriuko šiandien neradau jau buvo išvažiavęs namo apie 18.00 val. radau gana nesunkiai ačiu tau, žiūrėsiu ką jis pasakys.

_________________
BMW-maniakas.


StandartinėParašytas: 05 Lie 2007, 22:13 
  
 
 
ten istikruju nevisai siurblys ten kaip vakumo mechanine pompa,kazkas tokio,nes ita fiske ateina tik du laidai pludei.o i desne puse ateina keturi laidai,du pludei ,du siurbliui.jo tas meistriukas tik iki sesiu dirba,nes kai as tvarkiau,tai liepe iki sesiu pasimt.


StandartinėParašytas: 06 Lie 2007, 17:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.05
Amžius:
51
Pranešimai:
45
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E-39 520d M47
aš ir nelabai suprantu žiūrėsiu ką meistriukas pasakys kaš čia per sitema, tik sakau kai buvau nuardę tai tas kairys ir zyzia, o tu ir pas save žiūrėjai man atrodo pas tave ir tas pats du

_________________
BMW-maniakas.


StandartinėParašytas: 06 Lie 2007, 20:36 
  
 
 
as kaires puses isardes nebuvau,buvau tik dangteli atsukes,bet tas dangtelis yra mazesnis uz desni.ten ranka vos ikistum.ir as meistriukui kaip paskambinau,del savo gedimo.jis sako ziurek siubliuka,sakau kur jis [auga] sako po sedyne desnei pusei.


StandartinėParašytas: 06 Lie 2007, 22:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
45
Pranešimai:
158
Miestas:
Kaunas
basv rašė:
Ta meistriuka rast labai paprasta.vaziuoji nuo Vilniaus puses y MEGA,privaziuoji tilta salia MEGOS,tada lipi ant jo ir pervaziuji y silainiu puse,baigentis tiltui suki i desnia vaziuoji tiesiai,tau po desnia keli servisai tokie didesni,dar vaziuoji ir privaziuoji garazus,suki i desnia ir po desnia ant kampo matysi.;DUJOS PAS MIKA; ar kazkas panasaus.suki vel i desnia ir pravaziuoji ji,tada i kaire,ir ties viduriu ant duru bus uzrasas SIURBLIU REMONTAS.Tai Va,jai ka tai ten konors paklausk tau pasakys.
teisingai nupasakota,bet kazkaip sudetingai :D


StandartinėParašytas: 08 Lie 2007, 19:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.05
Amžius:
51
Pranešimai:
45
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E-39 520d M47
Dar norėjau paklausti taves basv, ar pas tave viskas gerai būdavo kai kuro daugiau nei puse bako

_________________
BMW-maniakas.


StandartinėParašytas: 08 Lie 2007, 20:36 
  
 
 
pas mane viskas buvo okei,tik buvo pradeje ligtai truputi trukciot kai gazo uzmini,poto viena diena stop bmw ir viskas,paziuriu,po kapotu ta slangute kur is filtro iseina,kura varo kartu su oru bet nesikuria,lyg bando griebt,bet nesikuria,galvojau gal ir sistema kiaura,bet paskambinu pazystamui sako ziurek siurbliuka .as ji isemiau jis lyg veike,bet striginejo,pasake to meistriuko kordinates,nuveziau palikau,po poros val pasiemiau,isidejau,rakteli tik idejau i spinelia,ir uzsikuriau.


StandartinėParašytas: 08 Lie 2007, 23:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.05
Amžius:
51
Pranešimai:
45
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E-39 520d M47
Aišku, tau biškė kitaip nei pas mane numirinėjo siurbliukas, bet kol tuštokas bakas buvo mano ir panašei darė pradžioj tik rytais sunkiai kūrėsi poto jau ir biške pastovėjusi sunkiai kurdavosi ir turbūt vėliau jau būčiau nebeužkuręs iš vis, bet ipyliau 50 litrų, kaip kažkas patarė ir viskas baigėsi, vienas meistriukas iš Vilniaus dizel serviso sakė kad kai pilnokas bakas tai tas siurbliukas bake kaip ir nereikalingas nes gana lengvai patraukia ir aukšto spaudimo kuro siurblys.

_________________
BMW-maniakas.


StandartinėParašytas: 09 Lie 2007, 11:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.05
Amžius:
51
Pranešimai:
45
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E-39 520d M47
Na buvau pas tą meistriuką tai jis nelabai susigaudė kas pas mane per sistema iš pradžių sakė kaip ir tu man dešinėje stora žarna padavimas smulkesnė alsuoklis ir plūdė, kairėje stora žarna grįžimas ir plūdė, bet nuardžius ir nujėmus žarnas pasirodė kad kitaip nes kurą paduoda ne per dešinį o per kairį, kur viena stora šlangutė ir kur mažesnis siurbliukas ir klausė lyg sakė ir zyzia bet nelabai suprato kaip gali zysti nes ten du laidukai ir turėtu būti plūdės tie laidukai, tai numovėm žarnelę tai kurą normalei pučia, o dešinėje per storesnę žarnelę tipo kuras sugrįžta, nes įjungus degimą pradėjo kuras bėgti iš žarnelės į baką, o smulkią žarnelę nebenujiminėjom, meistriukas sako greičiausiai bus vebastos padavimas, nes pas mane ji yra. Tai nebežinau ką daryti, nes meistriukas sako, kad tas siurblys ar siurbliai bake tipo geras, geri nes kurą paduoda normalei, tai dabar mėginsiu išvažinėti ir žiūrėsiu kas darysis.

_________________
BMW-maniakas.


StandartinėParašytas: 09 Lie 2007, 11:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.05
Amžius:
51
Pranešimai:
45
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E-39 520d M47
Bet mano nuomone vistiek bake bus su tais siurbliais (ar siurbliu) bėda.

_________________
BMW-maniakas.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery