Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Bal 2007, 18:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.28
Amžius:
43
Pranešimai:
58
Miestas:
Vilnius
Sveiki, pas mane E39 528i
Automatas dar ne steptronicas, o tas senesnis.
tai va vazineju, mieste valgo apie 18l. manau kad per daug.
ir as jau daug nagrinejau, dariau visokius experementus :) bet problema yra tame kad pvz vaziuoji tarkim kokiu 40-50km/h ir spaudi gaza iki puses, tai masina vos traukia, oborotai auga vos vos. o ekonomizerio strelyje - uzshkalina ant maximumo. tai iseina kad traukos nulis, o benzo ima daug.
nezinojau kodel taip, kol siandien nepadariau dar vieno eksperemento. nuvazivau i BRC ir suradau ten 525 automata steptronica ir pravaziavau.
tai tas vos pajaucia kad spaudi gaza - iskart atsiranda trauka ir atrodo kad perjungia i zemesne pavara.

poto ijungijau +- rezima ir isibegejau iki kokiu 40hm/h ir ijungiau trecia pavara. ir paspaudziau gaza kaip visalaik spaudziu ant savosios. tai ka ir reikejo pastebet - tas pats sudas. netraukia, benzo ima daug. nes kai 40km/h ir ijungta trecia pavara tai ji dar neturi traukos prie tokio greicio.

tai man toks jaumas kad mano masina uzsiciklina ant kokios nors pavaros (pvz vaziuojant mieste ant 3) ir kai spaudi gaza - ji nepersijungia i 2-a pavara, o lieka trecioje ir vos vos traukia. aisku jei spaudi kickdowna tai jai daeina kad reikia i zemesne perjungt. bet jei per puse gazo spaudi tai ji vos vos gali istrauki ant tos trecios pavaros, o gal net ir ant ketvirtos, o i zemesne nepersijungia.

tai toks jaumas kad ta masina is BRC su steptronicu vos pajaucia gaza ir tarkim is tos 3-os pavaros iskarto perjungia i antra kur yra trauka ant 40km/h ir traukia. o mano masina kaip stovi ant trecios(ar gal ketvirtos) ir jai nedaeina kad reikia i antra persijungti.

ar cia taip ir turi buti su tokiu automatu kaip pas mane ar turi taip pat traukti ir veikti kaip 525 su steptroniku?


StandartinėParašytas: 07 Bal 2007, 18:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.23
Amžius:
37
Pranešimai:
1073
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
VAZ 21063
MB W210 E300TD
man atrodo turetu tavo masina kazkiek jautriau readuoti i gazo paspaudima, pas mane nors truputi paspaudi ir jau gerokai traukt pradeda, manau , kad pas tave cia beda gal dezej ..


StandartinėParašytas: 07 Bal 2007, 19:41 
  
 
 
zinai ka as manau, mano durna galvele manau kad problema yra greiciu dezeje, butent davikliuose kurie fiksuoja veleno apsisukimo greiti
tu davikliu yra keletas, isvardinti negaliu nes tiksliai ju nezinau bet manau broblema yra tame.... o jei laikai gaza maziau nei puse pries tai issibegejes iki tarkim 80 , tai ji letejant susimeto tvarkingai atbuline eiga begius ar ir lieka ant ketvirto krumplio?


StandartinėParašytas: 07 Bal 2007, 22:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.28
Amžius:
43
Pranešimai:
58
Miestas:
Vilnius
na kai isibegejai iki 80km/h ir poto paleidi gaza tai ji letiejant perjungia saibas. su situo viskas ok.

gal as ten nelabai paaiskinau, siaip ji vaziuoja normaliai, nesijaucia kazkokiu trukumu kurie akivaizdus, viskas ok.

tik va sakau pastebejau kad va vaziuoji ramiai mieste tarkim 40km/h ir spaudi po truputi gaza, tai ji vos vos traukia, nes turbut kai ramiai vaziavau ant 40km/h tai ijunge trecia saiba, ar gal net ketvirta. tai kur ten trauks masina 40km/h ant ketvirtos saibos.
tai truputi paspaudus turi perjungti i zemesne saiba, bet to neivyksta.
poto dadedi, dadegi gazo, ji vis neperjungia, ir tik kada jau pasiekei dugna, tai jai daina kartais kad reikia perjungi i zemesne(pvz i antra saiba).


StandartinėParašytas: 10 Bal 2007, 15:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.28
Amžius:
43
Pranešimai:
58
Miestas:
Vilnius
na nejaugi niekas nesusiduret? nes galva jau suku o niekaip nesuprantu kame gali buti problema


StandartinėParašytas: 10 Bal 2007, 15:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.01.14
Amžius:
35
Pranešimai:
810
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
e90 325i
X6
zhenyazero rašė:
na nejaugi niekas nesusiduret? nes galva jau suku o niekaip nesuprantu kame gali buti problema

nu is tavo aprasymo,tai as manau taip ir turi but.kickdown kiek suprantu suveikia tik kai nuspaudi iki dugno gaza.


StandartinėParašytas: 10 Bal 2007, 18:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.07
Amžius:
39
Pranešimai:
1046
Miestas:
Vilnius (Panevezys)
Automobiliai:
VW Scirocco 1.8 karbas '84 (duzo)
E34 520i Touring M50TU '93.10.28 (pard.)
E36 320i Coupe M50TU '94.06.15 (pard.)
E36 318i Sedan 92.05.18 (pard.)
VW Jetta 1.4 TSI 90kW 2015
VW Passat 1.4 TSI 92kW 2016
taip...nesu isitikines kad taip yra 100% bet nieko kito nesugalvuju...
tai va..
mano manymu, yra kazkoks reguliatorius, kuris reguliuoja pavaru persijungima pagal gaza (kuro padavimas, apsukos ir pan.) ir tas reguliatorius kogero yra sujungtas su davikliais (kuriu kaip kazkas minejo - yra ne vienas :) ), tai darau isvada, kad gedimas yra ir jis kogero elektrines dalies (traukos daviklis ar kazkas panasaus). siaip visu pirma patarciau diagnostika pasidaryt. toks butu mano nuosirdus patarimas. diagnostika...manau islis beda... :oops:

aisku linkejimai, kad kaina neverstu apsisprest vazinet su ta beda :)

_________________
Mašina ne prabanga. Prabanga - priemonės, reikalingos, kad ji važiuotų.


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 02:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.28
Amžius:
43
Pranešimai:
58
Miestas:
Vilnius
na diagnostika esu dares dvejose vietose - nemeto jokiu klaidu. kas ir keista.
na pabandysiu dar.
pvz o kur vilniuje patartumet geriausiai padaryt diagnostika?

tarkim vaziuoji 60km/h greiciu i kalniuka koki, tai spaudi lengvai gaza tai jauti kad neuztenka, netraukia, tai tada reikia spausti daugiau, o kai daugiau spaudi tai turbut ir benzo daug ryja kad istemptu.
pvz 60km/h greiciu ant penktos pavaros - aisku kad netrauks gi


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 07:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
57
Pranešimai:
175
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 523 M52TU 00'
E60
E70
Na nezinau, bet mano nuomone vaziuojant 3 begiu ant 40-50 km/h paspaudus gaza neturetu mesti zemesne pavara. Pas mane 523 ir tai uztenka galingumo, kad soktu i prieki, o pas tave 528. Pabandyk padaryti diagnostika varikliui, gal koks alkuninio veleno ar paskirstymo velenelio daviklis parejes.


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 09:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
tirkai turetu geriau traukti ir daug jautriau reaguoti. o del begiu permetimo tai man atrodo uz pedalo yra toksai mgtukas,jei stipriai paspausi gaza iki dugno tada ir buan kickdownas ir permeta begi i zemesni, bet nzn tiksliai ar pas E39 taip.

eda tirkai per daug :lol:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 11:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.28
Amžius:
43
Pranešimai:
58
Miestas:
Vilnius
tai cia viskas ir taip aisku, pas mane kazkur giliau problema. o ne kickdowne.
vaziuoji sau ramiai pvz 60km/h, kokia pavara ijungta as gi nezinau ir atsiranda kalniukas (pvz nuo KRASTOS iki AKROPOLIO) ir vaziuoji toliau, tai spaudziu truputi gaza kad vaziuotu i kalniuka, o tokio kiekio neuztenka, tai spaudziu daugiau kad trauktu i kalna, bet tada ekonomizerio rodykle rodo maximuma, ta prasme kur tik truputi gaza paspaudi - iskart prie maximumo rodykle eina.


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 12:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.10
Pranešimai:
620
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Bmw rally
Nikas:
tomij777
tas ekonomazeris rodo tik tarpini kuro suvalgymo momenta, su tais automatais jau taip yra..


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 17:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.28
Amžius:
43
Pranešimai:
58
Miestas:
Vilnius
bet kaip ir rasiau, pvz masina vaziuoja 60km/h nuo krastos iki akropolio (kyla i kalniuka) tai toks jausmas kad labaaaaaai jau jai sunkiai sekasi kilti, tai spaudi daugiau gazo kad ji istemptu, manau todel ir valgo benzo.
arba kazkur vazuoju, noriu pagreiteti, tai jai kazkaip sunku greiteti, tada spaudziu daugiau gazo ir apsukos vos vos kyla


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 17:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.10
Pranešimai:
620
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Bmw rally
Nikas:
tomij777
tai taip ir nelabai supratau,tai kai spaudi daugiau gazo tai ar permeta begi ar ne,ar tik kaip jau dugna spaudi tik tada permeta...


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 17:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.28
Amžius:
43
Pranešimai:
58
Miestas:
Vilnius
kai vaziuoju ir po truputi dadedu gaza tai kartais buna kad su spaudimu daeinu iki dugno ir vistiek neperjungia.
kartais buna perjungia i zemesni.
kai spaudi kickdown'a tai perjungia visada.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery