Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik F10 ir F11 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Kov 2017, 15:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.03.20
Pranešimai:
3
Automobiliai:
f11 525d
sveiki turiu klausima gal kas zinote man nusileidzia vairuotojo puseje galine pakaba bet ne pastovei kartais buna per 10 minuciu nusileidzia kita diena visai nenusileidzia buvau nuvares i bmw serviza nieko neranda patikrino skyliu nerado niekur neleidzia kur gali buti beda?


StandartinėParašytas: 20 Kov 2017, 16:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.01
Pranešimai:
910
Automobiliai:
E39 523i
E46 330Ci
E53 4.6is
beda gali but mirstancio daviklio, keisk servisa jei nieko nerado

_________________
If It's Got Tits Or Tires, Sooner Or Later You Are Gonna Have Trouble!


StandartinėParašytas: 21 Kov 2017, 19:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.03.20
Pranešimai:
3
Automobiliai:
f11 525d
bet kai uzkuriu masina ji prisipucia ir stovi savo lygije nenusileidzia tik kai uzgesinta buna kartais per 10 min nusileidzia ir pastebejau kai yra saltesnis oras dazniausiai nusoleidzia kai silta nenusileidzia


StandartinėParašytas: 29 Kov 2017, 18:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.16
Pranešimai:
31
Automobiliai:
e61 535 '06
f11 530 xd '12
kaip pagalve tikrino?buvo iseme,ar tik apziurejo?mano masinai buvo taspats,pusmecio laikotarpyje pasikeiciau abi pagalves.


StandartinėParašytas: 02 Bal 2017, 16:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.03.21
Pranešimai:
1
Automobiliai:
BMW 5 Series Touring F11
Sveiki, BMW ekspertai, man ta pati problema. Pradejo nusileidinet galas, servise dar nebuvau, bet kaip sprendziu is Jusu atsakymu forume, suprantu, kad beda viena is dvieju, pati pagalve, arba daviklis. Gal zinot kokia mazdaug pagalves kaina (originalo aisku)? Daug ten darbo kazin? Jeigu daug reikalu isimt ir pakeist, tai dar darbas kainos nemazai itariu. audrius.kaunas sakei jau keitei, kiek kainavo?


StandartinėParašytas: 03 Bal 2017, 22:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.02.15
Amžius:
105
Pranešimai:
1743
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW F11 530xD LCI sophistograu;
ex: f11 alpinaweis, e61, E39, E34, e30x2;
Informacija nemokamai, kaip kuriems f11 yra atsaukimas kaires pagalves keitimui nemokamai krasta auto. Pasidomekit. Mano yra kolkas viskas ok, nekeisiu kol nereikia. Beje yra ir kondicionieriaus radijatoriui atsaukimas irgi kolkas nekeiciu.

_________________
Pries idiota laimeti ginca neimanoma... reikia kristi i idioto "lygi", o ten laimi jo patirtis.


StandartinėParašytas: 28 Bal 2017, 17:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.16
Pranešimai:
31
Automobiliai:
e61 535 '06
f11 530 xd '12
Robotique rašė:
Sveiki, BMW ekspertai, man ta pati problema. Pradejo nusileidinet galas, servise dar nebuvau, bet kaip sprendziu is Jusu atsakymu forume, suprantu, kad beda viena is dvieju, pati pagalve, arba daviklis. Gal zinot kokia mazdaug pagalves kaina (originalo aisku)? Daug ten darbo kazin? Jeigu daug reikalu isimt ir pakeist, tai dar darbas kainos nemazai itariu. audrius.kaunas sakei jau keitei, kiek kainavo?

pagalve 245,pasikeiciau pats,paparasta ten viskas.


StandartinėParašytas: 08 Bir 2017, 22:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.06.08
Pranešimai:
5
Automobiliai:
F11
Sveiki, man buvo tas pats: buna per 10 min nuleidzia, buna savaite ne. Pasekme - suvedimas suvalge nauja galine padanga (vidine puse plika). KUO SKUBIAU KEISKITE PAGALVE!!!!!! Su muiliuku nepamatysite dar tik pradejusios leisti pagalves. Kaina naujos 100EUR Kiniska, bet Vokietijos rinkai, zinau kad juokiates, bet 2 metai vaziuoju. Ir tik ne LT parduotuvej pirkite


StandartinėParašytas: 03 Kov 2019, 20:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.09.23
Amžius:
56
Pranešimai:
13
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 318i
E46 318d
Nikas:
kukutis
Sveiki,

Žadu pirkt F11. Esu nusižiūrėjes 1 varijanta. Kada neužvesta mašina - galas nusėdes, kaip užvedi pakyla. Ar čia taip turi būti? Kažkaip biškį atsilikes matau esu, net nežinojau kad tokios važiuoklė būna. Tikriausiai yra ir be pneumatiniū pakabū. Ar tai geras privalumas, ar bereikalingas dalykas kuris tik reikalaus remonto?


StandartinėParašytas: 04 Kov 2019, 14:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2019.01.19
Pranešimai:
11
kukutis rašė:
Sveiki,

Žadu pirkt F11. Esu nusižiūrėjes 1 varijanta. Kada neužvesta mašina - galas nusėdes, kaip užvedi pakyla. Ar čia taip turi būti? Kažkaip biškį atsilikes matau esu, net nežinojau kad tokios važiuoklė būna. Tikriausiai yra ir be pneumatiniū pakabū. Ar tai geras privalumas, ar bereikalingas dalykas kuris tik reikalaus remonto?

Sėda tada kai pneumatinė važiuoklė ar jos pagalvės yra kiauros. Remontas brangus, bet apie konkrečias kainas remontų man irgi būtų įdomu išgirsti (per google radau, kad srotinis amortikas beveik 350 eur). Yra ir senamadiška paprasta važiuoklė - važiuoja ne taip maloniai, bet lietuviškam biudžetui labiau priimtina. Kiek pasidomėjau, tai F11 gale visada pneumatinė būna, o F10 (sedane) gali ir pilnai paprasta būti.


StandartinėParašytas: 04 Kov 2019, 15:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
F10 gale kažin ar išviso turėjo orinę pakaba. F11 tik orine! Prie ko čia kalba apie senamadiška važiuokle lietuviška varijanta?


StandartinėParašytas: 04 Kov 2019, 20:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2019.01.19
Pranešimai:
11
Arunas B rašė:
F10 gale kažin ar išviso turėjo orinę pakaba. F11 tik orine! Prie ko čia kalba apie senamadiška važiuokle lietuviška varijanta?

Nes remontuosi F10/F11 važiuoklę tada panašiai kaip senais gerais E34/E39 laikais. :lol: Bent nebaisu, kad nusės kažkuris galas ir kainuos tūkstantį. Ar čia jau nebe tokia aktuali problema su važiuokle ir už protingą kainą restauruojasi jos dalys? Galbūt vairuoji F10/F11? Kad iš visokių reklaminiu video lygtai F10 orinė važiuoklė būna visuose keturiuose ratuose lygtai (arba nei viename), o F11 gali būti visuose ratuose arba tik gale.


StandartinėParašytas: 12 Geg 2019, 13:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2019.04.18
Pranešimai:
3
Automobiliai:
F11
Visi F11 eina su orine galine pakaba. Kai pirkau savo F11 man leido viena puse daugiau kita maziau. Nupirkau 2 pagalves is Amazon uz 100 Euru bendrai. Pakeiciau ir baigesi visos problemos.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery